سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک نماینده: فتنه گران دنبال حمله ناتو به ایران بودند!...

یک نماینده: فتنه گران دنبال حمله ناتو به ایران بودند!

چکیده :با بعضی از سران ناتو ارتباط برقرار کرده‌ و به توافق رسیده‌ بودند! که وقتی کار ما جلو رفت و توانستیم پاستور و برخی از وزارتخانه‌ها را بگیریم، از شما طلب استمداد کمک می‌کنیم و شما هم حملات موشکی خود را به ایران شروع کنید...


کلمه – گروه خبر: محمدجواد کریمی‌ قدوسی، نماینده مجلس شورای اسلامی با تکرار یک ادعای اثبات نشده اقتدارگرایان، همراه با داستان سرایی های جدید در این باره گفت: سند و نوار صحبت یکی از سران فتنه موجود است که در باغ خصوصی ملک‌عبدالله به ملاقات وی می‌رود و از این فردی که امروز مورد طعن و لعنت امت اسلام است، درخواست استمداد می‌کند.

به گزارش تسنیم، در جلسه علنی چهارشنبه در موافقت با پیشنهاد حمید رسایی مبنی بر اینکه پس از عبارت “کودتای 28 مرداد” در مواد طرح دو فوریتی پیگیری حقوقی – سیاسی نقش و دخالت آمریکا و انگلیس در کودتای 28 مرداد سال 32 عبارت “کودتاهای صورت گرفته از جمله کودتای 28 مرداد 32، کودتای نافرجام نوژه سال 58 و کودتای نافرجام پس از انتخابات سال 88 ” اضافه شود، اظهار داشت: دلیل ما برای گنجانده شدن این عبارت این است که در این فرصت این طرح انقلابی تبدیل به یک قانون مادر شود تا در آینده‌ای نزدیک با تدابیر و پیش‌بینی‌های به موقع، فجایع و جنایاتی که آمریکایی‌ها و برخی کشورهای غربی بر سر این ملت مظلوم آورده‌اند، یکی پس از دیگری پیگیری شوند.

وی با ارتباط دادن جنبش میلیونی سبز به خارج از کشور، گفت: اسناد و مدارک بسیار متقن نشان می‌دهد که فتنه 88 تنها یک حادثه نبود که عده‌ای شبهه‌ای نسبت به رای و نتیجه انتخابات داشته باشند، بلکه می‌خواستند این شبهه را تبدیل به فتنه کنند؛ اطلاعات مسئولین نظام، اسناد و مدارک امنیتی و اطلاعاتی گویای این موضوع است که اگر در سال 88 نتیجه انتخابات و رای مردم غیر از این هم بود، این فاجعه و فتنه طراحی شده به وقوع می‌پیوست.

کریمی‌قدوسی با بیان اینکه این افراد از فتنه و فتنه‌گران  حمایت کردند، گفت: من در اینجا مستند به  یک سندی که انشاءالله در آینده‌ای نزدیک بیشتر باز می‌شود، می‌گویم که بعضی از لایه‌های پنهان این فتنه با بعضی از سران ناتو ارتباط برقرار کرده‌ و به توافق رسیده‌ بودند! که وقتی کار ما جلو رفت و توانستیم پاستور و برخی از وزارتخانه‌ها را بگیریم، از شما طلب استمداد کمک می‌کنیم و شما هم حملات موشکی خود را به ایران شروع کنید و همان اتفاقی که این روزها می‌خواهد در سوریه با حمایت تروریست‌ها رخ دهد، همین برنامه را برای ملت ایران تدارک دیده بودند.

این اتهام کریمی قدوسی موضوعی است که انتظار می رود با توجه به اهمیت آن به زودی مورد بررسی قرار بگیرد. ارتباط با ناتو حرف جدیدی است که تاکنون مطرح نشده و هرچند بدون بررسی هم اتهام زنی زشت و دروغ آن مشخص است، اما ابعاد امنیتی این اتهام چیزی نیست که نهادهای مسئول بتوانند از آن به سادگی بگذرند.

وی افزود: سند و نوار صحبت یکی از سران فتنه موجود است که در باغ خصوصی ملک‌عبدالله به ملاقات وی می‌رود و از این فردی که امروز مورد طعن و لعنت امت اسلام است، درخواست استمداد می‌کند. وی به این فتنه‌گر می‌گوید که بمانید و رقابت کنید و آن فرد هم می‌گوید: “ما آمده‌ایم تا به شما عرض کنیم که اعلی‌حضرتا؛ آن کسی که ما از او حمایت می‌کنیم، همان کسی است که شما می‌خواهید.” سپس وی می‌گوید “چرا اینقدر در کشورهای عربی حضور دارید‌؟ می‌خواهید دستور دهم که ایران را روی سر شما آوار کنند؟” که این فتنه‌گر در جواب می‌گوید “اعلی حضرتا؛ به شما قول می‌دهم که اگر آقای موسوی رای آورد، از هر کجا که شما امر کنید، بیرون می‌رویم”!

اگرچه در بیان این جملات طنزآمیز به نظر می رسد که تعادل لازم در گوینده وجود نداشته، اما با توجه به مسئولیت حقوقی وی بررسی فوری این اتهامات مورد انتظار افکار عمومی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.