سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » «شهادت می دهم میرحسین موسوی در زمان نخست وزیری خون به دل آقا می کرد»...

«شهادت می دهم میرحسین موسوی در زمان نخست وزیری خون به دل آقا می کرد»

چکیده :این اولین بار نیست که اعضای منتسب به موتلفه علیه نخست وزیر دفاع مقدس اینگونه موضع گیری می کنند. پیش از این نیز بارها بادامچیان سخنانی در انتقاد از عملکرد میرحسین موسوی در زمان نخست وزیری گفته بود.میرحسین موسوی که از نظر این مشاور امور اصناف و بازرگانان نزدیک به موتلفه خون به دل آقا کرده، همان کسی است که امام خمینی در طول هشت سال نخست وزیری نه تنها عملکرد او را بارها مورد تقدیر و ستایش قرار داد، بلکه صراحتا به ایشان گفته بود: جناب آقای موسوی! آنان که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارند. ...


کلمه- گروه خبر: محمد رضا اعتمادیان در گفتگو با نشریه شما-ارگان موتلفه اسلامی- به طرح مسایلی که به ادعای او اختلافات رئیس جمهور و نخست وزیر دهه شصت است پرداخته و اظهار داشته: “شهادت می دهم میرحسین موسوی در زمان نخست وزیری خون به دل آقا می کرد. ”

این اولین بار نیست که اعضای منتسب به موتلفه علیه نخست وزیر دفاع مقدس اینگونه موضع گیری می کنند. پیش از این نیز بارها بادامچیان سخنانی در انتقاد از عملکرد میرحسین موسوی در زمان نخست وزیری گفته بود.

میرحسین موسوی که از نظر این مشاور امور اصناف و بازرگانان نزدیک به موتلفه خون به دل آقا کرده، همان کسی است که امام خمینی در طول هشت سال نخست وزیری نه تنها عملکرد او را بارها مورد تقدیر و ستایش قرار داد، بلکه صراحتا به ایشان گفته بود: جناب آقای موسوی! آنان که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارند.

اینگونه سخنان علیه میرحسین موسوی در حالی مطرح می شود که امام در مقاطع مختلف از خدمات و عملکرد میرحسین در طول جنگ تقدیر و ستایش کرده بود و حتی بعد از اتمام جنگ و قبول قطعنامه نیز بنیانگذار جمهوری اسلامی خطاب به میرحسین نوشته بود: من همچون گذشته شما را فردی لایق و دلسوز برای انقلاب اسلامی می دانم و زحمات شمارا در دوران جنگ و تجهیز سپاهیان اسلام فراموش نمی کنم و الان نیز شما را تایید وحمایت می کنم.

اما اختلاف حزب موتلفه با میرحسین موسوی ریشه در زمانی دارد که این نخست وزیر محبوب و مردمی در زمان جنگ اجازه نمی داد اقتصاد کشور به دست عده ای حجره دار بیفتد و معیشت مردم با مشکل رو به رو شود. این گروه که طی هشت سال گذشته با حمایت های بی دریغ و کور خود از احمدی نژاد اقتصاد کشور را به بحران کشانده و همه زیر ساختهای صنعت و تولید را تخریب کرده اند و بالاترین آمار را در اختلاس و فساد مالی در تاریخ کشور به جا گذاشته اند،

اینک نیز در حالی که نزدیک به هزار روز از حصر خانگی میرحسین موسوی می گذرد، اعتمادیان در گفت و گو با نشریه موتلفه ادعا کرده است: موقعی که آیت‌الله مهدوی کنی نخست‌وزیر بودند، من معاون ایشان هم بودم. معاون آقای میرحسین موسوی بودم. آن موقعی که من معاون ایشان بودم، نخست‌وزیر رهبری بود و چه خونی که به دل آقا نکرد و خدا می‌داند چه به سر آقا که نیاورد و آقا چقدر او را تحمل کردند. من شهادت می‌دهم و فردای قیامت هم حاضرم شهادت بدهم که حضرت آقا چهار سال سوختند و با او کار کردند. گوش به حرف که نمی‌کرد هیچ، اذیتشان هم می‌کرد. آقا را واقعاً آزار می‌داد و ایشان واقعاً تحملش می‌کردند. به دلیل آن که امام فرموده بودند فعلاً باشد آقا هم تحمل می‌کردند. من معاونش بودم، و می دیدم کارهایی را برای مانع‌تراشی می‌کرد.

وی افزود: در اوقاف که بودم، ضرورتی که پیش می‌آمد مستقیماً خدمت خود امام می‌رفتم و از ایشان راهنمایی می‌گرفتم.اوهم خیلی کاری به کارهای اجرایی من نداشت، اما در کارهای اداری خیلی ناهماهنگ بود.

اعتمادیان افزود: در مورد مسائل اقتصادی و قضیه کوپن مشکل داشتیم. ایشان می‌گفت باید همه مایحتاج با کوپن تهیه شود و ما با او مبارزه می‌کردیم. بارها نامه‌های چند صفحه‌ای برایش نوشتم که این کاری که کردید، این مشکلات را دارد، اینجای کار با اسلام مخالف است، اسلام اینها را می‌گوید، ولی فایده نکرد. در مورد گرفتن مالیات از بعضی از اقشار بارها به او تذکر دادم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.