سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی مطهری در انتظار پاسخ وزارت اطلاعات: مسئول شنودگذاری چه کسی است؟!...

علی مطهری در انتظار پاسخ وزارت اطلاعات: مسئول شنودگذاری چه کسی است؟!

چکیده : با تغییر وزیر اطلاعات نیز پیگیر این موضوع هستم، زیرا معتقدم این پیگیری دفاع از حقوق مردم است و شخص من مهم نیست، این اتفاق نشان داد کار گذاشتن دستگاه شنود در دفتر کار اشخاص یک کار مرسوم است و در مورد برخی افراد دیگر نیز اتفاق افتاده که در نمونه آخر را نیزمی توان از مباحثی که درمورد رحمانی فضلی وزیرکشور مطرح شد نام برد. ...


نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه کار گذاشتن شنود در دفتر کارم را از وزیر اطلاعات جدید پیگیری می کنم،گفت: مصلحی کمیته ای را مسئول پیگیری موضوع کرد اما از نتیجه بررسی های آن کمیته مطلع نشدم.

علی مطهری در گفت وگو با خانه ملت، درباره پیگیری های خود از جاسازی دستگاه شنود در دفتر کاری خود، گفت: نامه ای در زمان کشف این دستگاه شنود در دفتر کارم به وزیر اطلاعات وقت نوشته و خواستار پیگیری موضوع شده بودم.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:وزیر اطلاعات وقت کمیته ای را مسئول پیگیری این موضوع کرد که دو جلسه ای نیز با من در این خصوص برگزار شد، بعد وزیر قول داد، در اسرع وقت عوامل پشت پرده دخیل در این موضوع را شناسایی کند اما تا به امروز هیچ اطلاعات خاصی درمورد اینکه چه کسانی و با چه انگیزه ای در دفتر کارمن دستگاه شنود کار گذاشته اند داده نشده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه با وزیر اطلاعات جدید رایزنی در این خصوص انجام نشده ولی اگر لازم باشد انجام می گیرد،ادامه داد: با تغییر وزیر اطلاعات نیز پیگیر این موضوع هستم، زیرا معتقدم این پیگیری دفاع از حقوق مردم است و شخص من مهم نیست، این اتفاق نشان داد کار گذاشتن دستگاه شنود در دفتر کار اشخاص یک کار مرسوم است و در مورد برخی افراد دیگر نیز اتفاق افتاده که در نمونه آخر را نیزمی توان از مباحثی که درمورد رحمانی فضلی وزیرکشور مطرح شد نام برد.



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.