سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پرویز پرستویی خطاب به نمایندگان: به خودتان احترام نمی گذارید حداقل حرمت رای دهندگا...

پرویز پرستویی خطاب به نمایندگان: به خودتان احترام نمی گذارید حداقل حرمت رای دهندگان را نگاه دارید

چکیده :از آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس توقع دارم که این افراد را از جلسه بیرون کنند و به این نمایندگان می گویم اگر به خودتان احترام نمی گذارید حداقل به مردمی که به شما رأی دادند، احترام بگذارید. هر کلمه ی این وزرا سرنوشت ساز است. شما گوش نمی کنید و بعد مشکلات به وجود می آید، حداقل به مردم بی احترامی نکنید....


همزمان با سالگرد زلزله ی آذربایجان شرقی، پرویز پرستویی آخرین اقدامات انجام شده جهت احداث خانه فرهنگ در شهرستان «هریس» را تشریح کرد و در عین حال از نحوه ی برگزاری جلسات رای اعتماد به وزرای پیشنهادی در مجلس انتقاد کرد.

این بازیگر عضو ستاد کمک رسانی سینماگران به زلزله زدگان آذربایجان شرقی در گفت و گو با ایسنا، با تسلیت دوباره به بازماندگان این حادثه گفت: لازم می دانم همزمان با سالگرد زلزله اطلاعات مختصری به ملت ایران خصوصا کسانی که در دو روز کمک رسانی در سینما «آزادی» حضور داشتند و همچنین افرادی که در سراسر دنیا به یاری ما آمدند، توضیحاتی ارائه کنم.

وی ادامه داد: ما از کمک های مردمی، زمینی را به مساحت دوهزار متر در شهر هریس یکی از مناطق اصلی زلزله زده تهیه کردیم و در طی این یک سال جلسات هفتگی ما به صورت منظم با حضور اعضای ستاد شامل رضا میرکریمی، کمال تبریزی و اینجانب برگزار شد و بعدها افراد دیگری شامل امیر اثباتی و شادمهر راستین به اتاق فکر اضافه شدند و طی برپایی جلساتی با مهندسین، نقشه ی مورد نظر نهایی شد.

پرستویی خاطر نشان کرد: هدفمان این بود طرحی را نهایی کنیم که بتوانیم ضمن ساخت آن با بودجه ای که در اختیار داریم جزئیاتی که یک خانه فرهنگ لازم دارد را فراهم کنیم.

این بازیگر گفت: خوشبختانه شرایط جوری پیش می رود که قبل از رسیدن سرما مراحل ساخت خانه فرهنگ آغاز خواهد شد و امیدواریم سال آینده شاهد افتتاح این مکان و هدیه آن به مردم زلزله زده ی استان آذربایجان شرقی باشیم تا مردم ببیند کمک هایشان بی ثمر نبوده است.

وی از همه کسانی که در طول این مدت به یاری این ستاد شتافتند قدردانی کرد و ادامه داد: استارت این حرکت را ما زدیم اما آدم های زیادی در تبریز و تهران و اقصی نقاط کشور به کمک ما آمدند تا بتوانیم این پروژه ی بسیار سخت را به مرحله ی ساخت برسانیم وهمچنان وقتمان صرف این کار است تا خجالت زده ی کمک های مردمی نشویم.

پرستویی اظهار امیدواری کرد: با افتتاح خانه ی فرهنگ بازماندگان زلزله زدگان و سایرین از این مکان فرهنگی استفاده کنند و ما نیز بتوانیم مادام العمر خدمت کنیم.

این بازیگر در بخش دیگری از گفت وگویش با اشاره به جلسات مجلس شورای اسلامی برای رأی اعتماد به وزیران کابینه ی دولت یازدهم اظهار کرد: من گلایه ای ازاین جلسات که این روزها به صورت مستقیم از تلویزیون برای سراسر دنیا پخش می شود، دارم.

وی افزود: متاسفانه می بینم رئیس جمهوری که با رأی مردم انتخاب شده در مجلس حضور دارد و وزرا درباره ی برنامه شان توضیح می دهند اما بسیاری از این نمایندگان که از طرف مردم در آن جا حضور دارند، هیچ توجهی ندارند و مدام گرم صحبت کردن و راه رفتن هستند.

پرستویی پخش چنین تصاویری را یک آبروریزی دانست و گفت: از آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس توقع دارم که این افراد را از جلسه بیرون کنند و به این نمایندگان می گویم اگر به خودتان احترام نمی گذارید حداقل به مردمی که به شما رأی دادند، احترام بگذارید. هر کلمه ی این وزرا سرنوشت ساز است. شما گوش نمی کنید و بعد مشکلات به وجود می آید، حداقل به مردم بی احترامی نکنید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.