سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پرونده قضات کهریزک به دیوان عالی کشور می رود...

پرونده قضات کهریزک به دیوان عالی کشور می رود

چکیده :سرپرست دادگاه کیفری استان تهران با بیان اینکه پرونده قضات کهریزک هنوز به دیوان عالی کشور ارسال نشده است، گفت که این پرونده تا هفته آینده به دیوان عالی ارسال می‌شود....


سرپرست دادگاه کیفری استان تهران با بیان اینکه پرونده قضات کهریزک هنوز به دیوان عالی کشور ارسال نشده است، گفت که این پرونده تا هفته آینده به دیوان عالی ارسال می‌شود.

قاضی محسن افتخاری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت ارسال نشدن پرونده قضات کهریزک به دیوان عالی کشور، گفت: هنوز مهلت قانونی برای ارسال این پرونده از شعبه رسیدگی‌کننده در دادگاه کیفری استان تهران به دیوان عالی کشور باقی است.

وی خاطرنشان کرد: این پرونده احتمالا تا هفته آینده به دیوان عالی کشور ارسال می‌شود.

سرپرست دادگاه کیفری استان تهران گفت: درباره تعداد معترضین به حکم شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران در پرونده قضات کهریزک به طور دقیق حضور ذهن ندارم.

به گزارش ایسنا، شعبه 76 داگاه کیفری استان تهران از هشتم اسفند ماه 1391 رسیدگی به پرونده قضات کهریزک را آغاز کرد و اول خرداد 92، نیز یازدهمین و آخرین جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد.

دوشنبه ۱۰تیر ۱۳۹۲سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود از صدور حکم این پرونده خبر داد و تاکید کرد تا زمانی که حکم قطعی نشود امکان بیان جزییات آن نیست.

پس از ابلاغ حکم، برخی از متهمان و شکات به آن اعتراض کردند تا پرونده جنجالی قضات کهریزک به مرحله بررسی اعتراض در دیوان عالی کشور برسد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.