سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بررسی واگذاری نمایشگاه بین المللی به صداوسیما در مجلس...

بررسی واگذاری نمایشگاه بین المللی به صداوسیما در مجلس

چکیده :عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه دولت برای واگذاری نمایشگاه بین المللی به صدا و سیما با توجه به تغییر دولت، نیاز سازمان صدا وسیما و ارزش این واگذاری از سوی نمایندگان مورد بررسی قرار می گیرد. ...


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه دولت برای واگذاری نمایشگاه بین المللی به صدا و سیما با توجه به تغییر دولت، نیاز سازمان صدا وسیما و ارزش این واگذاری از سوی نمایندگان مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، ایرج ندیمی گفت: درباره نحوه واگذاری، ارزش واگذاری و علت آن، خود وزیر صنعت و معدن و تجارت باید پاسخ دهد که آیا نمایشگاه باید به صداوسیما واگذار می‌شد یا نه و آیا پولی گرفته شده یا نه.

وی افزود: لایحه واگذاری نمایشگاه صداوسیما در صورت طرح در مجلس از بعد حقوقی بررسی می‌شود. وی یادآور شد: طبیعتا نمایندگان با توجه به تغییر دولت، نیاز سازمان صداوسیما، طلب صداوسیما از دولت یا ارزش این واگذاری تصمیم‌گیری خواهند کرد و ابعاد و آثار و نتایج واگذاری از طرف نمایندگان مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

ندیمی با بیان این‌که دفاع دولت از این لایحه و اطلاعات ارائه شده در این‌باره در رای نمایندگان موثر است اضافه کرد: درباره این‌که چرا واگذاری در شرایط حاضر انجام شده و دو سال پیش صورت نگرفته و این‌که با چه هدفی بوده و چه نتایجی داشته است باید منتظر پاسخ دولت بمانیم که این خیلی در نظر مجلس تعیین‌کننده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.