سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پس از چهار سال وقفه؛ ناطق نوری سخنران شب نوزدهم مرقد امام...

پس از چهار سال وقفه؛ ناطق نوری سخنران شب نوزدهم مرقد امام

چکیده :پس از انتخابات مهندسی شده 88 و به دنبال فشارهای نیروهای امنیتی روابط عمومی مرقد امام خمینی(ره) طی اطلاعیه‌ای از عدم برگزاری مراسم شب‌های احیا در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی خبر داد. مراسمی که به طور سنتی همه ساله برگزار می شد طی دوره دهم دولت احمدی نژاد عملا انجام نشد و اینک در آستانه مراسم تحلیف حسن روحانی این مراسم بار دیگر در مرقد امام برگزار می شود. ...


مراسم شبهای احیا در حرم مطهر امام خمینی (ره) که در چهار سال گذشته عملا برگزار نمی شد، امسال مجددا برگزار می شود.

پس از انتخابات مهندسی شده 88 و به دنبال فشارهای نیروهای امنیتی روابط عمومی مرقد امام خمینی(ره) طی اطلاعیه‌ای از عدم برگزاری مراسم شب‌های احیا در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی خبر داد. مراسمی که به طور سنتی همه ساله برگزار می شد طی دوره دهم دولت احمدی نژاد عملا انجام نشد و اینک در آستانه مراسم تحلیف حسن روحانی این مراسم بار دیگر در مرقد امام برگزار می شود.

حجت الاسلام علی جوادی راد معاون فرهنگی حرم امام به ایسنا گفت: امسال مراسم شبهای احیا در حرم به صورت رسمی برگزار می شود و حجج اسلام ناطق نوری سخنران شب نوزدهم، نقویان سخنران شب بیست و یکم و سیدمهدی طباطبایی سخنران شب بیست و سوم خواهند بود.

وی همچنین افزود: دعای جوشن کبیر در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان توسط مداح اهل بیت خلف زاده از اهواز و در شب بیست و یکم توسط حاج احمد اصفهانی از اصفهان قرائت می شود و در شب بیست و سوم نیز دعای ابوحمزه ثمالی توسط حاج مهدی منصوری از اصفهان قرائت خواهد شد.

جوادی راد همچنین یادآور شد: در چهار سال گذشته به دلیل ساخت و ساز حرم و کمبود جا در حرم عملا مراسم رسمی برای شبهای احیا نداشتیم اما مردم با ازدحام زیاد به حرم می آمدند اما امسال با توجه به اینکه صحن غربی آمادگی لازم را پیدا کرده قرار شد مراسم احیا به صورت رسمی برگزار شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.