سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش بسیج دانشجویی به نامه علی مطهری: مصداق تشویش اذهان عمومی است...

واکنش بسیج دانشجویی به نامه علی مطهری: مصداق تشویش اذهان عمومی است

چکیده :با گذشت روزها از افشای کارگذاری شنود در دفتر کار علی مطهری و در حالی که وزیر اطلاعات بارها بر اشراف نیروهای اطلاعاتی نه تنها در داخل بلکه در خارج از مرزها هم خبر داده بود، نه تنها خبری از عوامل کارگذاری شنود نشد، بلکه بسیج دانشجویی هم به دنبال مهدی کوچک زاده به منتقدان مطهری پیوست و حق شکایت از نماینده مجلس را برای خود محفوظ نگه داشته است. ...


با گذشت روزها از افشای کارگذاری شنود در دفتر کار علی مطهری و در حالی که وزیر اطلاعات بارها بر اشراف نیروهای اطلاعاتی نه تنها در داخل بلکه در خارج از مرزها هم خبر داده بود، نه تنها خبری از عوامل کارگذاری شنود نشد، بلکه بسیج دانشجویی هم به دنبال مهدی کوچک زاده به منتقدان مطهری پیوست و حق شکایت از نماینده مجلس را برای خود محفوظ نگه داشته است.

بسیج دانشجویی نامه علی مطهری را مصداق عینی تشویش اذهان عمومی دانسته است.

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی نامه ای از مواضع علی مطهری درباره کشف وسایل استراق سمع در دفترش انتقاد و تأکید کرد: دانشجویان اجازه تخریب وزارت اطلاعات و سایر نهادهای انقلابی را نخواهد داد و از سربازان گمنام امام زمان(عج) پشتیبانی خواهد کرد

به گزارش «نسیم» بسیج دانشجویی دانشگاه تهران با صدور نامه ای خطاب به علی مطهری نوشته است: در پی انتشار بدون اثبات ادعاهای علی مطهری، از دستگاه قضا می خواهیم که مسببین این اتفاق مشکوک را در ترازوی عدالت قرار داده بدون هرگونه چشم داشتی متناسب با جرم محاکمه کنند. ضمناً بسیج دانشجویی حق شکایت از علی مطهری به جرم تشویش اذهان عمومی را برای خود محفوظ و آن را منوط به نتیجه تحقیقات می داند.

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در بخشی از این نامه خطاب به علی مطهری پیرو اتفاقاتی که در 18 تیرماه سال جاری در دفتر کار خارج از مجلس وی افتاد، آورده: با توجه به شناختی که ابعاد شخصیت و فکری جناب عالی مبنی بر تمیز دادن نکاتی که تحقیقاً قادر به تشخیص آنها نیستید؛ تذکر نکاتی را لازم دیدیم که در ذیل به آنها اشاره شده است. مضاف بر آن و پیش از تبیین نکات اعلام می داریم.

این گروه دلیل تأخیر ارسال این نامه را به وجود نیامدن این توهم که عده‏ ای قصد سنگ اندازی در مسیر تحقیقات در حال انجام را دارند، اعلام کرد.

این بسیج مدعی شده که اجازه تخریب وزارت اطلاعات و سایر نهادهای انقلابی را به شارلاتان ها و قداره به دست های مطبوعاتی نخواهد داد و همچون گذشته تا آخرین قطره خون خود از سربازان گمنام امام زمان(عج) حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.

این تشکل در نامه خود تأکید کرده که در پی انتشار بدون اثبات ادعاهای علی مطهری، از دستگاه قضا می خواهیم که مسببین این اتفاق مشکوک را در ترازوی عدالت قرار داده بدون هرگونه چشم داشتی متناسب با جرم محاکمه کنند. ضمناً بسیج دانشجویی حق شکایت از علی مطهری به جرم تشویش اذهان عمومی را برای خود محفوظ و آن را منوط به نتیجه تحقیقات می داند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.