سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تاج گل خانواده رامین آقازاده قهرمانی در مراسم قربانیان کهریزک...

تاج گل خانواده رامین آقازاده قهرمانی در مراسم قربانیان کهریزک

چکیده :15 دقیقه از شروع برنامه گذشته بود که دو نفر تاج گل بزرگی را با هم حمل کرده و بالای سالن قرار دادند و روی آن نوشته شده بود: در چهارمین سالگرد عروج فرزندانمان در واقعه کهریزک به سوگ می نشینیم... من تازه جوان بودم و اندر چمن حسن/ نشکفته، فرو ریخت همه بال و پر من/ تقدیم به خانواده های داغدار روح الامینی، کامرانی و جوادی فر از طرف خانواده آقازاده قهرمانی ...


خانواده چهارمین قربانی جنایت کهریزک با فرستادن تاج گلی به چهارمین مراسم قربانیان این فاجعه با بازماندگان ابراز همدردی کرد.

به گزارش کلمه، رامین آقازاده قهرمانی، چهارمین قربانی جنایات کهریزک است که پس از آزادی در ۲۷ تیرماه به دلیل شکنجه‌های جسمانی در این بازداشتگاه و وجود لخته‌های خون در سینه‌اش جان سپرد.

در بهمن‌ماه ۱۳۸۸ عبدالحسین روح‌الامینی، پدر محسن روح‌الامینی اعلام کرد که رامین قهرمانی مقتول چهارم بازداشتگاه کهریزک است.

مادر این قربانی کهریزک پس از چند ماه پیگیری و مراجعه به دادگاه به دلیل فشارهای زیاد مجبور به دادن رضایت شد اما از نظر او پرونده قتل فرزندش هیچگاه مختومه نیست و مسببین اصلی روزی باید پاسخگو باشند. اما در میان قربانیان کهریزک این روزها نامی از او نیست. آنطور که خبرنگار آینده گزارش داده، روز پنچ شنبه 15 دقیقه از شروع برنامه گذشته بود که دو نفر تاج گل بزرگی را با هم حمل کرده و بالای سالن قرار دادند و روی آن نوشته شده بود:

در چهارمین سالگرد عروج فرزندانمان در واقعه کهریزک به سوگ می نشینیم…
من تازه جوان بودم و اندر چمن حسن/ نشکفته، فرو ریخت همه بال و پر من
تقدیم به خانواده های داغدار روح الامینی، کامرانی و جوادی فر از طرف خانواده آقازاده قهرمانی

این مراسم همچون سالهای گذشته با میزبانی دکتر عبدالحسین روح الامینی، پدر محسن روح الامینی و همراهی خانواده محمد کامرانی و امیر جوادی فر در مسجد ولی عصر (خوزستانیها) برگزار شد.

در این مراسم که سخنرانش حجت الاسلام محمدرضا زائری بود، غیر از علی شمخانی، داوود دانش جعفری، حسین علایی کمتر چهره سرشناسی دیده می شد و کم جمعیت تر از گذشته بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.