سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بررسي قضايي تخلفات دولت در خصوصي‌سازي و توزيع سهام عدالت...

بررسي قضايي تخلفات دولت در خصوصي‌سازي و توزيع سهام عدالت

چکیده :كميسيون ويژه نظارت و پيگيري اصل 44 قانون اساسي در گزارش خود از تخلفات دولت در اجراي اين قانون، خواستار اصلاح ساختار و تصحيح روند اجراي طرح توزيع سهام عدالت شده بود ...


رئيس كميسيون ويژه حمايت از توليد ملي و نظارت بر اجراي سياست‌هاي كلي اصل چهل و چهار قانون اساسي مجلس شوراي اسلامي از بررسي پرونده شكايت مجلس از دولت در خصوص تخلف در توزيع سهام عدالت و اجراي قانون خصوصي سازي شركت‌هاي دولتي در قوه قضائيه خبر داد.

حميد رضا فولادگر در گفتگو با مهر گفت: بررسي پرونده تخلفات دولت در اجراي اصل 44 قانون اساسي و خصوصي سازي‌ها و توزيع سهام عدالت در مراحل پاياني قرار دارد.

نماينده اصفهان در مجلس ادامه داد: پس از تعطيلات از نماينده پارلماني قوه قضائيه مي‌خواهيم در خصوص روند بررسي اين پرونده و نتايج آن به كميسيون ويژه گزارش دهد.

وي همچنين از تهيه گزارشي در خصوص عملكرد دولت در اجراي قانون خصوصي سازي از ابتداي سال 91 تاكنون خبر داد و اظهار داشت: اين گزارش پيش از پايان دولت دهم د ر صحن علني مجلس قرائت خواهد شد.

فولادگر تاكيد كرد: پرونده‌هاي تخلفات دولت كه در صحن علني مجلس به تصويب رسيده به نوبت در قوه قضائيه در حال بررسي است.

ارديبهشت سال 91 گزارش نهايي كميسيون ويژه نظارت و پيگيري اجراي اصل 44 قانون اساسي در مورد عملكرد واگذاري سهام شركت‌هاي دولتي در سال 89 و سه ماهه اول سال 90 قرائت شد و نمايندگان مجلس با راي خود با ارائه گزارش تخلفات دولت در واگذاري‌ها به قوه قضائيه موافقت كردند.

كميسيون ويژه نظارت و پيگيري اصل 44 قانون اساسي در گزارش خود از تخلفات دولت در اجراي اين قانون، خواستار اصلاح ساختار و تصحيح روند اجراي طرح توزيع سهام عدالت شده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.