سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روایت سهیل محمودی از دیدار با خاتمی: پس از مدتها شادمانی چهره خاتمی دیدم+ عکس...

روایت سهیل محمودی از دیدار با خاتمی: پس از مدتها شادمانی چهره خاتمی دیدم+ عکس

چکیده :گروه هایی بسیار از علاقه مندان سید محمد خاتمی ،برای تبریک این جشن خجسته به دیدار او رفته بودند. جمعیتی بسار در محل کار او جمع شده بودند. از دور می دیدیم که بیش از دو ساعت برپا ایستاده است و به دوستان و دوستداران خود خوش آمد می گوید. در آن شلوغی جمعیت نمی توانستیم ،پیش برویم. در اتاق دیگری در محل کار او با دوستان شاعرم ، جمع شدیم به گپ و گفتگو...مهمانها که کمتر شدند، خاتمی نیز به این جمع پیوست.در این جمع صمیمی، نیم ساعتی، دوستان شاعر ،شعر خواندند و گپ و گفتگوها ادامه داشت. حال و هوای شعرها گلایه از زمانه بود و شرح رنجها و در عین حال امید به آینده ای که باید مرهمی باشد بر زخمهای این سالها...که منتظران ، اهل ایستادگی و شکیبایی اند. ...


سهیل محمودی شاعر با انتشار متنی در فیس بوک خود از دیدارش با سیدمحمد خاتمی در نیمه شعبان نوشت: سالهاست به همراه دوستان هنرمندم، با معلم گرانقدرمان ،مرد فرهنگ و اخلاق ، آقای سید محمد خاتمی ،رفت و آمد داشته ایم.در این دیدارها ،دوستان هنرمند از دلمشغولی ها و دعدغه هایشان سخن گفته اند و او نیز از تعلق خاطرش به هنر. در غمها و شادیها و در سختی ها و گشایشها ، این دیدارها پابرجا بوده و این همراهی ها متوقف نشده است.

(روز دوشنبه – نیمه ی شعبان) گروه هایی بسیار از علاقه مندان سید محمد خاتمی ،برای تبریک این جشن خجسته به دیدار او رفته بودند. جمعیتی بسار در محل کار او جمع شده بودند. از دور می دیدیم که بیش از دو ساعت برپا ایستاده است و به دوستان و دوستداران خود خوش آمد می گوید. در آن شلوغی جمعیت نمی توانستیم ،پیش برویم. در اتاق دیگری در محل کار او با دوستان شاعرم ، جمع شدیم به گپ و گفتگو…مهمانها که کمتر شدند، خاتمی نیز به این جمع پیوست.

در این جمع صمیمی، نیم ساعتی، دوستان شاعر ،شعر خواندند و گپ و گفتگوها ادامه داشت. حال و هوای شعرها گلایه از زمانه بود و شرح رنجها و در عین حال امید به آینده ای که باید مرهمی باشد بر زخمهای این سالها…که منتظران ، اهل ایستادگی و شکیبایی اند.

پس از مدتها ، لبخندی عمیقتر و شادمانی دیگری در چهره ی خاتمی می دیدیم.

این تصویر ، ثبت لحظه ای از دقایق ان روز است…حضور دوستان شاعر در کنار آقای خاتمی :
بیوک ملکی ، سهیل محمودی ، ساعد باقری ، سید محمدخاتمی، عبدالجبار کاکایی ، فاطمه راکعی و  فاطمه سالاروندDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “روایت سهیل محمودی از دیدار با خاتمی: پس از مدتها شادمانی چهره خاتمی دیدم+ عکس”

  1. مهمان گفت:

    ما هم از لبخند شما خوشحالیم . ولی اقای خاتمی لبخند تان را به ملت نشان دهید . اخمتان را به امریکائیها و دشمنان اسلام

  2. meysam گفت:

    درود بر موسوی لام بر خاتمی افرین بر سید اصلاحات