سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فروش فیلم فرهادی در تهران به 200 میلیون تومان در روز رسید...

فروش فیلم فرهادی در تهران به 200 میلیون تومان در روز رسید

چکیده :فیلم «گذشته» از چهارشنبه هفته گذشته 29 خرداد ماه همزمان با کشورهای مختلف دنیا در 10 سینمای تهران نیز اکران شده و در این مدت فروش خوبی داشته است به طوری که سینما «آزادی» تنها در روز اول اکران این فیلم دو سانس فوق‌العاده برای آن در نظر گرفت....


فروش فیلم سینمایی «گذشته» اصغر فرهادی در تهران به 200 میلیون تومان رسید و اکران این فیلم در برخی از شهرستان‌ها نیز آغاز شده است.

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه «فیلمیران» و پخش‌کننده آخرین فیلم اصغر فرهادی در ایران، گفت: فیلم سینمایی «گذشته» پس از پنج روز اکران در10 سینمای تهران به فروش 200 میلیون تومانی رسید.

وی درباره اکران این فیلم در سینماهای شهرستان نیز توضیح داد: از دوشنبه (3 تیرماه)«گذشته» در سینماهای مشهد،‌ اصفهان،‌ کرج و یکی دو شهر دیگر اکران می‌شود. ما اکنون مشکل چاپ کپی داریم که انشاء الله در چند روز آینده این مشکل حل می‌شود و «گذشته» در شهرهای دیگر نیز اکران خواهد شد.

پخش کننده «گذشته» درباره اینکه برخی از سینماداران خواستار دوبله این فیلم برای فروش بیشترش هستند،‌گفت: انشاء الله این کار در روزهای آینده که آقای فرهادی به ایران بیایند، انجام خواهد شد. البته این را هم باید بگویم که طبق بررسی‌های از سینماها‌، خیلی از مخاطبان دیدن این فیلم را با زیرنویس بیشتر دوست دارند.

فیلم سینمایی «گذشته» آخرین اثر اصغر فرهادی است که در بخش رقابتی جشنواره کن به نمایش درآمد و جایزه بهترین بازیگر زن را برنیس بژو بازیگر زن فیلم گرفت.

فیلم «گذشته» از چهارشنبه هفته گذشته 29 خرداد ماه همزمان با کشورهای مختلف دنیا در 10 سینمای تهران نیز اکران شده و در این مدت فروش خوبی داشته است به طوری که سینما «آزادی» تنها در روز اول اکران این فیلم دو سانس فوق‌العاده برای آن در نظر گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “فروش فیلم فرهادی در تهران به 200 میلیون تومان در روز رسید”

  1. فتنه سبز زنده گفت:

    کمی باعث تاسف هست که به جای انتشار تعداد ورودی به مبلغ فروش توجه شده

    درست مثل امریکاییها که ارزش رو با قیمت اشتباه میگیرن