سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » محمد غرضی: بساط ساز و تنبک و تنبور را جمع می کنم‎...

محمد غرضی: بساط ساز و تنبک و تنبور را جمع می کنم‎

چکیده :محمد غرضی که سال ها از عرصه اجرا و مدیریت دور بوده است می خواهد هم بساط ساز و تبنک را جمع کند و هم برای معاونین استانداران حکم ده ساله بزند. او به نحوه تعیین نمایندگان مجلس و شوراها هم انتقاد دارد....


کلمه- گروه خبر: محمد غرضی که سال ها از عرصه اجرا و مدیریت دور بوده است می خواهد هم بساط ساز و تبنک را جمع کند و هم برای معاونین استانداران حکم ده ساله بزند. او به نحوه تعیین نمایندگان مجلس و شوراها هم انتقاد دارد.

به گزارش تسنیم، سید محمد غرضی شب گذشته در مسجد احمدیه نارمک، مدعی شده است که می خواهد کاری کند که مردم خود استاندار خودشان را انتخاب کنند.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه می خواهم دولت ضد تورم تشکیل دهم تشکیل دهم، خاطرنشان کرد: باید دست دولتی که دست در جیب فقرا دارد را قطع کرد، مردم کارد به استخوانشان رسیده و اکنون دولت 900 هزار میلیارد تومان بدهکار و تورم پوست مردم را کنده است.

غرضی خطاب به نمازگزاران مسجد احمدیه نارمک از نمازگزاران خواسته است که به دولت او رای دهند و گفت است: منشاء این موضوع تورم است که جیب فقرا را خالی می‌کند و آنرا در اختیار ثروتمندان قرار می دهد، باید اشتغال ایجاد کرد و بساط ساز و تنبک و تنبور و مواد مخدر را جمع کرد.

غرضی می گوید: من که مسئول کار دیگران نیستم اگر در جامعه هرج و مرج است و یا اینکه مشکلات مانند بدحجابی وجود دارد همه آن ناشی از ضعف دولتها ست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “محمد غرضی: بساط ساز و تنبک و تنبور را جمع می کنم‎”

 1. هموطن گفت:

  خداوکیلی به این آقا باید چی گفت ؟

  آقا لطفا از خواب چندهزارساله بیدار شو …. جناب غرضی …. ملت از این همه گریه و عذا و ماتم خسته شده ….

  اتفاقا مردم میخواهند سازو تنبک به راه بیندازند ….. شما کمی دیر رسیدید …… الآن موقع جمع کردن این چیزها نیست …. مواد مخدر هم که خودتان سازمان دهیش میکنید آقا …… ترانزیت مواد مخدر با آن سرمایه ای که در پی دارد و جوانان کشور را سردرگریبان خود فرو میبرد و نمیگذارد به کارهای مسئولین بیندیشند و در جامعه و تفکرات و رشد و بالندگی شرکت کنند به نفع خود شما آقایان است …… لطفا یک سر به یوتیوب بزن بنده خدا . البته اگر میدانی یوتیوب چیه . بعد هم کمی ماهواره نگاه کن تا اینقدر از اوضاع و خواست مردم عقب نمانی . به اندازه کافی در یوتیوب و ماهواره از جوانان این مملکت که از دست شماها خسته شده اند فیلم و شو و غیره وجود دارد . با وجود اینکه سالهاست این جوانان را زیر فشار قرار داده اید و این کارها یک نوع سنت شکنی یا تابو و یا هرچه که اسمش را میگذارید است . هنوز عده ای مثل شما غرق در توهمند و فکر میکنند با شعار دادن بدون درنظر گرفتن شرایط کنونی جامعه و خواست مردم و مطالعه چون از شورای نگهبان غیر مردمی توانسته اند تأییدیه بگیرند حالا چه خبر هست !!!!! لااقل بگذارید اندکی از وضع و شرایط امروز جامعه شما را با خبر کنم . امروز جوانان و مردم در پی شادی هستند ولو اینکه خیلی موقتی و کم باشد و بدنبال کسی هستند که دلهای غمگین و افسرده اشان را که در این چندسال از شر خشک مغزهایی مثل شما پوسیده را نجات دهند و البته این ذات آدمیزاد است . سالها مردم را به گریه واداشتید و خودتان عشق و حال دنیا را به هر قیمتی دنبال کردید . راستی چهره شما که خیلی مسن به نظر میرسد . شما چند سال از آقای هاشمی جوان تر هستید جناب ؟

  آهان یادم نبود این مسئله فقط در مورد آقای هاشمی صدق می کرد و شرایط سنی در مورد ایشان بود شما و دیگران معافید .ولی اینقدر از جامعه و خواستهای مردم به دور هستید که اصلا نمیدانید برای جلب چند رأی هم چه بگوئید . گرانی و تورم را که بچه تازه متولد شده هم این روزها خوب در این مملکت میشناسد …. خوب دیگر چه ؟ همین ؟

 2. ناشناس آشنا گفت:

  رئیس جهور “تنبوری” هم صیغه جدید!

  خیلی‌ مناسب است برای حاکمیت ولایی!!