سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزیر اسبق بهداشت: در دولتهای نهم و دهم سلامت مردم به بازی گرفته شد...

وزیر اسبق بهداشت: در دولتهای نهم و دهم سلامت مردم به بازی گرفته شد

چکیده :رئیس جامعه جراحان ایران معتقد است که عملکرد دولت نهم و دهم در حوزه سلامت، سیر نزولی داشته و بسیار منفی بوده است....


رئیس جامعه جراحان ایران معتقد است که عملکرد دولت نهم و دهم در حوزه سلامت، سیر نزولی داشته و بسیار منفی بوده است.

ایراج فاضل در گفتگو با اظهار داشت: دولت با انجام حرکاتی که با هیچ عقل سلیمی سازگار نبوده و قابل دفاع نیست وضعیت بسیار نامطلوبی برای نظام سلامت کشور بوجود آورده است که نمونه بارز آن، منحل کردن دانشگاه علوم پزشکی ایران بود.

وزیر اسبق بهداشت افزود: در دولتهای نهم و دهم تصمیمات نادرستی گرفته و اجرا شد که پس از مدتی خودشان به اشتباه بودن آنها پی بردند اما در این میان فقط زندگی و سلامت مردم به بازی گرفته شد.

فاضل در پاسخ به این سئوال که نمره دولت در حوزه سلامت چند است، گفت: متاسفانه اقدامات صورت گرفته در این دولت قابل نمره دادن نیست و نمی توان نمره قابل قبولی به عملکرد دولت احمدی نژاد داد.

وی افزود: سلامت و آموزش در حال حاضر فقیرترین وزارتخانه های مملکت هستند درحالی که فرد فرد مردم با این دوبخش کار دارند وباید به آن توجه ویژه ای شود.

فاضل با اشاره به وضعیت نابسامان مردم در حوزه سلامت، گفت: متاسفانه تخصیص بودجه ای اندک به مهمترین وزارتخانه کشور که با جان وسلامت مردم سر و کار دارد نهایت بی توجهی است. چرا که همین تصمیمات غیرکارشانسی باعث شده وضعیت دارو و درمان در کشور با مشکلات جدی روبرو شود که البته در این میان همه ضرر می کنند و بدون شک بیشتر از همه مردم متضرر می شوند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “وزیر اسبق بهداشت: در دولتهای نهم و دهم سلامت مردم به بازی گرفته شد”

  1. disqus_m4CQt51l0N گفت:

    درود بر شما
    آیا آقایان موسوی و کروبی از تلویزیون و روزنامه هم محروم هستند؟

    متاسفانه به بخش تماس با ما وارد نمی شد و مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم