سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نایب رئیس اتحادیه آزاد كارگران ایران: كارگران به مزد ۴۸۷ هزار تومانی و بندهای الحا...

نایب رئیس اتحادیه آزاد كارگران ایران: كارگران به مزد ۴۸۷ هزار تومانی و بندهای الحاقی به آن معترضند

چکیده :یك فعال مستقل كارگری، وعده‌ی برگزاری جلسه‌ی ویژه شورای عالی كار به منظور افزایش حق مسكن و حق خوار و بار كارگران را «قول تبلیغاتی» خواند كه بر خلاف تصور عاملانش، «فشارهای اجتماعی» را كاهش نمی‌دهد....


یك فعال مستقل كارگری، وعده‌ی برگزاری جلسه‌ی ویژه شورای عالی كار به منظور افزایش حق مسكن و حق خوار و بار كارگران را «قول تبلیغاتی» خواند كه بر خلاف تصور عاملانش، «فشارهای اجتماعی» را كاهش نمی‌دهد.

به گزارش ایلنا، پروین محمدی در این باره گفت: كارگران بار گرانی و تورم افسارگسیخته ی فعلی را بر دوش خود احساس می كنند و نمی توان با قول های تبلیغاتی از نارضایتی های اجتماعی كاست.

پیش از این، «اسدالله عباسی» وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در هفته ی كارگر از تشكیل جلسه ویژه شورای عالی كار به منظور بررسی امكان افزایش حق مسكن و حق خوار و بار در «نیمه دوم اردیبهشت‌ ماه» خبر داده بود.

محمدی با اشاره به «ژست كارگری» مسئولان فعلی وزارت كار افزود: امیدواریم وعده هایی كه به كارگران داده می شود تحقق پیدا كند تا منجر به افزایش بی اعتمادی‌ها نشود.

نایب رئیس اتحادیه آزاد كارگران ایران تصریح كرد: حتی اگر حق مسکن و حق خوار و بار کارگران افزایش یابد درمانی بر دردهای معیشتی كارگران نخواهد بود.

به گفته‌ی خانم محمدی، «حق مسكن ۱۰ هزار تومانی، حق خوار و بار ۶۰۰ تومانی و حق اولادی كه تنها ۱۰ درصد حقوق كارگران را شامل می شود مضحك است«.

این فعال مستقل كارگری در پایان تاكید كرد: كارگران به موجودیت مزد ۴۸۷ هزار تومانی و تمام بندهای الحاقی به آن معترض‌اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.