سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هیات مدیره اتحادیه مرغداران: تخم مرغ۵۰۰ تومان گران شد...

هیات مدیره اتحادیه مرغداران: تخم مرغ۵۰۰ تومان گران شد

چکیده :ریس هیات مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار از افزایش ۵۰۰ تومانی قیمت تخم مرغ طی هفته گذشته خبر داد....


ریس هیات مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار از افزایش ۵۰۰ تومانی قیمت تخم مرغ طی هفته گذشته خبر داد.

ناصر نبی پور، ریس هیات مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه نرخ تخم مرغ افزایش یافت اظهار داشت: هم اکنون نرخ هر کیلو گرم تخم مرغ در مرغ داری ها ۲۷۰۰ تا ۲۷۵۰ تومان است که نسبت به یک هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان رشد داشته است.

نبی پور گفت: علت افزایش نرخ تخم مرغ طی هفته گذشته حمایت های دولتی نبوده بلکه تعداد زیادی از مرغ هایی که سنشان بالا بود توسط مرغداران به کشتار گاه فرستاده شدند.

وی با ابراز نارضایتی از نرخ نهاده های دامی تصریح کرد: ذرتی که در سال گذشته در بازار آزاد ۷۲۰ تومان بود هم اکنون به سختی می توان از سازمان پشتیبانی امور دام ۷۹۵ تومان تهیه کرد و مقداری که این سازمان به مرغداران می دهد کفاف دو روز را هم نمی دهد.

نبی پور با اشاره به نابسامانی سیستم توزیع کالا در کشور گفت: متاسفانه از سال ۸۶ پیشنهاداتی برای ساماندهی سیستم توزیع تخم مرغ ارائه دادیم اما پیگیری نشد و نه تنها در تخم مرغ بلکه برای کالاهای دیگر هم همین مشکل در کشور وجود دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.