سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تکذیب سخنان رییس بانک مرکزی توسط رییس کمیسیون بهداشت: ارزی داده نشده است...

تکذیب سخنان رییس بانک مرکزی توسط رییس کمیسیون بهداشت: ارزی داده نشده است

چکیده :عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بهمنی رئیس بانک مرکزی در گزارش خود بیان داشت که ارز مرجع را به واردکنندگان دارو اختصاص داده‌ایم اما شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در اعتراض به این صحبت بهمنی بیان داشت که تاکنون ارز مرجع به واردکنندگان دارو داده نشده است....


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بهمنی رئیس بانک مرکزی در گزارش خود بیان داشت که ارز مرجع را به واردکنندگان دارو اختصاص داده‌ایم اما شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در اعتراض به این صحبت بهمنی بیان داشت که تاکنون ارز مرجع به واردکنندگان دارو داده نشده است.

علی علی لو در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با بیان این مطلب که در حال حاضر عباس رجایی رئیس کمیسیون کشاورزی در صحن غیرعلنی در حال ارائه گزارش خود را از وضعیت افزایش قیمت کالاهای اساسی معیشتی مردم است، گفت: بیشتر صحبت های رجایی مربوط به بحث های کشاورزی و تحریم هاست که باعث شده به بخش کشاورزی صدمات فراوانی وارد شود.

نماینده مردم شبستر در مجلس بیان داشت: رجایی در صحن غیرعلنی امروز مجلس در مورد آفت های کشاورزی و آسیب های این مجموعه صحبت هایی را انجام داده است.

علی لو در ادامه با اشاره به صحبت بانک مرکزی که بیان داشته بود بانک مرکزی ارز مرجع تخصیص کالاهای دارویی را به واردکنندگان داده است گفت: رئیس بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گزارش خود نسبت به این موضوع اعتراض کرد و بیان داشت هیچ ارز مرجعی به واردات دارو پرداخت نشده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قرار است بعد از گزارش و صحبت رجایی رئیس کمیسیون کشاورزی مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان صحبت های خود را در صحن علنی مطرح کنند.

علی لو تصریح کرد: پس از ارائه صحبت‌های روسای کمیسیون اقتصادی و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، وزرای اقتصادی دولت و رئیس بانک مرکزی با حضور در جایگاه به نمایندگان پاسخ خواهند داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.