سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

قطار تهران – مشهد از ریل خارج شد

چکیده :قطار مسافري تهران-مشهد كه شب گذشته در ساعت 35 : 19 به مقصد مشهد ، ايستگاه راه آهن تهران را ترك كرده بود با نزديك شدن به ايستگاه نقاب شهر سبزه وار در ساعت 5 بامداد امروز از ريل خارج شد....


بامداد امروز قطار مسافري تهران-مشهد در ايستگاه نقاب شهر سبزوار از ريل خارج شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، به نقل از يک منبع آگاه، قطار مسافري تهران-مشهد كه شب گذشته در ساعت 35 : 19 به مقصد مشهد ، ايستگاه راه آهن تهران را ترك كرده بود با نزديك شدن به ايستگاه نقاب شهر سبزه وار در ساعت 5 بامداد امروز از ريل خارج شد.

بر اساس اين گزارش پس از اقامه نماز صبح در ايستگاه نقاب سبزه وار، مسافران در قطار جاي مي گيرند كه پس از گذشت دقايقي قطار به جاي حركت بر روي ريل به حاشيه خط كشيده مي شود كه اين امر موجب ايست كامل قطار مي شود .

پس از خروج 2 واگن و يك لكوموتيو از ريل كه تعداد مسافران اين 2 واگن به 80 مسافر مي رسيد و پس از تاخير در حركت قطار كه يك ساعت و نيم به طول انجاميد ، مسافران در رستوران و واگن هاي ديگر جاي داده شدند و قطار به حركت خود ادامه داد .

لا قطار فوق كه قرار بود ساعت 7 صبح امروز به مشهد مقدس برسد، ساعت 10:15 به ايستگاه رسيد.

بر ا علت اين سانحه از سوي ايستگاه اشتباه سوزن بان اعلام شده اما در حال حاضر علت اصلي خروج اين قطار مسافري در دست بررسي بيشتر است.

قطار مسافري تهران – مشهد هيچ گونه واژگوني و سانحه جاني به همراه نداشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.