سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » یک نماینده مجلس: گرانی از درو دیوار کشور بالا می رود مسئولان تدبیرکنند...

یک نماینده مجلس: گرانی از درو دیوار کشور بالا می رود مسئولان تدبیرکنند

چکیده :تنظیم بازار بر عهده دولت و مسئولان اجرایی کشور است و نباید با تحمیل هرروزه گرانی بر مردم بی‌اعتمادی را در اذهان زنده...


عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس،با بیان اینکه گرانی در بازار هر روز از کالایی به کالای دیگر سرایت می‌کند، گفته است: تنظیم بازار بر عهده دولت و مسئولان اجرایی کشور است و نباید با تحمیل هرروزه گرانی بر مردم بی‌اعتمادی را در اذهان زنده کرد.

محمد‌سعید اربابی با یادآوری وعده دولت در خصوص ثابت ماند قیمت‌ها در ایام عید، افزود: عدم ذخیره‌سازی متناسب با نیاز جامعه عامل گرانی و تحمیل قیمت های سود‌جویانه‌ دلالان به بازار بوده است.

او با بیان این مطلب که صادرات کالا‌ها برای کشور ارزآوری خوبی دارد، تصریح کرد: نباید این صادرات بدون توجه به نیاز داخل کشور انجام شود چرا که احساس نیاز در داخل خود افزایش تقاضا و کمبود عرضه و در نتیجه نوسان قیمت‌ها را رقم می زند.

سایت خانه ملت به نقل از عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در شرایط کنونی اقتصاد کشور برداشتن ارز مرجع از کالاهای اساسی گرانی‌های موجود در بازار را تشدید می‌کند، گفت: مسئولان باید پاسخ‌گوی گرانی ها باشند.

وی با یادآوری انتزاع بخش کشاورزی از صنعت گفت: با تقسیم وظایف که بین این دو وزارتخانه صورت گرفته امید می‌رفت تنظیم بازار صورت بگیرد که تاکنون این مهم محقق نشده است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سازمان متولی گرانی‌های اخیر باید به وظایف خود برای تنظیم قیمت ها عمل کند، افزود: در صورت حمایت از تولید داخلی و توجه به نیاز بازار زمینه تنظیم قیمت‌ها به خودی خود فراهم می شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی با یادآوری افزایش صعودی قیمت برخی از میوه‌ها در بازار گفت: دولت به جای وعده دادن تنظیم بازار و مقابله با سود‌جویان را در دستور کار خود قرار دهد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “یک نماینده مجلس: گرانی از درو دیوار کشور بالا می رود مسئولان تدبیرکنند”

 1. محق گفت:

  کسانی گرانی از در ودیوارشان بالا نمی رود که درد دین و دنیای مردم ندارند و ندانند . اگر واقعا اصولگرا بودند و اصول را می دانستند و درد دین داشتند دنباله رو اصلاح طلبان بودند و برای اصلاح امور سر از پا نمی شناختند

 2. ناجی گفت:

  وضعیت مردم مثل سریال ” ارتش سری” شده که قدیما پخش میشد و هرچیزی فقط توی بازار سیاه پیدا میشد و فقط برای پولدارها

 3. بیاد آر گفت:

  شما نماینده خیلی محترم!!! اون روزهای راهپیمایی تون تو اون روزا در مجلس رو بیاد بیار فعلا