سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عضو خبرگان: انتخابات ایران فراتر از استانداردهای بین المللی است/ تدبیر رهبری در بر...

عضو خبرگان: انتخابات ایران فراتر از استانداردهای بین المللی است/ تدبیر رهبری در برابر فتنه 88 سد ایجاد کرد

چکیده : عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با این ادعا که استراتژی دشمن منسجم کردن ضد انقلاب خارجی و فتنه گران داخلی در انتخابات است،‌ هدف اصلی طراحی های آنها را نفوذ در حاکمیت دانست و مدعی شد: انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران فراتر از استاندارد های بین المللی...


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با این ادعا که استراتژی دشمن منسجم کردن ضد انقلاب خارجی و فتنه گران داخلی در انتخابات است،‌ هدف اصلی طراحی های آنها را نفوذ در حاکمیت دانست و مدعی شد: انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران فراتر از استاندارد های بین المللی است.

به گزارش خبرگزاری رسا، عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با این ادعا که احزاب موجود در غرب دارای آفت هایی هستند، ابراز داشت: حضور مستقیم مردم در انتخابات دارای برکات و آثار مثبت فراوانی است و تداوم ارزش های اسلامی با حضور مردم در پای صندوق های رأی مضاعف می شود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ایجاد گفتمان انقلاب اسلامی و داشتن روحیه انقلابی را از ظرفیت های خلق حماسه سیاسی خواند و حضور حداکثری مردم، رشد سیاسی فزاینده و تنوع جریان های مختلف را از دیگر زمینه های خلق حماسه سیاسی در کشور عنوان کرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که فضای کشور پیش بینی انتخابات را غیر ممکن کرده است، اظهار داشت: روحانیان باید با دعوت مردم جهت حضور گسترده در انتخابات زمینه را برای خلق حماسه ای سیاسی آماده کنند.

کعبی با تکرار این ادعا که هشت ماه فتنه بنا به تعبیر عده ای از هشت سال دفاع مقدس پیچیده تر بود، مدعی شد: فتنه 88 نقطه اوج طراحی دشمن بود که تدبیر رهبری و بصیرت ملت به عنوان سدی در مقابل آن قرار گرفت.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به دسیسه های دشمنان پس از فتنه 88 اظهار داشت: استراتژی دشمنان منسجم کردن ضد انقلاب خارجی و فتنه گران داخلی است.

وی به برگزاری چندین جلسه از سوی ضد انقلاب اشاره و ادعا کرد: خروجی این جلسات مطرح کردن شعار انتخابات آزاد با هدف متهم کردن نظام اسلامی به استبداد بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “عضو خبرگان: انتخابات ایران فراتر از استانداردهای بین المللی است/ تدبیر رهبری در برابر فتنه 88 سد ایجاد کرد”

  1. rt گفت:

    بله شماها اینقدر پیش مردم احترام دارید و مردم به شما اعتماد دارند و شما رو صادق و راستگو میدونن که حرفهای شما رو خیلی راحت باور میکنن و شما هم همیشه راست میگید همـّـــــــــیشه