سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اولین حضور رسانه ای علی اکبر جوانفکر بعد از زندان ناتمام: الگوی موفق اقتصادی دولت ا...

اولین حضور رسانه ای علی اکبر جوانفکر بعد از زندان ناتمام: الگوی موفق اقتصادی دولت احمدی نژاد، بین المللی شد

چکیده :علی اکبر جوانفکر پس از یک دور حبس کوتاه بارها به مرخصی آمد و در راه پیمایی روز ۲۲ بهمن در جایگاه مهمانان ویژه حضور داشت. پس از آن نیز هیچ گاه نه خبری از عفو او داده شد و نه بازگشت وی به زندان اوین برای کامل کردن محکومیتش. ...


کلمه- گروه خبر: پس از آنکه علی اکبر جوانفکر برای مرخصی پزشکی از زندان بیرون آمد و در جایگاه ویژه مهمانان 22 بهمن قرار گرفت تا امروز که یادداشت وی در سایت ایران منتشر شد، خبری از او نبود.

علی اکبر جوانفکر پس از یک دور حبس کوتاه بارها به مرخصی آمد و در راه پیمایی روز ۲۲ بهمن در جایگاه مهمانان ویژه حضور داشت. پس از آن نیز هیچ گاه نه خبری از عفو او داده شد و نه بازگشت وی به زندان اوین برای کامل کردن محکومیتش.

سرپرست موسسه مطبوعاتی ایران مهرماه سال گذشته برای گذراندن دوران محکومیت شش ماهه‌اش به زندان اوین معرفی شد و بدون گذراندن دوران حبسش آزاد شد. در زمانی که به زندان رفت احمدی نژاد تصمیم گرفت از زندان اوین بازدید کند، بازدیدی که با مخالفت صریح قوه قضاییه رو به رو شد.

و اینک پس از چند ماه، “علي‌اكبر جوانفكر” مشاور مطبوعاتی احمدی نژاد در مقاله ای با عنوان “فصل تشخيص” در روزنامه دولتی ایران مدعی شده است: دولت توانست با ايجاد ثبات اقتصادي در كشور، زمينه سرمايه‌گذاري‌هاي گسترده داخلي و خارجي را فراهم آورد تا آنجا كه جذابيت الگوي اقتصاد ايران اسلامي، ابعادي بين‌المللي پيدا كرد و برخي از كشورها در صدد برآمدند تا برنامه اقتصادي ايران را سرلوحه سياست‌هاي مديريتي خويش قرار دهند.

علی اکبر جوانفکر بدون اشاره به بحران اقتصادی ایجاد شده در کشور، افزایش بیکاری، تورم و گرانی نوشته است: در نتيجه بيشترين سرمايه‌گذاري‌هاي صورت گرفته در زيرساخت‌ها و بنيان‌هاي اقتصادي كشور طي هشت سال گذشته، توليدات ملي در بسياري از كالاهاي مورد نياز جامعه به صورت چشمگيري افزايش يافته است تا آنجا كه كشور را از واردات بي‌نياز و به مرحله صادرات ارتقا داده است.

جوانفکر پرسیده است: اينک اين سوال پيش مي‌آيد كه به موجب كدام منطق اقتصادي، ارزش پول ملي در كشوري كه ذخاير كم نظير ارز و طلا دارد و ذخاير عظيم نفت و گاز پشتوانه آن است، بايد از ارزش پول كشورهاي بي‌ثبات، ناامن و اشغال شده‌اي مانند افغانستان و عراق كمتر باشد؟! مشكلات و نابساماني اقتصادي تنها حربه‌اي است كه به دستاويز تبليغات انتخاباتي برخي نامزدها و مخالفان دولت تبديل شده است. اينك فصل تبيين و تنوير افكار است تا مردم در انتخاب خود به اشتباه نيفتند، فصل تشخيص خادم از خائن.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “اولین حضور رسانه ای علی اکبر جوانفکر بعد از زندان ناتمام: الگوی موفق اقتصادی دولت احمدی نژاد، بین المللی شد”

  1. rt گفت:

    این بیچاره بی تقصیره چند ماهی تو جامعه نبوده زندانی بوده تازه اومده خبر نداره بزار هفته دیگه ببینین مثل بقیه اصولگراها میشه