سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حمید بقایی: احمدی نژاد محبوب مردم ایران است...

حمید بقایی: احمدی نژاد محبوب مردم ایران است

چکیده :معاون احمدی نژاد نگفت اگر احمدی نژاد چنین محبوبیتی دارد چرا برای مراسم تحلیف خود با هلی کوپتر به مجلس برده شد و چرا در هر سفر استانی مردم هزاران نامه در خصوص مشکلات خود به وی می دهند. وی از اعتراضات مردمی در سفرهای استانی هم خبری نداد. اعتراضات مردم اهواز و اصفهان که طی هفته گذشته در رسانه های گروهی منعکس شد. ...


به رغم بحران های اقتصادی ایجاد شده در کشور و نارضایتی های اجتماعی ناشی از گرانی های موجود، حمید بقایی مدعی است که رییس دولت دهم محبوب مردم ایران است.

این اظهارات پس از آن صورت می گیرد که رحیم مشایی مدعی شد مقام احمدی نژاد از ریاست قوه مجریه هم بالاتر است.

حمید بقایی که به علت ارتکاب برخی تخلفات در سمت ریاست سازمان گردشگری به مدت چهار سال از هرگونه خدمت دولتی محروم شده است، ادعا کرده است که مردم ما در حال حاضر احمدی نژاد را واقعاً دوست دارند. اين را كه مي‌گويم فقط در يك جاي خاص نديده‌ام. مثلاً به بازار تهران رفتم و شما مي‌دانيد كه در بازار تهران همه اقشار مردم رفت و آمد دارند. اغلب مي‌گويند «آقاي بقايي سلام ما را به آقاي احمدي‌نژاد برسان»!

وی مدعی است که مردم واقعاً رئيس‌ دولت را دوست دارند و به ايشان علاقه دارند و دليل عمده اين علاقه و دوست داشتن خدماتي است كه دولت به كشور ارائه داده است. حالا اگر عده‌اي مي‌خواهند اين خدمات را ناديده بگيرند اين ديگر مشكل خودشان است. بالاخره خدايي هم بالاي سر هست.

این مدیر متخلف دولت احمدی نژاد می گوید: نبايد جاي مردم صحبت كرد. مردم دل‌هاي درست و پاكي دارند، نظام را دوست دارند و آقاي احمدي‌نژاد را هم قبول دارند. حالا آيا واقعاً اين نوع نتيجه‌گيري‌ها كه شما مي‌گوييد بر‌اساس مستندات متقن است؟

معاون احمدی نژاد نگفت اگر احمدی نژاد چنین محبوبیتی دارد چرا برای مراسم تحلیف خود با هلی کوپتر به مجلس برده شد و چرا در هر سفر استانی مردم هزاران نامه در خصوص مشکلات خود به وی می دهند. وی از اعتراضات مردمی در سفرهای استانی هم خبری نداد. اعتراضات مردم اهواز و اصفهان که طی هفته گذشته در رسانه های گروهی منعکس شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.