سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادستان تهران: تاثیرات فلج کننده تحریم با تدبیر رهبری خنثی شد...

دادستان تهران: تاثیرات فلج کننده تحریم با تدبیر رهبری خنثی شد

چکیده :دادستان عمومی و انقلاب تهران مدعی است که دشمنان با توقف مذاکرات و افزایش تحریم‌ها تلاش کردند مردم را به اعتراض وادارند تا به خیابان‌ها بریزند که این طرح آنها نیز مانند دیگر طر‌ح‌های آنان در 30 سال گذشته با شکست روبرو شد. با دسیسه هایی مانند گران شدن مرغ نتوانست مردم را به خیابان ها بیاورند تا نقشه شان کامل شود....


دادستان عمومی و انقلاب تهران مدعی است که دشمنان با توقف مذاکرات و افزایش تحریم‌ها تلاش کردند مردم را به اعتراض وادارند تا به خیابان‌ها بریزند که این طرح آنها نیز مانند دیگر طر‌ح‌های آنان در 30 سال گذشته با شکست روبرو شد. با دسیسه هایی مانند گران شدن مرغ نتوانست مردم را به خیابان ها بیاورند تا نقشه شان کامل شود.

به گزارش خبر آنلاین عباس جعفری دولت‌آبادی طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه 3 تهران گفت: این سال‌ها سال پرتوطئه‌ای از سوی دشمنان بود که خوشبختانه با تدابیر مسوولان و مقاومت مردم این توطئه‌ها خنثی شد. دشمن تلاش کرد که با افزایش تحریم‌ها، فشار فلج‌کننده‌ای به مملکت وارد کند، اما از نیمه دوم سال 91 با تدابیر مسوولان به ویژه مقام معظم رهبری این توطئه‌ها خنثی شد.

وی هم به جرگه توصیه کنندگان به کاندیداها قرار گرفت و خطاب به كاندیداهای ریاست جمهوری گفت: سه توصیه و هشدار دارم؛ اول مشكلات كشور را سیاه نمایی نكنید، دوم وعده های غیرعملی ندهید و سوم برای تبلیغات هرگز از امكانات دولتی استفاده نكنید.

دادستان تهران مبارزه جدی با جرایم اقتصادی و مجرمین یقه سفید را دستور كار دادستانی در سال 92 عنوان كرد و گفت: در این رویکرد زمین خواری در اولویت است.

وی نگفت در این مدت چرا به پرونده زمین خواری محمدجواد لاریجانی برادر رییس قوه قضاییه رسیدگی نشده است.

جعفری دولت‌آبادی با اشاره به بحث نظارت بر بازداشتگاه‌ها، گفت: تاکنون نظارت‌های خوبی بر بازداشتگاه‌ها انجام شده و آثار مثبتی داشته است و هدف ما این است که علاوه بر حفظ حقوق شاکی، از حقوق متهمان نیز دفاع کنیم.

دادستان تهران به چگونگی مرگ ستار بهشتی در بازداشتگاه نیروی انتظامی و عدم رسیدگی قضایی نپرداخت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.