سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک مسئول بسیج: با نام امام زمان به جان ولایت افتاده اند...

یک مسئول بسیج: با نام امام زمان به جان ولایت افتاده اند

چکیده :مهدوی گری در دوران ریاست احمدی نژاد بر قوه مقننه ابعاد گسترده ای به خود گرفته است به طوری که چندی پیش دادستان كل كشور مدعیان ارتباط با امام زمان را متهم كرد با بیگانگان همكاری می‌ كنند.از سوی دیگر گروهی از تیم احمدی نژاد در ارتباط با تکثیر سی دی ظهور بازداشت و محاکمه شدند. ...


کلمه- گروه خبر: با شدت گرفتن انتقادات به احمدی نژاد، مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج بدون نام بردن از رییس دولت و تیم همراهش از موج سوارانی نام برده است که مردم را فریب داده اند و به جان ولایت افتاده اند.

گلایه از ولایت ستیزی احمدی نژاد اولین بار نیست که توسط نمایندگی ولی فقیه در بسیج مطرح می شود، پیش از این نیز بارها نمایندگان رهبری در نماز جمعه و سپاه از عدم پیروی احمدی نژاد از رهبری انتقاد کرده اند.

در همین حال این مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین مدعی است: امروز دشمنان برای مقابله با ولایت فقیه با نام امام زمان(عج)، روشنفکری و شعار آزادی، اعمال تحریم‌های اقتصادی و تهدید نظامی به میدان آمده‌اند.

مهدوی گری در دوران ریاست احمدی نژاد بر قوه مقننه ابعاد گسترده ای به خود گرفته است به طوری که چندی پیش دادستان كل كشور مدعیان ارتباط با امام زمان را متهم كرد با بیگانگان همكاری می‌ كنند.از سوی دیگر گروهی از تیم احمدی نژاد در ارتباط با تکثیر سی دی ظهور نزدیک است، بازداشت و محاکمه شدند.

تا پیش از شدت گرفتن اختلافات میان حامیان رهبری و تیم احمدی نژاد از دولت دهم بعنوان دولت امام زمان یاد می شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا تویسرکانی در دومین شب از مراسم عزاداری هیئت رزمندگان اسلام سپاه کاشان در سالن شهدای بسیج این شهرستان اظهار داشت: عده‌ای آمدند و شعار دادند، بر موج سوار شدند و مردم را فریب دادند و زمانی که بر قدرت سوار شدند به جان ولایت افتادند.

وی موضوع نفاق را بسیار پیچیده خواند و افزود: در دوران پیامبر اکرم(ص) نیز ایشان همیشه نسبت به وجود عناصر منافق در میان امت خودش هشدار می‌داد.

به گفته وی، منافق کسی است که خوب حرف می‌زند، خوب شعار می‌دهد و خوب هم می‌تواند مردم را فریب دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین در مورد شعار مرگ بر منافق با یادآوری این که، در دوران اصلاحات عنوان کردند نگویید “مرگ”، بگویید “زندگی” تأکید کرد: مرگ بر منافق شعار خدا بوده و شعار مرگ بر منافق در قرآن آمده است.

وی اظهار کرد: کسی که خود را طرفدار دو آتشه دین قرار داده اما به دنبال نابودی آن است منافق بوده و به دلیل ظاهرسازی به راحتی قابل شناسایی نیست.

تویسرکانی در ادامه مقدمه ظهور امام زمان(عج) را زنده شدن اصل امامت دانست و گفت: اصل امامت را انقلاب اسلامی زنده کرده است و توسعه و گسترش فاطمیه نیز در راستای زنده شدن همین اصل است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین یادآور شد: برای مقابله با ولایت فقیه با نام امام زمان(عج)، روشنفکری و شعار آزادی، اعمال تحریم‌های اقتصادی و تهدید نظامی به میدان آمده‌اند اما به دلیل زنده شدن امامت به موفقیت دست نیافتند و شکست خوردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “یک مسئول بسیج: با نام امام زمان به جان ولایت افتاده اند”

  1. صادق گفت:

    باید اون موقع که به احمدی نژاد رای میدادیدو ازش حمایت میکردیدو به بابصیرتی خودتون میبالیدید به فکر ولایت میبودید نه الان!