سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بادامچیان: به احمدی نژاد رای دادیم که کاندیدای مورد حمایت بیگانگان رای نیاورد/ 100 د...

بادامچیان: به احمدی نژاد رای دادیم که کاندیدای مورد حمایت بیگانگان رای نیاورد/ 100 درصد راضی هستیم

چکیده :پس از آنکه حداد عادل از رای خود به احمدی نژاد حمایت کرد، بادامچیان نیز گفته است از رأی خود به احمدی‌نژاد حمایت می‌کنیم زیرا ما در سال ۸۸ می‌خواستیم کسانی که مورد حمایت بیگانگان بودند رأی نیاورند. این عضو ارشد موتلفه از کاندیدای مورد حمایت بیگانگان نام نمی برد، اما کاندیداهای انتخابات سال 88 میرحسین موسوی، مهدی کروبی، احمدی نژاد و محسن رضایی بودند. ...


کلمه- گروه خبر: پس از آنکه حداد عادل از رای خود به احمدی نژاد حمایت کرد، بادامچیان نیز گفته است از رأی خود به احمدی‌نژاد حمایت می‌کنیم زیرا ما در سال ۸۸ می‌خواستیم کسانی که مورد حمایت بیگانگان بودند رأی نیاورند.

این عضو ارشد موتلفه از کاندیدای مورد حمایت بیگانگان نام نمی برد، اما کاندیداهای انتخابات سال 88 میرحسین موسوی، مهدی کروبی، احمدی نژاد و محسن رضایی بودند. رهبری در نماز جمعه بعد از انتخابات در مورد این کاندیداها گفته بود: یکی از نامزدها، رئیس جمهور خدوم، پرکار، زحمتکش و مورد اعتماد است، یکی دیگر 8 سال نخست وزیر خود بنده بوده است، نامزد دیگر فرمانده سپاه و از فرماندهان اصلی دفاع مقدس است و نامزد دیگر هم دو دوره ریاست مجلس بوده است بنابراین همه این آقایان از عناصر نظام و متعلق به نظام هستند و رقابت آنها برخلاف تبلیغات خباثت آمیز رسانه های صهیونیستی، امریکایی و انگلیسی، رقابت درون نظام است. این اختلاف دیدگاه، اختلاف نظر در درون چارچوب نظام است.

بادامچیان بدون اشاره به بحران هایی که احمدی نژاد برای کشور بوجود آورده است، اظهار داشت: از احمدی‌نژاد حمایت کردیم و به طور صددرصد از رأی خود راضی هستیم و تا روز آخر ریاست جمهوری وی به خاطر رأی مردم و تنفیذ ولی فقیه از او حمایت خواهیم کرد و حرفهای خود را پس از پایان دوره احمدی‌نژاد با او در میان خواهیم گذاشت و امیدواریم این چند ماه پایانی ریاست جمهوری وی نیز بگذرد و دولت تلاش نکند در دولت بعدی اثر بگذارد.

اسدالله بادامچیان در پاسخ به خبرنگار ایلنا در خصوص حمایت موتلفه از احمدی‌نژاد در سال ۸۸ گفت: ما به عنوان حزب موتلفه از رأی خود به احمدی‌نژاد حمایت می‌کنیم زیرا ما در سال ۸۸ می‌خواستیم کسانی که مورد حمایت بیگانگان بودند رأی نیاورند بنابراین از احمدی‌نژاد حمایت کردیم و به طور صددرصد از رأی خود راضی هستیم و تا روز آخر ریاست جمهوری وی به خاطر رأی مردم و تنفیذ ولی فقیه از او حمایت خواهیم کرد و حرفهای خود را پس از پایان دوره احمدی‌نژاد با او در میان خواهیم گذاشت و امیدواریم این چند ماه پایانی ریاست جمهوری وی نیز بگذرد و دولت تلاش نکند در دولت بعدی اثر بگذارد.

قائم مقام حزب موتلفه در خصوص تعدد کاندیدا‌ها نیز گفت: در حال حاضر در بین اصولگرایان تعدد کاندیدا داریم و اختلاف نظر نیز وجود دارد ولی تفرقه‌ای در بین اصولگرایان نیست.

بادامچیان در خصوص حضور مردم در انتخابات با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه گفت: از الان می‌گویم انتخابات پرشور خواهد بود زیرا راه حل مشکلات رأی ندادن نیست و مردم برا حل مشکلات خود قطعاً به کسی رأی خواهند داد که توان حل مشکلات را داشته باشد.

وی در خصوص حضور کاندیدای دولت و کاندیدای واحد اصلاح طلبان نیز گفت: همه کسانی که شرایط را دارند می‌توانند ثبت نام کنند ولی بررسی صلاحیت آن‌ها به عهده شورای نگهبان است و قطعاً شورای نگهبان بر حسب وظیفه خود اقدام خواهد کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “بادامچیان: به احمدی نژاد رای دادیم که کاندیدای مورد حمایت بیگانگان رای نیاورد/ 100 درصد راضی هستیم”

 1. یاران گفت:

  این خسر الدنیا و الاخره مصداق بهتری از این انسان وامانده ندارد…شما بد بخت تر از بادامچیان سراغ دارید؟

 2. احمد گفت:

  این خود نشاندهنده انست که احمدی نژاد چقدر نقطه ضعف ومدرک از بیت داره بخصوص از مجتبی و…..

 3. ناشناس آشنا گفت:

  بخوان بیگانگان —>مردم!

  با این همه این نماینده مردم “موسوی”رای آورد !

  و دوباره رای خواهد آورد.

 4. مرتضی گفت:

  بقول بابا پنجعلی الکی نگو! الکی بود!؟
  اگر صد در صد راضی هستید و خوشحال ، پس دیگر جریان انحرافی و این بازیها چیست !؟
  اگر صد در صد راضی هستید خوب بگذارید این رئیس جمهور محبوبتان
  !مدل پوتین مدودف را پیاده کند و کشور را بیشتر به سمت قله ها ببرد
  اگر راضی هستید پس چرا اصولگرایان یک لشکر کاندیدا براه انداخته اند!؟

 5. قیامت گفت:

  آقای بادامچیان راستگو باشه !!! فرقش با میرحسین و کروبی مظلوم چیه!!! ایشان به حقیقت اعتراف میکند که کذاب است و بطور حتم باید از دروغگو حمایت نماید ، این که جای تعجب ندارد ، در ثانی تنها ایشان نیست که از حمایتش همچنان دفاع می نماید و هستند بسیاری که از وجود فردی دشمن ، عمله ، نابخرد ، ناپاک ، دشمن شاد کن ، غیر قابل اعتماد ، ام الفساد و المفسدین ، منفعت بسیار برده اند و امکان بهره وری در شرایط مساوی و شایسته سالاررا ندارند و در این هشت سال سود فراوانی عایدشان شده است و قطعا بادامچیان هم در زمره آنهاست و الا باید گفت که تمام متخصصان و فرهیختهگان واقتصاد دانان و صنعتگران و دانشگاهیان و دانش پژوهان وکارمندان و کارگران و و… اشتباه میکنند و آقایان بادامچیان و حداد عادل و مشایی راستگویند

 6. هامی گفت:

  بیگانه تر از به ایران و ایرانی نبوده و نخواهد بود .شما ایران را نه وطن خود بلکه کشوری می دانید که به دست شما تسخیر شده و منابع و ثروت هایش جز غنایم جنگی چیزی بیش نیست و این همه مسابقه بر سر کسب ثروت بیشتر از همین تفکر نشات می گیرد.

 7. nam گفت:

  از سخن ایشان چنین برمیآید که هر چه بیگانه بکند وبگوید قطعاً نادرست است. بر عکس آموزه های اسلام.