سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » احزاب نشریه و روزنامه منتشر می کنند...

احزاب نشریه و روزنامه منتشر می کنند

چکیده :در حالی که احزاب رسمی کشور برای ادامه فعالیت خود با مشکل رو به رو هستند، رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس از تصویب حق انتشار روزنامه و نشریه برای احزاب در کمیسیون متبوعش خبر داد. ...


در حالی که احزاب رسمی کشور برای ادامه فعالیت خود با مشکل رو به رو هستند، رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس از تصویب حق انتشار روزنامه و نشریه برای احزاب در کمیسیون متبوعش خبر داد.

امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی از جلسه اعضای کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: کمیسیون شوراها در اولین جلسه در سال 92 کار خود را با ادامه بررسی قانون احزاب آغاز کرد.

وی افزود: ادامه رسیدگی به نحوه فعالیت احزاب و تشکل‌های سیاسی در کشور، با حضور دبیران منتخب احزاب و تشکل‌های سیاسی کشور، در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس با اشاره به جایگاه احزاب در کشور و لزوم حمایت از فعالیت قانونمند آنان، تصریح کرد: در اصلاح قانون تلاش شده تا حقوق و امتیازاتی برای احزاب در چارچوب قوانین و مقرّرات جمهوری اسلامی در نظر گرفته شود تا روند کار در این احزاب تسهیل شده و محدودیتی برای آنان ایجاد نشود از جمله حق فعالیت سیاسی آزاد، اظهارنظر در خصوص تمام مسائل داخلی کشور، دایر کردن دفاتر استانی و شهرستانی، انتشار روزنامه و نشریه و تأسیس پایگاه‌ اطلاع‌رسانی، حق برخورداری از حضور متناسب و بدون تبعیض در رسانه ملی، بهره‌مندی از کمک و یارانه‌های مصوب و برگزاری راهپیمایی‌ها و تشکیل اجتماعات از جمله حقوق اوّلیه برای احزاب در جلسه امروز کمیسیون در نظر گرفته شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “احزاب نشریه و روزنامه منتشر می کنند”

  1. کارمند گفت:

    جای اقای سعید مرتضوی راخالی دید ند