سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت سیدمحمد خاتمی به فرزند احمد صدر حاج سیدجوادی...

پیام تسلیت سیدمحمد خاتمی به فرزند احمد صدر حاج سیدجوادی

چکیده :او از مومنان دلیری بود که در دوران ستم شاهی همواره به دفاع از آزادی و آزادگان برخاست و هزینه های آن را نیز با دلی گشاده پرداخت و با تکیه بر ایمان استوار و دانش و تجربه کارساز خود هیچگاه حقیقت را فدای مصلحت های شخصی نکرد و نیز پس از پیروزی انقلاب در کنار شخصیت والاقدر حضرت آقای مهندس بازرگان - که روانش شاد باد! - در خدمت به جمهوری اسلامی و پاسداشت حق و حرمت مردم بود ، رویّه ای که تا آخر عمر آن را ادامه داد. ...


سیدمحمد خاتمی در پیامی به مناسبت در گذشت احمدصدر حاج سیدجوادی نوشت: او از مومنان دلیری بود که در دوران ستم شاهی همواره به دفاع از آزادی و آزادگان برخاست و هزینه های آن را نیز با دلی گشاده پرداخت و با تکیه بر ایمان استوار و دانش و تجربه کارساز خود هیچگاه حقیقت را فدای مصلحت های شخصی نکرد و نیز پس از پیروزی انقلاب در کنار شخصیت والاقدر حضرت آقای مهندس بازرگان – که روانش شاد باد- در خدمت به جمهوری اسلامی و پاسداشت حق و حرمت مردم بود ، رویّه ای که تا آخر عمر آن را ادامه داد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای عبدالرضا صدر حاج سیّد جوادی

گرامی باد یاد و نام بزرگ مرد ایمان و آزادگی و نجابت جناب آقای دکتر صدر حاج سیّد جوادی – رحمت الله علیه- که عمر پر برکت خود را در خدمت به خلق خدا و سر بلندی ایران عزیز پربارتر کرد.

او از مومنان دلیری بود که در دوران ستم شاهی همواره به دفاع از آزادی و آزادگان برخاست و هزینه های آن را نیز با دلی گشاده پرداخت و با تکیه بر ایمان استوار و دانش و تجربه کارساز خود هیچگاه حقیقت را فدای مصلحت های شخصی نکرد و نیز پس از پیروزی انقلاب در کنار شخصیت والاقدر حضرت آقای مهندس بازرگان – که روانش شاد باد – در خدمت به جمهوری اسلامی و پاسداشت حق و حرمت مردم بود ، رویّه ای که تا آخر عمر آن را ادامه داد.

مصیبت درگذشت این انسان شریف را به جنابعالی، بیت مکّرم حاج سیّد جوادی و همه بستگان داغدار و دوستداران و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت باریتعالی برای آن فقید سعید آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان معزّز صبر و اجر و سلامتی مسالت می کنم.
سیّد محمّد خاتمی
11/1/1392Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.