سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عیدی مسئولان به خانواده‌های دراویش زندانی: جلوگیری از ملاقات، تهدید به بازداشت و ...

عیدی مسئولان به خانواده‌های دراویش زندانی: جلوگیری از ملاقات، تهدید به بازداشت و حبس در سالن ملاقات

چکیده :خانواده‌های هفت تن از وکلای دراویش و مدیران سایت مجذوبان نور، صبح امروز جهت ملاقات با دراویش زندانی در سالن ملاقات اوین حضور یافته بودند و با وجود دستور دادستان کل جهت اجازه ملاقات حضوری به این خانواده‌ها، مسئولین زندان با اعلام اینکه قاضی صلواتی این دراویش زندانی را ممنوع الملاقات کرده است، اجازه‌ی هیچگونه ملاقاتی را به خانواده‌ی این زندانیان عقیدتی ندادند....


خانواده‌های ۷ تن از دراویش گنابادی زندانی در زندان اوین برای ساعت‌ها در سالن ملاقات این زندان حبس شده اند و هنوز از آزادی آنها خبری نرسیده است.

به گزارش مجذوبان نور؛ خانواده‌های هفت تن از وکلای دراویش و مدیران سایت مجذوبان نور، صبح امروز جهت ملاقات با دراویش زندانی در سالن ملاقات اوین حضور یافته بودند و با وجود دستور دادستان کل جهت اجازه ملاقات حضوری به این خانواده‌ها، مسئولین زندان با اعلام اینکه قاضی صلواتی این دراویش زندانی را ممنوع الملاقات کرده است، اجازه‌ی هیچگونه ملاقاتی را به خانواده‌ی این زندانیان عقیدتی ندادند.

خانواده‌های این دراویش نیز با اعلام اینکه نامه‌ دادستان کل تهران مبنی بر ملاقات حضوری با عزیزان خود را دارند، تا با این ۷ نفر ملاقات نکنند سالن ملاقات و زندان اوین را ترک نمیکنند که همین امر موجب شده که نیروهای حراست و امنیت زندان، خانواده‌ی این دراویش را در سالن ملاقات حبس کنند و با ورود نیروهای امنیتی، تمامی افراد خانواده‌ی دراویش را تهدید به بازداشت کردند.

پس از گذشت بیش از ۶ ساعت از حضور خانواده‌های دراویش، آنان همچنان در سالن ملاقات اوین پشت درهای بسته منتظر ملاقات با دراویش زندانی در بند ۲۰۹ اوین هستند و حاضر به ترک سالن نیستند.

آقایان حمیدرضا مرادی، امیر اسلامی، فرشید یداللهی، رضا انتصاری، افشین کرم‌پور، مصطفی دانشجو و امید بهروزی، از وکلای دراویش و مدیران سایت مجذوبان نور هستند که بیش از ۱۹ ماه است در زندان اوین در حبس به سر میبرند و از ۲۶ دی‌ماه به دستور قاضی صلواتی به بازداشتگاه وزارت اطلاعات منتقل و هم اکنون ۶۲ روز است که در سلول‌های انفرادی زیرزمین بند ۲۰۹ نگهداری می‌شوند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.