سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عضو خبرگان خطاب به دولت: برای مردم کاری نکردید، از این همه دروغگویی خجالت نمی کشید؟...

عضو خبرگان خطاب به دولت: برای مردم کاری نکردید، از این همه دروغگویی خجالت نمی کشید؟!

چکیده :در حالی که دروغ به یکی از عادات مسئولان تبدیل شده است، یکی از اعضای مجلس خبرگان با انتقاد شدید از دروغگویی مسئولان گفته است: واقعا برای مردم کاری نکرده‌اند. قیمت‌ها را بالا می‌برند و بعد مقداری آن را پایین می‌آورند و مدعی می‌شوند که قیمت‌ها را پایین آوردیم. این مسئولان خجالت نمی‌کشند که اینقدر با دروغگویی های خود، مردم را مسخره...


کلمه- گروه خبر: در حالی که دروغ به یکی از عادات مسئولان تبدیل شده است، یکی از اعضای مجلس خبرگان با انتقاد شدید از دروغگویی مسئولان گفته است: واقعا برای مردم کاری نکرده‌اند. قیمت‌ها را بالا می‌برند و بعد مقداری آن را پایین می‌آورند و مدعی می‌شوند که قیمت‌ها را پایین آوردیم. این مسئولان خجالت نمی‌کشند که اینقدر با دروغگویی های خود، مردم را مسخره می‌کنند.

میرحسین موسوی از همان ابتدای مبارزات انتخاباتی بارها نسبت به گسترش دروغ در میان دولتمردان و مسئولان تذکر داده و گفته بود: همه باید بدانند گسترش دروغ با این ابعاد میتواند یکی از علائم زوال یک نظام محسوب شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفته است: تحریم‌ها و کج اندیشی‌های داخلی زمینه ساز بعضی مشکلات در کشور شده است اما بزرگ‌ترین مشکل امروز ما سوء مدیریت‌هاست

حسن ممدوحی در گفت‌و‌گو با نامه با تاکید بر مشکلات اقتصادی مردم گفت: رئیس دولت و اعضای دولت مانور می‌دهند که اوضاع اقتصادی مردم خوب است ولی ما می‌بینیم که مشکلات به مردم فشار آورده است و زندگی را سخت کرده است.

این عضو خبرگان هفته گذشته نیز از پیام احمدی نژاد برای چاوز انتقاد کرد و تصریح نمود که رجعت یک بحث تخصصی است.

وی این بار نیز با انتقاد از دولت گفته است: واقعا برای مردم کاری نکرده‌اند. قیمت‌ها را بالا می‌برند و بعد مقداری آن را پایین می‌آورند و مدعی می‌شوند که قیمت‌ها را پایین آوردیم. این مسئولان خجالت نمی‌کشند که اینقدر با دروغگویی های خود، مردم را مسخره می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پایین آمدن قیمت خودرو تصریح کرد: قیمت خودرو به صورت نجومی بالا رفت و بعد آن را پانصد هزار تومان ارزان کردند یا وقتی قیمت دلار از 3500 تومان می‌شود سه هزار تومان، آیا واقعا این پایین آمدن قیمت است یا فریب دادن مردم؟ آیا آنها می‌توانند به چهره مردم نگاه کنند.

ممدوحی ادامه داد: درست است، تحریم‌ها و کج اندیشی‌های داخلی زمینه ساز بعضی مشکلات در کشور شده است اما بزرگ‌ترین مشکل امروز ما سومدیریت‌هاست و دولتمردان می‌توانند مشکلات را حل کنند.

عضو جامعه مدرسین با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره از سوی دولت گفت: این نمایشگاه‌ها از نظر قیمت هیچ تفاوتی با بازار ندارد و هیچ کمکی به رفع مشکلات معیشتی و خرید‌های عیدانه مردم نکرده است و همچنان وضع معیشتی مردم تاسف بار است.

وی با بیان این سوال که چرا قیمت پسته بالا رفته است؟ تصریح کرد: قیمت پسته دو برابر شد. سوالی که اینجا مطرح است این است که آیا پسته را از خارج وارد می‌کنند؟ آیا برای پسته دلار خرج کرده‌اند؟ که قیمت پسته در عرض چند روز دوبرابر و یا سه برابر شده است.

استاد حوزه علمیه قم با منفی خواندن نمره دولت در اقتصاد گفت: اقشار مختلف مردم و علما از وضع موجود رضایت ندارند و باید با مسئولین صحبت کرد و آنها را نصیحت کرد که تمام تلاش خود را انجام دهند که مشکلات معیشتی مردم را حل کنند که رضایت خدا هم در این کار است.

ممدوحی ادامه داد: ظرفیت کشور ما بسیار زیاد است و می‌شود از تمام این ظرفیت‌ها برای اعتلای ایران استفاده کرد و این کار در توان دولت است اما طی سال‌های اخیر دولت کارهایی کرده است که موجب تاثر شدید انسان می‌شود. کشور ما با این ظرفیت و استعداد باید وضعش خیلی بهتر از این ها باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “عضو خبرگان خطاب به دولت: برای مردم کاری نکردید، از این همه دروغگویی خجالت نمی کشید؟!”

 1. مرتضي گفت:

  خود كرده را تدبير نيست!
  آقاي ممدوحي ! اينها از بركات تئوري حاكميت يكدست است ! به علل وقايع بپردازيد نه به معلولها!

 2. Abc گفت:

  سلام،
  گفته شده که پس از مناظره عزیز دل مردم( میر حسین) با احمدی نژاد در تلویزیون.
  آقای خامنه ای گفته از اینکه در مناظره به منتخب مردم دروغ گو می گویند شدیدا نارحت است!
  حالا از این آقای عضو مجلس خبرگان باید سوال کرد که پس از چهار سال به گفته های میر حسین عزیز رسیده اید! و بصیرت واقعی را فقط میر حسین وکروبی شجاع داشته است! نه کس دیگری!!!!!!!!!!
  حالا کسی که بصیرت ندارد که حداقل دروغگو بودن نزدیک ترین فرد به خودش را بفهمد لایق اداره کردن امور این مملکت است؟ لایق مجلس خبرگان است؟؟؟ و لایق ….؟

  یا حق

 3. Hoseyn گفت:

  نه حالا خودشون يك تنه دارن ايرانا ميسازن :-)