سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » 5 عضو بازداشتی، شورای شهر رشت را از حد نصاب انداخت...

5 عضو بازداشتی، شورای شهر رشت را از حد نصاب انداخت

چکیده :جلسات شوراي اسلامي شهر رشت به دليل از حدنصاب افتادن كه ناشي از دستگيري‌هاي اخير تعدادي از اعضاي اين شورا مي‌باشد تا اطلاع ثانوي برگزار نخواهد شد. ...


جلسات شوراي اسلامي شهر رشت به دليل از حدنصاب افتادن كه ناشي از دستگيري‌هاي اخير تعدادي از اعضاي اين شورا مي‌باشد تا اطلاع ثانوي برگزار نخواهد شد.

اخيراً پنجمين عضو شوراي اسلامي رشت نيز با اتهامات مالي با حكم مقامات قضايي استان بازداشت شده است.

قبلاً و در اواخر بهمن ماه گذشته رئيس و يك عضو شوراي اسلامي و نيز در اوايل اسفند ماه جاري دو عضو ديگر شورا در همين راستا بازداشت شده بودند كه با احتساب بازداشت اخير، شوراي اسلامي شهر رشت از اين پس فاقد حدنصاب خواهد بود و تا اطلاع ثانوي جلسات آن برگزار نخواهد شد.

رحيمي رئيس روابط عمومي دادگستري استان گيلان در گفتگوي تلفني با خبرنگار روزنامه جمهوري اسلامي با تاييد بازداشت تعدادي از اعضاي شوراي اسلامي شهر رشت با استناد به تبصره يك ماده 188 آيين دادرسي كيفري، از دادن اطلاعات بيشتر خودداري كرد.

اخيراً رهبري املشي نماينده مردم شهرستانهاي رودسر و املش در مجلس شوراي اسلامي در جلسه‌اي با اشاره به وقايع اتفاق افتاده در شوراي اسلامي شهر رشت گفته بود، وضعيت شوراي شهر رشت، حيثيت گيلان را خدشه‌دار كرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “5 عضو بازداشتی، شورای شهر رشت را از حد نصاب انداخت”

  1. سبزه قبا گفت:

    راستی یادم رفت اضافه کنم شورا ها در نظام ما مانند همه دستگاه های دیگر در معرض فساد هستند به این دلیل که اعضای آن نمیتوانند حقوق بگیرند. برای همین رضای خدا هم که در اینجا اصلا نقشی ندارد. خود اینجانب به همراه هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن اداره برای خرید زمین به یکی از شهرهای شمالی رفتم . بنگاه معاملات زمینی را به ما معرفی و اعلام کرد مجوز ساخت آنرا از شورا میگیرد. بعد ما را به ملاقات اعضای شورا برد که از هر قشری در آن حصور داشتند: روجانی، رزمنده، ورزشکار … (درست مثل همین شورای شهر تهران). بعد زمین را به ما نشان دادند و به خاطر اینکه زمین پر از درختان مثمر بود بنده از خرید استنکاف کردم. ولی ار آن موقع اعضای شورا شروع کردند به دعوت از ما برای خرید. و متاسفانه آنکه به لباس روحانیت ملبس بود ما را به خانه دعوت کرد و در اقدامی غیر منتظره به ما میوه تعارف کرد. و سپس با اعلام مبلغ، پیشنهاد داد کاربری زمین مربوطه مسکونی کرده و آنرا به ما بفروشد. ایشان در مقابل اعتراض بنده به تخریب منابع طبیعی شمال و اینکه اشاره کردم بر طبق آموزه های اسلامی جنگل ها انفال است و شما حق تخریب و تبدیل آن به بافت مسکونی ندارید، در جواب به من گفت: امام صادق فرموده است مرد نباید ریش خود را با تیغ بتراشد.
    از سایت مجترم کلمه درخواست میکنم فعلا که ما نشسته ایم و داریم از شرایط سیاسی کشور که بازخورد ظلم فراوان حکومت به جنبش سبز است لذت می بریم ستونی تعبیه کنید و ضمن درج تجربیات مردم از فساد به راه های جلوگیری از آن هم پرداخته شود تا لا اقل بتوانیم از این بلیه فرهنگی خلاص شویم.