سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محسنی اژه ای: دادگاه پاسخ سعید مرتضوی را خواهد داد...

محسنی اژه ای: دادگاه پاسخ سعید مرتضوی را خواهد داد

چکیده :محسنی اژه‌ای در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران درباره اینکه روز گذشته دفاعیات کامل آقای مرتضوی در اختیار برخی رسانه‌ها قرار گرفته بود آیا انتشار آن جرم تلقی می‌شود یا خیر گفت: درباره این موضوع هم به طور قطع خود دادگاه بررسی‌های لازم را انجام داده و اعلام نظر خواهد کرد....


پس از آنکه سعید مرتضوی صلاحیت دادگاه رسیدگی به پرونده کهریزک را زیر سوال برد و اتهامات خود را نپذیرفت، سخنگوی قوه قضاییه گفت: دادگاه خودش پاسخ اظهارات مرتضوی را خواهد داد.

به گزارش فارس، محسنی اژه‌ای صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: ایراداتی که اقای مرتضوی مطرح کرده قطعاً توسط خود دادگاه پاسخ داده خواهد شد.

وی افزود: بالاخره اتهاماتی به این افراد وارد شده که در حال حاضر دادگاه در حال اخذ دفاعیات متهمان است و متهمان می‌توانند به صورت حضوری و با دادن لایحه از خود دفاع کنند.

محسنی اژه‌ای گفت: دادگاه پس از شنیدن دفاعیات متهمان و اظهارات شکات و ملاحظه محتویات پرونده ختم دادرسی را اعلام کرده و رای لازم را صادر خواهد کرد.

سخنگوی دادستان کل کشور گفت: البته در حال حاضر دادگاه در مرحله شنیدن اظهارات و دفاعیات متهمان پرونده است.

محسنی اژه‌ای در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران درباره اینکه روز گذشته دفاعیات کامل آقای مرتضوی در اختیار برخی رسانه‌ها قرار گرفته بود آیا انتشار آن جرم تلقی می‌شود یا خیر گفت: درباره این موضوع هم به طور قطع خود دادگاه بررسی‌های لازم را انجام داده و اعلام نظر خواهد کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “محسنی اژه ای: دادگاه پاسخ سعید مرتضوی را خواهد داد”

  1. سیاوش گفت:

    احتمالا پاسخ به شرح زیر است:
    سعید جان..عزیز دلم.نورچشمانم….تو نبودی دستت بود تقصیر استینت بود…اشکالی نداره بابائی…طوری نیست..تا حالا تجاوز میکردی و میکشتی…از این به بعد هر کار دیگه دلت خواست بکن فقظ قبلش اطلاع به ما بده یه هماهنگی بکنیم که کسی نتونه شکایت کنه اینطور ابرومون بره….برای دفعه بعد یه تجاوزگاه درست و حسابی اماده کن که تر وتمیز باشه کسی رو هم خواستی بکشی هماهنگ کن تا بندازیم گردن استکبار جهانی…حالا بچه خوبی باش پول ریش تراش رو بده و قول بده که دیگه از این کارا نکنی..خوب؟؟؟؟افرین عزیزم…….
    ختم جلسه اعلام میشود