سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

مجوز روزنامه مغرب لغو شد

چکیده :در حالی که چند روز پیش مدیرمسئول و سردبیر سیاسی مغرب بازداشت شدند، هیئت نظارت بر مطبوعات در جلسه امروز خود مجوز انتشار روزنامه «مغرب» را لغو کرد و به مجله رشد معلم تذکر...


در حالی که چند روز پیش مدیرمسئول و سردبیر سیاسی مغرب بازداشت شدند، هیئت نظارت بر مطبوعات در جلسه امروز خود مجوز انتشار روزنامه «مغرب» را لغو کرد و به مجله رشد معلم تذکر داد.

آنطور که سردبیر مغرب گفته بود بازداشت مدیر مسئول و سردبیر گروه سیاسی روزنامه مغرب به دلیل انتشار نامه سیدمحمد خاتمی بوده است.

در همین حال در ادامه افزایش فشارها بر رسانه ها نشریات آسمان، مهرنامه و تجربه نیز بنا به دلایلی که اعلام نشده، منتشر نمی شود.

این در حالی است که ده ها روزنامه نگار با اتهامات واهی تاکنون بازداشت شده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، صدور مجوز 19 نشريه و چهار پايگاه اطلاع‌رسانی در جلسه امروز 21 اسفند هیئت نظارت بر مطبوعات، شماري از تقاضاهاي صدور مجوز نشريات مورد بررسي قرار گرفت كه طي آن 19 نشريه و 4 پايگاه اطلاع‌رساني اينترنتي مجوز انتشار دريافت كردند. در اين بين صدور مجوز تعداد 9 ماهنامه، 2 دوماهنامه و 8 فصلنامه و 12 تقاضاي تغيير صاحب امتيازي و مديرمسئولي و شماري از درخواست‌هاي تغيير وضعيت مطبوعات مورد بررسي و موافقت قرار گرفت كه از آن جمله ترتيب انتشار هفته‌نامه «دنياي نوين كسب و كار» به روزنامه تغيير يافت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.