سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حزب موتلفه احمدی نژاد را متهم به کودتا کرد...

حزب موتلفه احمدی نژاد را متهم به کودتا کرد

چکیده :یادداشت نویس موتلفه نامی از احمدی نژاد نبرده اما نوشته است در یک کودتای اجتماعی شما با يك قانون‌شكن طرف نيستي كه بگويي غلط مي‌كني كه قانون را قبول نداريد، بلكه خود را مجري قانون اساسي و مدافع آن دانسته و هيأت قانون‌اساسي تشكيل مي‌دهد و درعين حال مي‌گويد قانوني را كه قبول ندارم و به نفع مردم نيست امضاء و ابلاغ نمي‌كنم! ...


در حالی که از انتخابات 88 بعنوان کودتای سیاسی نام برده می شود، سایت شما وابسته به حزب موتلفه در تحلیلی با عنوان ” کودتای اجتماعی” احمدی نژاد را متهم کرد که به دنبال ایجاد یک “کودتای اجتماعی” در کشور است.

حزب موتلفه اسلامی از حامیان احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دوره پیشین بود که اینک نه تنها به منتقد بلکه مخالف او تبدیل شده و رییس دولت دهم را متهم به کودتا و قدرت طلبی می کند.

یادداشت نویس موتلفه نامی از احمدی نژاد نبرده اما نوشته است: در یک کودتای اجتماعی شما با يك قانون‌شكن طرف نيستي كه بگويي غلط مي‌كني كه قانون را قبول نداريد، بلكه خود را مجري قانون اساسي و مدافع آن دانسته و هيأت قانون‌اساسي تشكيل مي‌دهد و درعين حال مي‌گويد قانوني را كه قبول ندارم و به نفع مردم نيست امضاء و ابلاغ نمي‌كنم!

در این یادداشت همچنین آمده است: در یک کودتای اجتماعی با يك ضدولايت فقيه مواجه نيستي بلكه خود را مدافع‌ترين فرد از رهبري مي‌‌داند و حتي مي‌گويد با مراجع كاري ندارم، در عين حال كه از فرامين رهبري تمرد نموده و حتي جلوي وي مي‌ايستد! كسي است كه همه را ارباب‌زاده مي‌داند و خود و دوستانش را مردمي‌نژاد!

هفته نامه شما به بررسی ویژگی های یک کودتا، دولت احمدی نژاد را عامل کودتای اجتماعی دانست و نوشت: با يك مخالف بيداري مواجه نيستي، بلكه مدعي بيداري انساني و بهار جهاني است كه شعاري است فوق مسلمين وحتي مستضعفان عالم و نهضت وال‌استريت آمريكا است! در عين حال كه از آن شعار براي انتخابات استفاده مي‌كند (بهار…) و هم مصداق آن را امام زمان(عج) مي‌داند و هم مطابق با طبيعت و علاقه انسان‌ها است.

ارائه خدمات همه جانبه در حوزه اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي مثل يارانه، مسكن مهر، هديه به اقشار مختلف، استثناء كردن اقشار مختلف از قوانين، همه را نان خور دولت كردن و استخدام‌ها، تخريب ديگران(در حوزه رواني) با اتهام فساد مالي، فساد سياسي، گروه گرايي، وابستگي به قشر خاص و بيان نقاط ضعف، افزايش فشارها به مردم در موضوع اقتصادي، تورم، ارز، سكه طلا، ماشين، دارو، حج، ارز مسافر، انرژي و تحريم‌ها و ايجاد توقعات كاذب در مردم مثل حق نوزاد، خانه ويلائي، يارانه 5 برابري، زمين چند هكتاري، انتقال آب دريا به كوير از جمله ویژگی هایی است که در نشریه حزب موتلفه بعنوان راهکارها و روش های کودتای اجتماعی عنوان شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “حزب موتلفه احمدی نژاد را متهم به کودتا کرد”

  1. schahi1 گفت:

    هیچ متوجه شدید که همۀ کودتاگران بر علیه میر حسین و کروبی عزیز حرفهای خود اینها تکرار میکنند!!!!

  2. محمد گفت:

    خود حزب موتلفه متحجر وضد ازادی و پشتیبان استبداد و رانت خوری و واپسگرائی و ضد ایرانی و خشونت پرور ودروغ گو و تهمت زن .اتش بیار معرکه این دولت نابخرد ومزدور احمدی نزاد بودند و کشور را به این روز انداختند حالا هم می گویند کی بود کی بود ما نبودیم تقصیر پیراهنم بود . تقصیر مادر شوهرم بود .و..