سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » افزایش 20 درصدی نرخ بلیت متروی تهران در سال آینده...

افزایش 20 درصدی نرخ بلیت متروی تهران در سال آینده

چکیده :رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر تهران، با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان در سال ۹۲ اظهار کرد: تمامی بلیت‌های مدت دار مترو در سال آینده حذف و در سایر بند‌ها نیز افزایش با نرخ ۲۰ درصدی اعمال می...


رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر تهران، گفت: نرخ بلیت متروی تهران در سال آینده ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

حمزه شکیب با بیان اینکه روز گذشته جلسه کمیسیون عمران درباره افزایش نرخ بلیت مترو در سال ۹۲، برگزار شد، به ایلنا افزود: در این جلسه لایحه پیشنهادی نرخ بلیت متروی تهران در سال آینده بررسی شد که در پایان کمیسیون نسبت به افزایش ۲۰ درصدی رای مثبت داد.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون عمران، کمیسیون تخصصی مباحث تعیین کرایه‌هاست، گفت: قطعا اعضای شورای شهر با این افزایش موافقت می‌کند زیرا ما با بررسی تمامی جوانب نسبت به این درصد افزایش رای مثبت دادیم و افزایش ما منطقی است.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر تهران، با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان در سال ۹۲، به افزایش هزینه‌های نگهداشت مترو پرداخت و اظهار کرد: در این جلسه تصمیم گرفته شد که تمامی بلیت‌های مدت دار مترو در سال آینده حذف شود و در سایر بند‌ها نیز افزایش با نرخ ۲۰ درصدی اعمال شود.

شکیب با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما بر این بوده است که مردم تحت فشار نباشند، گفت: شهرداری تهران نیز این میزان افزایش نرخ بیلت را پیشنهاد داده بود که به تایید کمیسیون عمران رسید.

به گفته او، مترو ناچار است برای تامین هزینه‌های موجود در شرایطی که دولت سهم خود را پرداخت نمی‌کند، هزینه‌های خود را به نوعی تامین کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.