سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی 2013...

قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی 2013

چکیده :تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی احسان لشگری در وزن 74 کیلوگرم قهرمان چهل و یکمین دوره پیکارهای جام جهانی کشتی آزاد در سال 2013 شد....


تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی احسان لشگری در وزن 74 کیلوگرم قهرمان چهل و یکمین دوره پیکارهای جام جهانی کشتی آزاد در سال 2013 شد.

به گزارش ایرنا، این مسابقه عصر امروز (جمعه) و لحظاتی پیش در سالن مملو از تماشاگر 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و احسان لشگری در دو وقت متوالی و با نتایج یک بر صفر و 2 بر صفر ماگومد ابراهیم اف روس را شکست داد.

پیش از این، حسن رحیمی، مسعود اسماعیل پور و صادق گودرزی در وزن های 55، 60 و 74 کیلوگرم مقابل حریفان روس خود پیروز شده و مهدی تقوی در وزن 66 کیلوگرم شکست خورده بود.

چهل و یکمین دوره پیکارهای جام جهانی کشتی آزاد، در این پیکارها که از روز پنجشنبه آغاز شد، تیم های روسیه و ایران با شکست رقبای خود در دیدارهای گروهی، به عنوان تیم های برتر دو گروه ˈآˈ و ˈبیˈ به دیدار نهایی صعود کردند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در دورهای اول تا چهارم رقابت های مرحله مقدماتی در گروه ˈبیˈ، تیم های ژاپن، بلغارستان، گرجستان و آمریکا را به ترتیب با نتایج 7 بر صفر، 6 بر یک، 7 بر صفر و 6 بر یک شکست داده بود.

در پیکارهای جام جهانی کشتی آزاد در سال 2013 که به صورت تیم به تیم برگزار می شود، تیم های روسیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس، ترکیه و قزاقستان در گروه ˈآˈ و تیم های ایران، آمریکا، گرجستان، ژاپن و بلغارستان در گروه ˈبیˈ رقابت کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی 2013”

  1. Qwer گفت:

    از این خودخواهی و خودشیفتگی محود درغگو در عجبم که حتی در مورد اینکه چه کسی مدال را به چه کسی اهدا کند هم دخالت و فضولی میکرد و البته صدا و سیمای نانجیبتر از رئیس دولت کودتا انجایی که محمود بی مقدار با کشتی گیران امریکایی دست میداد پخش مستقیم را قطع کردند در نهایت پیروزی تیم ملی کشتی را به میر حسین و کروبی و زندانیان بی گناه تبریک می گویم