سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت بانوان اصلاح طلب به مناسبت در گذشت مادر شهیدان نجاریان...

پیام تسلیت بانوان اصلاح طلب به مناسبت در گذشت مادر شهیدان نجاریان

چکیده :بی شک حق و منتی که خانواده معظم شهدا به گردن تک تک ما دارند قابل انکار نیست و خدا نخواهد که ما در این چند روزه دنیا دچار نسیان و غفلت شده از تکالیف خویش سرپیچی کنیم. سال گذشته که در چنین ایامی توفیق آستان بوسی این بنده مخلص و والامقام نصیب ما شد، درک و فهم ایشان نسبت به مسائل و معضلات فرهنگی – اجتماعی و اقتصادی – سیاسی و دغدغه های ملی شان چنان ما را مبهوت کرد که شرمنده بی تفاوتی ها و بی حمیّتی های خویش شدیم. اینک نه شهر بابل و استان مازنداران بلکه ایران بزرگ باید سوگوار از دست دادن چنین بانوی روشن ضمیر و پاک سیرتی باشد که دامان مطهرش محل رشد و ترتبیت فرزندانی صادق و خدمتگزار شد و نام مبارک خود و شهدای بلند مرتبه اش، زادبوم و سرزمینش را برای همیشه جاودانه کرد....


تعدادی از فعالان مدنی و همسران زندانیان سیاسی با انتشار پیامی درگذشت مادر شهیدان نجاریان را تسلیت گفتند.

به گزارش نوروز در پیام تسلیت این مادر شهید آمده است: “اینک نه شهر بابل و استان مازنداران بلکه ایران بزرگ باید سوگوار از دست دادن چنین بانوی روشن ضمیر و پاک سیرتی باشد که دامان مطهرش محل رشد و ترتبیت فرزندانی صادق و خدمتگزار شد و نام مبارک خود و شهدای بلند مرتبه اش، زادبوم و سرزمینش را برای همیشه جاودانه کرد.”

متن کامل این پیام تسلیت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم شهدای ارجمند نجاریان

با سلام و احترام، درگذشت حاجیه خانم خورشید رادفر، مادربزرگوار شهدای نام آور سرزمین سبز مازندران، احمد و محمود و مهدی و عباس نجاریان را خدمت شما تسلیت عرض می کنیم.

بی شک حق و منتی که خانواده معظم شهدا به گردن تک تک ما دارند قابل انکار نیست و خدا نخواهد که ما در این چند روزه دنیا دچار نسیان و غفلت شده از تکالیف خویش سرپیچی کنیم. سال گذشته که در چنین ایامی توفیق آستان بوسی این بنده مخلص و والامقام نصیب ما شد، درک و فهم ایشان نسبت به مسائل و معضلات فرهنگی – اجتماعی و اقتصادی – سیاسی و دغدغه های ملی شان چنان ما را مبهوت کرد که شرمنده بی تفاوتی ها و بی حمیّتی های خویش شدیم. اینک نه شهر بابل و استان مازنداران بلکه ایران بزرگ باید سوگوار از دست دادن چنین بانوی روشن ضمیر و پاک سیرتی باشد که دامان مطهرش محل رشد و ترتبیت فرزندانی صادق و خدمتگزار شد و نام مبارک خود و شهدای بلند مرتبه اش، زادبوم و سرزمینش را برای همیشه جاودانه کرد.

ما تعدادی از فعالان مدنی و خانواده های زندانیان سیاسی، از درگاه حضرت حق برای آن بانوی دردکشیده و گران قدر جایگاهی هم مرتبه شهدا و صدیقین و صالحین و برای بازماندگانش صبرجمیل و اجر جزیل آرزومندیم. خداوند ما را نیز با این بانوی بزرگوار محشور فرماید.

بهمن ماه یکهزار و سیصد و نود و یک

زهره آقاجری

معصومه دهقان

زهرا رحیمی

مریم قدس

فخرالسادات محتشمی پورDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.