سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خاتمی در دیدار با فرزندان موسوی: از تهمت ها می گذریم اما نگران ایرانیم/ سلام مرا به ...
» امیدوارم به قانون و اخلاق برگردند، برخوردها را متوقف کنند و حصر را بردارند

خاتمی در دیدار با فرزندان موسوی: از تهمت ها می گذریم اما نگران ایرانیم/ سلام مرا به میرحسین برسانید

چکیده :سیدمحمد خاتمی در دیدار چند ساعته با دختران موسوی و رهنورد، از برخوردهای صورت گرفته با آنها ابراز تاسف کرد و خواستار رعایت قانون و اخلاق شد. وی در تحلیل شرایط جاری کشور نیز گفت: ما می توانیم از ظلم ها و تهمت هایی که به ما روا داشتند بگذریم، اما نگرانی از آینده ایران قابل چشم پوشی نیست. ما نگران ایرانیم....


می توانیم از تهمت هایی که به ما روا داشتند بگذریم، اما نگرانی از آینده ایران قابل چشم پوشی نیست

سیدمحمد خاتمی رییس جمهور سابق کشورمان و همسرش سه شنبه شب با دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دیدار کردند.

به گزارش کلمه، رییس جمهور پیشین کشورمان در این دیدار چند ساعته، پس از شنیدن گزارش حوادث هفته گذشته از زبان دختران موسوی و رهنورد، ضمن اظهار تأسف از برخوردهای صورت گرفته از آنان دلجویی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر این نوع رفتارها متوقف و کارها با درایت و رعایت قانون و اخلاق در همه حال، انجام شود.

خاتمی حدود دو ماه پیش برای دیدن دختران موسوی به منزل یکی از آنها رفته بود. وی همچنین پس از آنکه ماموران دادستانی هفته پیش منزل زهرا و نرگس موسوی را بازرسی کرده و آنها را برای بازجویی با خود برده بودند با آنها تلفنی گفتگو و از آنان دلجویی کرده بود.

سیدمحمد خاتمی در این دیدار با ابراز تاسف از ادامۀ حصر نخست وزیر دوران دفاع مقدس و همسرش از صبر و پایداری دختران آنها و نیز خانواده هایشان تجلیل و اظهار امیدواری کرد که این حصر هرچه زودتر برداشته شده و امکان ارتباط آزاد آنها با خانواده و مردم برقرار شود.

در ادامه این دیدار خاتمی با تحلیل شرایط جاری کشور گفت ما می توانیم از ظلم ها و تهمت هایی که به ما روا داشتند بگذریم اما نگرانی از آینده ایران قابل چشم پوشی نیست. ما نگران ایرانیم.

رییس دولت اصلاحات با ابراز امیدواری برای آزادی زندانیان سیاسی و پایان حصرها و حبس ها از دختران میرحسین و رهنورد خواست که در صورت به وجود آمدن امکان ملاقات، سلام وی را به آنان برسانند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “خاتمی در دیدار با فرزندان موسوی: از تهمت ها می گذریم اما نگران ایرانیم/ سلام مرا به میرحسین برسانید”

 1. ایران گفت:

  سلام ما را هم به مهندس موسوی برسانید

 2. Asad گفت:

  سلام مرا هم به میرحسین و خانم دکتر رهنورد برسانید.

 3. سید امین گفت:

  سلام ما رو هم خدمتشون برسونید

 4. Yasmen گفت:

  البته باید کاری انجام دهیم شخصا پیشنهاد میکنم فرزندان میر حسین و کروبی را به عنوان سخنگویان رهبرانمان بدانیم و انان روز مناسب برای تظاهرات مسالمت امیز را تعین کنند این بهترین راه برای پاسخ به ندای میر حسین و کروبی و خانم رهنورد می باشد تظاهرات هم بین میدان امام حسین و الی میدان ازادی باشد

 5. Yasmen گفت:

  محمد خاتمی همچنان که اقای خمینی گفت فرزند فاضل و متقی امام خمینی است

 6. Yashar گفت:

  سلام مرا به میرحسین و بانوی گرامیش و آقای کروبی عزیز برسانید. دوستان پیشنهاد میکنم کمپینی برای پیغام و دیدار نوروزی با رهبران جنبش ترتییب دهیم، اگر صدها هزار پیغام و کارت تبریک عید از طریق مجازی و دیگر راهها برای رهبران سبز و دیگر اسرا ارسال گردد دلگرمی و همبستگی ایجاد میکند.

 7. Karim5487 گفت:

  بعد از حصر میرحسین و کروبی، سیاسیون داخل و خارج کم کاری کردند. خارجی ها که از شخص میرحسین و کروبی هم کینه ها دارند و بسیاری از داخلی ها هم یا از ترس و یا به طمع پستی و مقامی و … سکوت پیشه کردند. امروز اما متفاوت از 88 است. امروز اگر فراخوان داده شود و به خوبی اطلاع رسانی شود قطع و یقین کار از دست ولایت جور در خواهد رفت. و چاره ای جز تسلیم نخواهد داشت. آنها که سال 88 طرفدار دو آتشه خامنه ای و احمدی نژاد بودند و برای سرکوب حتی اقدام هم می کردند امروز یا به هردو فحاشی می کنند و یا ساکت شده اند. و اقشار پایین دست جامعه هم آگاه شده اند و دروغ های ولایت بر همگان آشکار شده است.

 8. Nm681123 گفت:

  اگر مانع اقاي خاتمي نشوند حتما راي خواهد اورد روسفيديم از اول انقلاب تا بحال تنها دو انتخاب داشته ايم!

  سيد محمد خاتمي و سيد حسين موسوي!

 9. Ahmdisajad47 گفت:

  تورا من چشم در راهم شبا هنگام.سيد فقط بيا باقيش با خدا و مردم تو بيا سيذ نياز داريم به لبخندت

 10. آزادی اندیشه گفت:

  سلام
  کسانی که به اسم دفاع مقدس آمده اند نظر داده اند و انتظار دارند که آیات جوادی آملی، شبیری زنجانی و… به ظلم های آیت الله خامنه ای اعتراف کنند بهتر است اول ظلم های رهبر انقلاب را اثبات کنند بعد منتظر واکنش باشند!
  اگر چشم خود را باز کنید حمایت همه جانبه ی مردم و علما را از نظام و رهبری معظم خواهید دید…
  والسلام علی من اتبع الهدی

 11. محق گفت:

  از خدایی که خود صابر و صبور است برای آقایان موسوی , کروبی و خاتمی صبر جمیل و أجر جزیل طلب نماییم .

  الصبر , الصبر , الصبر