سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت بانوان زندانی سیاسی اوین به پدر رامین رمضانی برای درگذشت مادر این شهید...

پیام تسلیت بانوان زندانی سیاسی اوین به پدر رامین رمضانی برای درگذشت مادر این شهید

چکیده :8 زندانی سیاسی در پیام خود تصریح کرده اند: خود را در غم و دردتان شریک می‌دانیم و آرزو می‌کنیم مسئولین گوشی شنوا برای شنیدن انتقاد و اعتراض و چشمی بینا برای دیدن دردهای مردم را بیابند. امید که حاکمان کشورمان با در پیش گرفتن روش‌های منطقی و امروزین با حل مشکلات آشتی کنند تا اگر بناست دستی از آستین برآید، نه برای ستاندن جان یا آزادی فرزندان این سرزمین، که دستی کارساز از جانب مسئولی مسئولیت پذیر و پاسخگو برای رفع مشکلات مردم باشد....


جمعی از زندانیان سیاسی محبوس در بند زنان زندان اوین در پیامی درگذشت مادر شهید رامین رمضانی را به پدر این شهید جنبش سبز تسلیت گفتنند.

به گزارش کلمه، مادر رامین رمضانی هفته ی گذشته در شرایطی در گذشت که تنها به شکایت آنها پیرامون شهادت فرزندانشان در 25 خرداد 88 رسیدگی نشد که پدر این جوان نیز بر سر مزار وی بازداشت و به سه سال حبس محکوم شده است.

8 زندانی سیاسی در پیام خود تصریح کرده اند: خود را در غم و دردتان شریک می‌دانیم و آرزو می‌کنیم مسئولین گوشی شنوا برای شنیدن انتقاد و اعتراض و چشمی بینا برای دیدن دردهای مردم را بیابند. امید که حاکمان کشورمان با در پیش گرفتن روش‌های منطقی و امروزین با حل مشکلات آشتی کنند تا اگر بناست دستی از آستین برآید، نه برای ستاندن جان یا آزادی فرزندان این سرزمین، که دستی کارساز از جانب مسئولی مسئولیت پذیر و پاسخگو برای رفع مشکلات مردم باشد.

متن این پیام خطاب به پدر شهید رامین رمضانی که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

جناب آقای رمضانی پدر گرامی شهید رامین رمضانی

در کمال تاسف و تالم خبر در گذشت همسر گرامیتان خانم زهرا مختارزاده را شنیدیم. مادری رنجور و آزرده از نامهربانی‌ها و چشم انتظار دادخواهی فرزندش، که در تظاهرات مسالمت آمیز ۲۵ خرداد ۸۸ به شهادت رسید. شگفتا که نه تنها اینگونه نشد، بلکه مسئولان امنیتی و قضائی، همان‌ها که می‌بایست دادگر باشند، حکم به مجرمیت شما دادند. آن هم به این دلیل که اصرار بر پیگیری قتل فرزند شهیدتان را داشت و این خود ضربه دیگری بود بر پیکر خسته مادری دردمند.

آقای رمضانی عزیز

این مصیبت را به شما و خانواده محترمتان تسلیت می‌گوئیم، خود را در غم و دردتان شریک می‌دانیم و آرزو می‌کنیم مسئولین گوشی شنوا برای شنیدن انتقاد و اعتراض و چشمی بینا برای دیدن دردهای مردم را بیابند. امید که حاکمان کشورمان با در پیش گرفتن روش‌های منطقی و امروزین با حل مشکلات آشتی کنند تا اگر بناست دستی از آستین برآید، نه برای ستاندن جان یا آزادی فرزندان این سرزمین، که دستی کارساز از جانب مسئولی مسئولیت پذیر و پاسخگو برای رفع مشکلات مردم باشد.

امضا کنندگان:

عسل اسماعیل‌زاده، مهسا امرآبادی، ژیلا بنی یعقوب، نسرین ستوده، حکیمه شکری، ژیلا کرم‌زاده مکوندی، شیوا نظر آهاری، فائزه هاشمیDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “پیام تسلیت بانوان زندانی سیاسی اوین به پدر رامین رمضانی برای درگذشت مادر این شهید”

  1. Pouyadokht گفت:

    ما نیز در غم از دست دادن این مادر داغدار شریکیم . و خواستار رسیدگی به شکایت این خانواده داغدار هستیم.