سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتراض كارگران به کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد‎...

اعتراض كارگران به کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد‎

چکیده :دبیر خانه کارگر خرم آباد اعلام کرد: بیمه شدگان تامین اجتماعی خرم آباد از کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی به دلیل سوء مدیریت، گله‌مند هستند....


دبیر خانه کارگر خرم آباد اعلام کرد: بیمه شدگان تامین اجتماعی خرم آباد از کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی به دلیل سوء مدیریت، گله‌مند هستند.

پیمان نادرنیا با بیان این مطلب به ایلنا گفت: بیمه شدگان شاغل و بازنشسته تامین اجتماعی با مراجعه به خانه کارگر و سایر تشكلات كارگری از کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد گله‌مند بوده و خواستار پی گیری مسئولان استانی و نمایندگان مجلس در این زمینه شده‌اند.

این فعال كارگری با تاکید بر اینکه امکانات درمانی تامین اجتماعی خرم آباد کفاف بیمه شدگان این شهرستان را نمی‌دهد، افزود: در حالی که كارگران و بازنشستگان این شهرستان هر ماه بخشی از دستمزدشان را جهت دریافت خدمات درمانی از سازمان تامین اجتماعی «پیش‌خرید» می‌كنند، هنگام بروز جزئی‌ترین بیماری با مراجعه به این بیمارستان از خدمات درمانی ارائه شده ناراضی بوده و آن را در شأن خود نمی‌دانند.

او ادامه داد: با وجود اینکه بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی این شهرستان دارای بخشهای تخصصی از جمله داخلی، جراحی، زنان و زایمان، گوش، حلق و بینی، چشم پزشکی، اطفال، رادیولوژی، آزمایشگاه، سی تی اسکن است اما این خدمات به بیمه‌شدگان هم اکنون به حداقل رسیده است.

این فعال کارگری کمبود پزشکان متخصص و کاهش تجهزات پزشکی را از دیگر عوامل نارضایتی بیمه شدگان عنوان کرد و گفت: تسریع در تجهیز و نظارت بر این بیمارستان، مشکلات درمانی بسیاری از بیمه شدگان و بازنشستگانی را که به کاهش امکانات درمانی معترض‌اند را بهبود می‌بخشد.

نادرنیا همچنین با انتقاد از بخش سی تی اسکن این بیمارستان گفت: دستگاه سی تی اسکن این بیمارستان در اکثر مواقع به گفته مسئولان این بخش خراب است و در مواقعی که این دستگاه تعمیر می‌شود به بیماران زیر مجموعه خودخدمات ارائه نمی‌دهد.

نادرنیا در این زمینه اضافه کرد: این در حالیست که تجهیز این بیمارستان به دستگاه سی تی اسکن با پی گیری فعالان کارگری همانند خانه کارگر و کانون شوراهای اسلامی کار صورت گرفته استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.