سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » هشدار سپاه به سران قوا: وحدت شکنی کنید، قاطعانه برخورد می شود...

هشدار سپاه به سران قوا: وحدت شکنی کنید، قاطعانه برخورد می شود

چکیده :بدنبال اختلافات آشکار شده بین سران قوا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای هرگونه اقدام وحدت شکنانه که بستر جریان سازی های انحرافی و سوژه آفرینی‌های رسانه ای دشمن را فراهم آورد را بازی در زمین طراحی شده ی دشمن و مستوجب برخورد قاطعانه می داند....


بدنبال اختلافات آشکار شده بین سران قوا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای هرگونه اقدام وحدت شکنانه که بستر جریان سازی های انحرافی و سوژه آفرینی‌های رسانه ای دشمن را فراهم آورد را بازی در زمین طراحی شده ی دشمن و مستوجب برخورد قاطعانه می داند.

این بیانیه بعد از جلسه استیضاح و بگو مگوهای روسای قوه مقننه و مجریه صورت گرفت. اختلافی که منجر به حمله فیزیکی و پرتاب کفش و نعلین به رییس مجلس در قم هم شد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با “فصل الخطاب” سخنان رهبری برای همگان نوشته است: بی شک هرگونه اقدام وحدت شکنانه که بستر جریان سازی های انحرافی و سوژه آفرینی‌های رسانه ای دشمن را فراهم آورد را بازی در زمین طراحی شده ی دشمن و مصداق هشدارهای اخیر معظم له و مستوجب برخورد قاطعانه می داند.

این بیانیه در پایان تاکید کرده است : نظام سلطه و استکبار و ضد انقلاب و منحرفین داخلی و خارجی باید بپذیرند مقابل اراده پولادین ملت ایران راه گریزی ندارند و بهتر است از سیاست‌های خصمانه و سناریوپردازی‌های‌شیطانی،ضد انقلابی و ضد ایرانی خود دست کشیده و با پایان بخشیدن به رویکردهای ظالمانه، استکباری و منافقانه برابر عزت، عظمت و اقتدار ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “هشدار سپاه به سران قوا: وحدت شکنی کنید، قاطعانه برخورد می شود”

 1. Motagh_1330 گفت:

  در حال حاضر کمر بسته شده به نابودی مردم توسط گرانی و گشور

 2. ناشناس آشنا گفت:

  حال زمان آن رسیده که نظامیان مردمی و حسینی و آزاده صفت خود را مشخص کنند!

  عزیزان به مردم با کردید!

 3. Javid گفت:

  کجاست اون کسی که یقه شما مفت خورهای شکم گنده رو بگیره و بگه به تو چه مربوط؟

 4. Ghiamat گفت:

  بجای شاخ و شونه کشیدن برای هم وظایف اصلی تون را انجام بدهید . اگر سران باصطلاح قوا و دیگر نابخردانی که کشور را به فلاکت و تباهی کشیده اند چندی بمیرند و مملکت را بحال خود رها کنند خدا گواه است مردم خودشون همه چی رو راستو ریست میکنند پدر مردم از تورم / لجام گسیخته ای که بیشترش بدست خود آقایون به بهانه های مختلف بر مردم بیچاره تحمیل میشه / در آمده حیا کنید شرم کنید بی غیرتا پرایدی که در هیچ کجای دنیا اجازه تردد نخواهد گرفت بیست و چند میلیون تومان ” یا برنج های آشغالی که اجبارا به جای پول نفت میگیرید کیلویی هفت یا هشت هزار تومن اگر دلایل بی کفایتیتون رو تا صبح هم ادامه بدی میشود مثنوی هفتاد من کاغذ شهامت که ندارید غیرت که ندارید اون مردک بی شعور معلوم نیست تحت تاثیر چه کفتیه شکر میخوره که سوریه استان سی و پنجم کشور ماست این حرفای صد من یه غاز به ظاهر والاه پر هزینه است و مردم بینوا باید پرداخت کنند دلار رو دشمن بالا میبره برنج رو دشمن مسکن رو دشمن ماشین رو دشمن لوازم خانگی رو دشمن ووو…. خوب این دشمن خودتونید دنبال کی میگردید و چرا آدرس غلط به ملت بینوا میدهید ولش کنید خوب میشه / ملا نصرالدین هر روز از سر گذر که عبور میکرد فردی به ظاهر موقری دور خود میچرخید ناله و فغان که مردم از دل درد وای هوار هوار این مشاهدات چندی برای ملا مشهود بود تا اینکه روزی روی بر مرد به ظاهر با خرد گفت: رها کن دردت هم خوب میشه مرد احمق بیضه های خود را از درون جیب خود گرفته بود و میفشرد رها کرد درد آرام شد / شما هم ولش کنید خوب میشه.

 5. محق گفت:

  سپاه محترم , شما در شب انتخابات 88 که هر گونه فعالیت تبلیغی ممنوع بود با اتکاء به زور و سر نیزه تمام بنرها و پوسترهای تبلیغی آقای مهندس میر حسین موسوی سلمه الله را پاره پاره و جمع آوری کردید و به جای آن عکسهای آقای احمدی نژاد چسباندید , بعد هم در شمارش و اعلام میزان آراء آن کردید که کردید . شما با آن منش , بینش و روش مبانی وحدت را پای کوب قدرت خود کردید . شما کشتید آن چه کشتید و درو می کنید آن چه درو می کنید . اکنون پس از قریب چهار سال بیایید انصاف دهید و در محضر خدا , به مردم و بخصوص به نسل جوانی که انقلاب و جنگ ندیده بگویید که آقایان هاشمی و موسوی کشور را بهتر اداره کردند یا آقایان لاریجانی و احمدی نژاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟