سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » گزارش زهرا موسوی از بازجویی: آنها بحران زده‌اند و پی‌در‌پی اشتباه می‌کنند...
» انتقام پیش بینی های پدر برای کشور را از ما می گیرند

گزارش زهرا موسوی از بازجویی: آنها بحران زده‌اند و پی‌در‌پی اشتباه می‌کنند

چکیده :حکومت برای پوشش اختلافات خود نیاز به فضای جدید خبری داشت که با دستگیری ما فراهم کند ضمن اینکه نگران ۲۵ بهمن هم بود آنها از نوشته های ما در فضای محدود و تنگ مجازی و بازتاب ان درجامعه واقعی نگرانند و با توجه به انواع گرفتاریهایی که در درون خود دارند از ایجاد هر بحران نگرانند و در این نگرانی اشتباه کرده و بحران جدید میافرینند انها با اشتباه به جنگ اشتباه می روند و چون پدر ما این روزهارا پیشبینی کرده بود انتقام آن پیشبینی را با این رفتارها....


کلمه- سپند میریوسفی:

زهرا موسوی، دختر میرحسین و زهرا رهنورد که صبح روز دوشنبه توسط ماموران در منزل خود بازداشت و پس از بازجویی چند ساعته در زندان اوین، آزاد شده است، در تشریح آنچه در این چند ساعت بر او گذشته است می گوید: صبح با ترفند های همیشگی خودشان ریختند داخل منزل. صبر کرده بودند یکی از همسایه ها در را باز کند و سپس وارد شوند.

وی در گفت و گو با کلمه ادامه می دهد: وقتی وارد شدند دیدم ۷ تا آقا بودند و یک خانم.در ابتدا در حالیکه هنوز پوششم مناسب نبود و حجاب نداشتم یک آقا امد تو و به دنبال ایشان بقیه با فشار در را باز کردند و به داخل ریختند من اول فکر کردم که خانمی همراهشان نیست و چون بارها دیده ایم که بی اخلاقی هایی دارند نگران عکس های خانوادگی مان، خصوصا مادرم شدم. به همین دلیل اول از همه لپ تاپم را گذاشتم زیر آب. راه دیگری برای اینکه عکس های خانوادگیمان را از دسترس آن ها خارج کنم به ذهنم نرسید.

زهرا موسوی تشریح می کند: همه جای خانه را زیر و رو کردند و جایی را باقی نگذاشتند که نگشته باشند. کامپیوتر، لپ تاپ ها، اسکنر، یک سری اسناد و مدارک دانشگاهی، تعدادی رمان که تازه خریده بودم و هنوز بعضی هایش خوانده نشده بود، تعدادی سی دی های فیلم و سریال، کارت بانکم و هرچه دم دستشان بود بردند. نمی دانم دنبال چه می گشتند. چیز خاصی نداشتیم که بخواهند ببرند آنها از اینکه من نخواسته ام با توجه به سو رفتارهای مشهور امنیتی عکس و یا نوشته های خصوصیمان را بخوانند بی اخلاقی نامیدند که گفتم اینکه شما مدام به خانه های مردم میریزید با اخلاقیست؟

زهرا موسوی ادامه داد:
مامور خانم هم قصد داشت تا بازرسی بدنی بسیار بی ادبانه ای را انجام دهد و از حریم اخلاقی خارج شد که اجازه ندادم ولی رفتارشان بعد از این قضیه بهتر شد یعنی مدیریت شد. هرچه بودجمع کردند و گفتند برویم.

به گفته ی دختر نخست وزیر 8 سال دفاع مقدس، آن ها مارا از درپشتی اوین بردند داخل. در ابتدا جلوی ورودمان را گرفته بودند و می گفتند هماهنگ نشده بعد هم بازجویی شروع شد که امر عجیب و تازه ای نبود برگه های بازجویی را گذاشتند جلوی من که از چه طریقی با سایت کلمه در ارتباطید؟ چطوری خبر می دهید یا خبر می گیرید؟ از این مدل سوال ها و خیلی پیگیر بودند و در کل می خواستند بدانند که ارتباط ما با سایت کلمه به چه شکل است. در سوالها مدام کلمه را سایت ضد انقلاب مینامید و چون بازجویی مکتوب بود میخواست تا به صورت مکتوب اقرار بگیرد که من با ضد انقلاب در ارتباطم که خب کذب محض بود و ضد انقلاب اختلاس گران وقدرت طلبان هستند و نه کلمه.

وی به بازجو گفته است: کلمه در این فضای سختی که ایجاد کرده اید با حفظ اصول و ارزشهای ملی و دینی به آگاهی رسانی به جامعه مشغول است.

زهرا موسوی در ادامه می افزاید: بازجویی کتبی تا ساعت ۱۲ تمام شد و بعد من را نشاندند داخل راهرو که بعد از آن صدای فریاد هایی را شنیدم که بعدا فهمیدم خواهرم نرگس بوده و با آنها درگیر شده اما در آن لحظه چون نمی دانستم او هم بازداشت شده دقیقا متوجه نشدم که مساله چیست. مامور بازجو که خود را آقا سید نامید همه حرفهای مرا فاقد سند می نامید. در مورد مهندسی انتخابات یا واژه آدم ربایی دربیانیه ما حساس بود اما در برابر هر حرف من می گفت سند بیار. من گفتم ما باور نمی کردیم این نظام در چنین وضعی باشد که مدام ناچار باشیم مدرک علیه افرادش تهیه کنیم قرار بر اینهمه بدی و بی اعتمادی نبود این را بعدا فهمیدیم و یاد گرفتیم. ایشان مصر بود که با روشهای بازجویی حرفهایش را به کرسی بنشاند و حکم کذب بودن حرفهای من از قبل صادر شده بود که گفتم اعدامم هم بکنید فرقی نمیکند و یک کلمه هم خارج از اینکه باور ندارم نخواهم نوشت که ایشان این حرف مرا مصداق بی ادبی درمحضر مقام قضایی دانست.

وی با بیان اینکه بخش عمده ی بازجویی هایش در ارتباط با کلمه و بیانیه هایشان بوده به خصوص همان که با خانواده آقای کروبی مشترک بوده است می گوید: مرتب می پرسیدند: چرا آن بیانیه را داده اید. و معتقد بودند که این ها نشر اکاذیب است. یعنی اطلاع رسانی ها از مشکلات و جزییات حصر پدر و مادرمان نشر اکاذیب است.
به اعتقاد دختر میرحسین و رهنورد، آنها کاملا مشخص بود ناراحت هستند که بالاخره مجرایی وجود دارد که ما حرفمان را می زنیم. البته با اصل نوشته ها و بیانیه ها هم مسئله داشتند.

وی همچنین تصریح می کند: من فکر می کنم که این ها روزهای بحرانی ای داشتند پشت سر هم، که برایشان روزهای خیلی بدی بود. وقتی رییس مجلس و رییس دولت این طور با هم درگیر می شوند در مقابل چشم مردم و یا اینکه با رییس مجلس در قم چنان رفتاری می کنند، ناچارند که یک شلوغی خبری داشته باشند که حواس مردم را پرت کنند. ضمن اینکه برای ۲۵ بهمن هم می خواستند زهر چشمی از ما بگیرند که می گیریم و می زنیم و می بندیم. ما هم البته در جواب می گوییم سر ما کنار سر همه آنهایی که این مدت در کنار هم بودیم.

زهرا موسوی می گوید: وقتی هم که بازجویی ها تمام شد ناگهان رفتارشان عوض شد. بعد از 4 ساعت حبس صدایمان کردند و گفتند بروید. گفتند شما ضمانت می دهید که هر موقع گفتیم بیاید اینجا؟

وی ادامه داد: تاثیر فشار رسانه ای هم برای آزادی زیاد بوده. چون صبح در خانه به من گفتند که ممکن است خیلی نگه ات داریم لباس و یک سری چیزهای ساده بردار با خودت بیاور. آنجا هم در شرایطی که به خواهرم گفته بودند چند ساعته رهایت می کنیم به من می گفتند تو می مانی. می خواستنند اذیت کنند.

به گفته ی وی از دختران میرحسین و رهنورد امضا گرفته اند که این بیانیه ها و نوشته ها مال خودشان است و آیا قبول دارند که خودشان نوشته اند؟ که آن ها هم امضا کرده اند.
زهرا موسوی در پایان با بیان اینکه “خیلی مصر بودند که ما چرا می گوییم کسی مسوولیت زندانی بودن پدر و مادرمان را قبول نکرده است” خاطرنشان می کند: می گفتند این ها نشر اکاذیب است و ما قبول نداریم. می گفتند برای همه اینها آیین نامه وجود دارد و دستور قضایی صادر شده است. ما هم گفتیم که البته ما تا به حال دستور قضایی ندیدیم. و حرف های شما را هم باور نمی کنیم. ضمن اینکه حتی اگر دستوری باشد بی دلیل بوده و پدر و مادر ما بی گناه در زندان هستند. این حرف خیلی ناراحتشان می کرد و می گفتند چرا می گویید بی دلیل؟ ما دلیل داشتیم. می گفتند که قابل توضیح است و در زمان مقرر توضیح داده می شود. اما همه ی ما می دانیم که بی دلیل و غیر قانونی پدر و مادر ما و آقای کروبی را در بند کردند و هیچ توضیحی برای این عمل خود ندارند؟

زهرا موسوی در تشریح علل احتمالی اتفاق دیروز گفت:
حکومت برای پوشش اختلافات خود نیاز به فضای جدید خبری داشت که با دستگیری ما فراهم کند ضمن اینکه نگران 25 بهمن هم بود آنها از نوشته های ما در فضای محدود و تنگ مجازی و بازتاب ان درجامعه واقعی نگرانند و با توجه به انواع گرفتاریهایی که در درون خود دارند از ایجاد هر بحران نگرانند و در این نگرانی اشتباه کرده و بحران جدید میافرینند آنها با اشتباه به جنگ اشتباه می روند و چون پدر ما این روزهارا پیشبینی کرده بود انتقام آن پیشبینی را با این رفتارها از ما می‌گیرند.

اخبار مرتبط با این بازداشت را با هم می خوانیم:

بازداشت زهرا و نرگس، دختران رهنورد و میرحسین

خبرگزاری سپاه: دختران موسوی با دستور مسئولان دادسرای امنیت بازداشت شدند

فرزند ارشد میرحسین: خواهرانم بازداشت شدند تا آبروریزی های حاکمیت لاپوشانی شود

نامه سخنگوی شورای هماهنگی راه سبز امید به احمد شهید درباره بازداشت دختران موسوی

نرگس موسوی پس از آزادی: من، فرزند میرحسین موسوی، مصمم تر از قبل پیگیر حق پدر و مادرم خواهم بود

دو نکته بر بازداشت چند ساعته دختران موسوی‎Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

27 پاسخ به “گزارش زهرا موسوی از بازجویی: آنها بحران زده‌اند و پی‌در‌پی اشتباه می‌کنند”

 1. Sadegh گفت:

  ان من اعظم الجهاد کلمه حق عند سلطان جائر

  انشالله مردم در روز 25 بهمن و روزهای بعد از آن و روز چهارشنبه آخر سال تکلیف خود را با این نابکاران روشن خواهند کرد.
  سکوت در برابر ظالمین به منزله شریک شدن در گناه آنان است.
  یقینا اگر امروز در برابر این حتک حرمت ها ساکت بنشینیم فردا در برابر دیدگانمان به نوامیس خودمان اهانت خواهند کرد.

 2. Mohammad-sadegh گفت:

  زهرای عزیز ! نور چشم موسویان ! این باز جویی از شما نیست ، از مییلیون ها مردمی است که سال ها است حاکمیت را زیر سوال قرار داده و نسبت به خیانت در آرای خود آنان را به چالش کشیده اند. باز جویی نیست ، زورگویی واصرار بر خیانت کاری و استبداد رای و و تضییع بیشتر حقوق ملتی است که به دستار و عبایی اعتماد کردند و بس نادرست پنداشتند زیر این پارچه ها حقیقتی نهفته است.
  باز جویی و آزار مردمی است که دیگر هرگز به مشتی دین فروش دنیا مدار اعتماد نخواهند کرد.
  اینان اگر اندکی بصیرت داشتند ، می دیدند شهر از زهرا های موسوی پر گشته است و می دیدند جوانان غیرتمند و دانای این مرز و بوم هر یک پسران میر پر آوازه ای است که امروز بیش از آنچه دیروز مردم با وی مانوس بودند ، مورد محبت و اعتماد عامه گشته است. می دیدند سخنان پر حکمت این سالار مردمی در زوایای قلوب مردم نقش بسته است. شاید اینان به حضور ملی در بیست و دوم بهمن غره شده اند و دون کیشوت وار فکر کرده اند حضور عشری از مردم در خیابان به حمایت از حاکمان غدار است . غافل از اینکه این انقلاب از آن خود مردم و تاریخ اسلام می باشد و بی آنا ن و با آنان مردم از نهضتی که خود آفریدند و در راه آن بذل مال و جان کردند و بهترین شخصیت های مذهبی و ملی و رادمردان پر شوری را فدا دادند ، پاسداری می کنند . حتی اگر روزی حاکمیت غدار از حضور مردم جلوگیری کند ، باز هم با هر صعوبتی حاضر نیستند از آرمانها خود چشم پوشی کنند . انقلاب اسلامی متعلق به هیچ فرد و گروهی نیست که حضور مردم را در پرونده خود ثبت کنند و از آن برای سرکوب منتخبین و مردم بهره مندگردند.
  ما از انقلاب اسلامی دفاع می کنیم و منتخب خود را بر روی چشم داریم و نسبت به هتک حرمت خانواده آنان فریا خواهیم کرد . و در سوایی بیش از پیش حاکمیت جور خواهیم کوشید. سلام بر میر حسین و درود بر کروبی و خانواده های آنان.

 3. salar گفت:

  متاسفانه این نظام همان راهی می رود که نظام سلطنت پهلوی رفت البته با یک تفاوت که اینها با اقداماتی که انجام می دهند تمایل بیشتر به سقوط دارمد اما پهلوی اقدماتی که انجام می داد در اواخر، به سمت تعدیل شرایط .که البته دیگر خیلی دیر بود

 4. مسلمان سبز گفت:

  خدا خدااااا خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. زهرا خانم الحق که فرزند خلف فاطمه ی زهرا ای
  جز گریه کاری ازم بر نمیاد شرمندتونم به خدا

 5. Rezairani گفت:

  بدبختی از سر و روی نظام میبارد.

 6. Alimohmad_d گفت:

  کجایند این مراجع تقلید!؟!؟
  چقدر این مراجع ما ساده هستن وارد بازی خیمشه بازی خامنه ای و احمدی نژاد میشن!؟
  وفتوا میدن که اخلاگران را باید مجازات کنند و حرام عینی مرتکب شدند؟!
  چی شد اقای جوادی آملی!؟آقای مکارم شیرازی نگران هتاکان هست!؟واقعا فقط میتونم بگم متاسفم براشون.
  این حرام نیست!؟وارد خونه ادم میشن بدون مجوز ، اگر مجوز میارن مسخره وبا دلایل پوچ و واهی!؟
  در اسلام هیچ چیزی به قدر امنیت خانه نیست ، این آقایون حرمت هیچ چیز رو نگه نمی دارن!لعنت به این ظالمین!
  کلمه توهم بیشتر از هم اعصاب من رو خورد کردی.
  یه کاری بکن.با چهارتا چهره سرشناس تماس بگیر ومصاحبه کن و این خبرها را به گوششان برسان.
  به اقای صانعی و دستغیب و موسوی اردبیلی و بیات زنجانی خبر بدهید و از اون بخوان همانطور که جوادی آملی نگران وضعیت لاریجانی هست ، این اقایون هم نگرانی های خودشون رو از وضعیت این عزیزان ابراز کنند.
  آخه این چه وضعیتی هست درست کردن!؟
  لعنت به این دنیا

 7. درود بر تو که براستی شجاعت و هوش سیاسی رو از پدر و مادر بزرگوارت به ارث بردی،باید هم بترسند بانو چون پایان کارشان نزدیک است و موسوی و کروبی حتی سرافراز تز از 4 سال پیش در قلب مردم جای دارند و صد البته شیرزن شجاع بانو رهنورد

 8. صادق ج گفت:

  با سلام. هموطنان گرامی آنچه را که بایستی در این مورد اظهار شود را نوشته اند و بحق. واقعاً هم وحشتناک هست و هم جای بسیار تاسف که یک حکومتی با شهروندان خود اینچنین برده وار برخورد می کند. در هیچ کجای این دنیای پهناور بغیر از کشورهایی همچون کشور ما که ادعاهای سردمدارانشان زمین و زمان را پر کرده، اینچنین با شهروندان خودشان برده وار برخورد نمی کنند. مردان قوی هیکلی که از زندگی تنها زور گویی را فهمیده و «به زیر گوش زنان» زدن و از ساختمان بیرون پرت کردن هموطنانمان؛ اینچنین در این کشور دارای «عدل الهی» حکومت میکنند و مجوز دارند برای «هر کاری»… اما در واقع امر در بهترین حالت آنها تنها بیمارهای روانی ای هستند که بایستی سالها در بیمارستانها تحت درمان قرار گیرند و در بدترین حالت جنایتکارها و قاتل هایی که به کار گرفته شده اند؛ اما کسانی که آنها را استخدام کرده و بهشان حق و اجازه داده اند در کشور پهناورمان با مردمی اینچنین مهربان و صلح دوست اینچنین زشت و غیر انسانی رفتار کنند چی؟ چرا ما ایرانیها اینچنین از انسانیت و رفتار انسانی دور شده ایم و چرا اجازه میدهیم اینچنین بر مردم ما چه زن و چه مرد و حتی بچه ها اینگونه وحشیانه حکومت کرده و با ما اینچنین زشت رفتار کنند؟ تا کی وجدان و شرف و انسانیت ما اجازه خواهد داد که یک عده معدودی با سردمداری اهریمن و با سوء استفاده از دین و باور مردم اینگونه وحشیانه در قرن و بیست و یکم با ملت رفتار کنند؟ خدا داند… صادق ج.

  • کامران گفت:

   توهین به کسی نمی کنم ولی همان جور که گفتی دوست عزیزم معمولا این ادم های بازجو و مامور های شکنجه و بزن بکوب و شعبان بی مخ ها ادم های چاق ریشو و دکمه پیرا هنشان را تا بالا می بندند و یک هیکل نهیب و یک سر گرد که داخلش تهی از مغزاست دارند و یک پیشانی چورک دار که نفرت و کینه در ان ها انباشته شده دیده می شود
   و یک شکم گنده و بر امده و این قدر از مال حرام خورده اند که مانند خوک شده اند وجه اشتراک این ادم ها در همه جای ایران تقریبا یکی است و مانند هم می باشند

 9. Mohammad گفت:

  چقدر این روز ها ، رفتار های خامنه ای ترحم برانگیز شده … اینچنین گرفتار و درماندگی قابل ترحم است …
  خوب به راه اشتباهی که رفتی ادامه نده … این مسیر از اول خطا و اشتباه بود … هنوز هم فرصت داری گر چه خیلی دیر شده …

 10. Tt گفت:

  واقعا ما مردان ایرانی‌ چه به سرمان آماده. ۸ مرد حرام لقمه به همراه یک زن به خانه دختر میرحسین هجوم میبرن. توهین میکنند. دست دختر میرحسین را میگیرند عکس‌های خانواد‌گی آنها را تماشا میکنند و لذت میبرند. ما باز هم دنبال راه مسالمت آمیزیم. آیا می‌دانید همین کارها ممکن هست روزی برای خانواده ما هم اتفاق بیفتد. زن مردم رو جلوی فرزندش در خانه‌اش تهدید میکنند که پرتت می‌کنیم پائین. وای بر ما که خودمونو شیعه حضرت علی‌ می‌نامیم و تو روز روشن ۸ مامور حرام لقمه به زن مردم این طور تعرض می‌کنن.

 11. یک دوست گفت:

  درود بر شما فرزندان خلف و راستین میر حسین عزیزمان و دکتر شجاع و دلیر بانوی فداکار وعزیزمان سرکار خانم زهرا رهنورد .شجاعت و استقامتتان ستودنی است شرمنده ام که هیچ کاری نمی توانیم جز به اشتراک گذاری و پیام رسانی کار دیگری در این شرایط انجام دهیم.سلامتی و آزادی پدر و مادر عزیزتان که عزیزان ما نیز هستند و دیگر دربندان بی گناهمان را از خداوند بزرگ خواستارم.در پناه حق

 12. سرمازده گفت:

  بلا نسبت همه عزیزان.
  می گویند ملا نصرالدین دو تا گوساله داشت . یکی از روزها یکی از گوساله ها طنابش را پاره می کند و فرار می کنه و شروع می کنه به شلوغ کاری و به هم ریختن تمام طویله و حیاط ، ملا نصرالدین هرچی سعی می کنه گوساله را دو باره بگیره و مهارش کنه نمی تواند و از دستش کاری بر نمی آید بنابر این برگشت و بنا کرد کتک زدن گوساله ای که در جای خودش بسته مانده بود و فرار نکرده بود . زن ملا نصرالدین شاکی میشه که ملا انصاف نیست اون گوساله فرار کرده چرا این بدبخت را به باد کتک گرفتی ، ملا نصرالدین که حسابی عصبانی و دمق بود و دنبال کسی می گشت که دق دلیش را سر اون خراب کنه گفت زن ،نمی دانی و عقلت نمی رسه اگر این گوساله فرار کنه از اون بد تر می کنه!!!!!!!!!
  گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری

 13. زن سبز گفت:

  آدم هیچ چی نداره بگه، جز این که در برابر صداقت و شجاعت این آدمها سر تعظیم فرو بیاره. ” سر ما کنار سر همه آنهایی که این مدت در کنار هم بودیم”، چقدر زیباست این حرف.
  اگر هیچ دلیلی هم نباشه برای این که آقایون باید بساطشون رو جمع کنن، همین شجاعت و صداقت سبزها، بزرگترین دلیله. هرگز در طول تاریخ هیچ نیروی اهریمنی نتونسته در دراز مدت در برابر شرافت و پاکی دوام بیاره. هرگز!

 14. Qwe گفت:

  حدود دو ماه پیش پیامی دادم بدین مضمون که ما فرزندان موسوی و کروبی را نمایندگان مستقیم رهبرانمان بدانیم و با دستور انها حرکت کنیم

 15. صادق گفت:

  ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیرو ما بانفسهم
  تا كي ميخواهيم ساكت باشيم؟

 16. یار میر حسین گفت:

  کاش این برادران گمنام ببخشید (قاچاقچی )می فهمیدند .که با.. دختران نخست وزیر امام بعداز این هم خدمت صادقانه این همه درستی (که حتی پس از سه سال جستجو نتوانستند چیزی پیدا کنند که اگر بود افشا می کردند) برای حفظ قدرتشان دست به هر کاری را انجام می دهند ( همسر همکارتان .سعید امامی ) خودتان را عمله ظلم نکنید .تاریخ مصرفتان تمام شود ..سطل زباله جایتان است /

 17. farzandeMirhusein گفت:

  یا حسین میرحسین. حصر میرحسین باید شکسته شود

 18. hagh گفت:

  مسئولان جور و ظلم اگر دین ندارید آزاده باشید از سخنان امام حسین (ع) در این زمان مصداق پیدا کرده فلاکت ازسر وروی نظام میبارد مراجع تقلید دچار ضعف وزبونی ونادانی شده اند مبارزین واقعی در زندان حبس و شکنجه هستند بی اخلاقی از سر وروی نظام میبارد خواهرانمان را در حبس میکنید ای مزدوران بی آبرو و اگر ملت ایران از این ظلم بمیرد کم است

 19. ساسان گفت:

  زهرا خانم عزیز و گرامی
  متاسفم که چنین برخوردی با شما شده
  و الان شاید موقع خوبی برای طعنه و گرو کشی نباشه
  اما … این رویه هایی هست که یک شبه به وجود نیومده ، الان فقط اینترنت و اگاهی مردم باعث شده که افراد بیشتر مطلع بشن.
  اما این رویه ها ریشه داره ، الان افراطی زیاد شده اما خلق الساعه نیست.
  جمهوری اسلامی ایران با همین روش ها و سیستم های رعب وحشت بی قانونی تا این لحظه سرپا مونده و حالا حالاها سر پا میمونه.
  این رویه ایی هست که پدران شما در روزگاری نه چندان دور معمار و مدیریت کردند و ساختند.
  همیشه همینجوری بی هوا سر زده بدون رعایت اصول اخلاقی میریزن داخل میبرین میزنن میشکنن انگ و تهمت میزنن و سرپا می مونن با رعب با وحشت با مشت آهنین انقلاب سال 57 رو تا امروز به اینجا رسوندن.
  متاسفانه امروز نوبت به شما رسیده . شاید در آینده بعد از مرگ خامنه ایی و اومدن ولی فقیه جدید در بر پاشنه ایی دیگر بگرده و همین بلاها سر اونایی بیاد که امروز به خانه ی شما حمله کردند و اونقت اونا همونایی که تا دیروز یاور دیکتاتوری بودن به اصلاح طلب تبدیل بشن .
  زهرا خانم داستان تلخی داره این کشور دور باطلی به اسم استبداد استبداد و نماینده ی تام الاختیار خداوند بر روی زمین………….

  ..
  آینده دیگه برای سبزها نیست
  از بین خودشون اصلاح طلب های جدید رو میسازن
  توکلی و مطهری و قالیباف میشن اصلاح طلب و نوگرا و مردمی
  شما هم احتمالا باید مثل نهضت آزادی زره زره پیر بشید و لز بین برید و ماهم به عنوان ملت اگاه و همیشه در صحنه و شهید پرور مثل بز هر روز دنبال یه نفر راه بیفتیم.

 20. farhad گفت:

  درود بر پدر و مادرت همیشه سرتون رو بالا بگیرید که سربلند هستین

 21. برادر یک شهید گفت:

  وبر این بود مشیت الهی که در این عرصه و این عصر این مرد تک سوار مظهر شرف و رهایی و توحید، میرحسین موسوی عزیز کعبه آمال دلهای دهها میلیون و بلکه صدها میلیون انسان موحد و آزادیطلب اززندان ستم طواغیت و جباران دوران رخ بنماید خدایا آفات و بلیه ازوی دور بگردان . درود بر موسوی .درود بربانو رهنورد .درود بر کروبی وهمسر محترمه ایشان. درود بر فرزندان موسوی و رهنورد و کروبی مشعلهای فروزان بصیرت و نجاتبخشی در ظلمات تحجر و انحراف.

 22. ایران و اسلام را نجات دهیم گفت:

  عزیزان هیچ تزلزلی رادرخود راه ندهید که به خدایی که به موسی و هارون (علیهما السلام)فرمود اذهبا الی فرعون و لاتخافا انی معکما قسم همان خدا همچنان با حقطلبان است. به پیش که روزهای فرج و گشایش در پیش است .انشاء الله. درود بر سید میر حسین موسوی و کروبی و رهنورد.

 23. Gain گفت:

  خاک بر سر مردم بی غیرت ایران. “موسوی دستگیر بشه ایران جهنم میشه” موسوی که دستگیر شد هیچ اینهم از طرز برخورد با دخترهاش. اصلا موسوی به کنار اینهمه فساد و ظلم به مردم میشه اینهمه فشار اقتصادی، یعنی هیچ جای کره زمین بی بخار تر از مردم ما وجود نداره برای شکمشون هم عرضه قیام ندارند. خاک بر سر این ملت.

 24. Gftre گفت:

  حملهء غارت و چپاول ء مال ناموس و و دریدگی و دروغگوئی ء تهمت زدن و انکار منطق از ویژگیهای این نظام با رهبر فاسد انقلابی نمایان است.

 25. Payam گفت:

  به قول دکتر نوری زاد مشکل کشور ما وجود شعبون بی مخ هاست