سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی اکبر جوانفکر در جایگاه ویژه؛ شش ماه زندان، چند بار مرخصی؟...

علی اکبر جوانفکر در جایگاه ویژه؛ شش ماه زندان، چند بار مرخصی؟

چکیده :ر حالی که بسیاری از زندانیان سیاسی به رغم بیماری هنوز به مرخصی نیامده اند، علی اکبر جوانفکر از ماه گذشته تاکنون هنوز در مرخصی است و در راه پیمایی روز 22 بهمن در جایگاه مهمانان ویژه حضور داشت. ...


کلمه- گروه خبر: در حالی که بسیاری از زندانیان سیاسی به رغم بیماری هنوز به مرخصی نیامده اند، علی اکبر جوانفکر پس از یک دور حبس کوتاه بارها به مرخصی آمده و در راه پیمایی روز 22 بهمن در جایگاه مهمانان ویژه حضور داشت.

سلیمانی مدیر کل زندان‌های استان تهران درباره اینکه روز گذشته علی اکبر جوانفر در جایگاه ویژه راهپیمایی 22 بهمن حضور داشته است آیا وی به مرخصی آمده است گفت: بله.

وی افزود: علی اکبر جوانفکر از مدتی قبل از زندان به مرخصی رفته است. این در حالی است که زندانیانی چون عماد بهاور با گذراندن بیش از سه سال حبس هنوز یک روز به مرخصی نرفته اند.

این مدیرکل اشاره ای به زمان مرخصی کرد. اما نوزده دی ماه سال جاری مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد که پس از ۱۲ روز بستری در بیمارستان آتیه تهران به زندان اوین بازگشته بود، پس از ساعتی عزیمت به اوین به مرخصی رفت.

محمد جوانفکر، فرزند علی‌اکبر جوانفکر، گفته بود که با توجه به شرایط جسمانی پدرم، با مرخصی او موافقت شده است.

علی‌اکبر جوانفکر پیش از این به دلیل وخامت جسمی و عودت درد شدید کلیه با نظر پزشکان به اورژانس بیمارستان آتیه تهران منتقل و بستری شده بود که پس از یک دوره معالجه برای ساعاتی به زندان اوین بازگشت.

سرپرست موسسه مطبوعاتی ایران مهرماه امسال برای گذراندن دوران محکومیت شش ماهه‌اش به زندان اوین معرفی شد. او پیش از این نیز به مرخصی چهار روزه رفته بود اما چند روز از این مرخصی را در بیمارستان تحت مراقبت بود.

در همین حال وی توسط وزیر ارشاد از ریاست خبرگزاری برکنار و مجید امیدی شهرکی جای او را گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.