سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خبرگزاری سپاه: دختران موسوی با دستور مسئولان دادسرای امنیت بازداشت شدند...

خبرگزاری سپاه: دختران موسوی با دستور مسئولان دادسرای امنیت بازداشت شدند

چکیده :آیت الله خامنه ای که با خانواده موسوی نسبت خانوادگی دارد در دوران مبارزات انقلاب، مدتی را به خانه میر اسماعیل موسوی، پدر میرحسین، پناه برده بود. اینک در آستانه سومین سالگرد حصر غیرقانونی و غیرشرعی میرحسین موسوی و کروبی نه تنها روزنه ای برای کم کردن فشارها و محدودیت ها صورت نگرفته است، بلکه دامنه فشار به خانواده ها نیز رسیده است. ...


کلمه- گروه خبر:  پس ازگذشت ساعاتی از  بازداشت زهرا و نرگس موسوی گذشته است، خبرگزاری  فارس به نقل از یک منبع آگاه خبر داد که این بازداشت به دستور مسئولان دادسرای امنیتی بوده است.

 صبح امروز در آستانه  ۲۵ بهمن و آغاز سومین سال حصر میرحسین و رهنورد و کروبی، ماموران امنیتی صبح امروز با حمله به منزل دو دختر میرحسین به تفتیش چند ساعته ی منزل پرداخته و دختران وی را بازداشت کردند.

فرزند ارشد میرحسین موسوی با بیان جزئیاتی از نحوه ی بازداشت خواهرانش به کلمه گفته است: صبح امروز تعدادی مامور با مراجعه به منزل نرگس و زهرا به بازرسی و تفتیش چند ساعته ی منازل پرداختند و هر چه که فکر میکردند ممکن است به دردشان بخورد را به همراه خواهرانم با خود برده اند.

بازداشت دختران موسوی در حالی صورت گرفت که تاکنون بارها طی دو سال گذشته از سوی ماموران امنیتی تهدید شده بودند.

در حالی خبرگزاری فارس خبر از این بازداشت با دستور مسئولان دادسرای امنیت داده است که پیش از این بارها از سوی مقامات قضایی و انتظامی کشور تصریح شده بود که حصر خانگی رهبران جنبش سبز با نظر بالاترین ” مقام کشور” صورت گرفته است و به نظر می رسد که کلیه امور مربوط به این حصر غیرقانونی و غیرشرعی از عهده نیروهای امنیتی، قضایی و انتظامی خارج  و مربوط به بیت رهبری است.

آیت الله خامنه ای  که با خانواده موسوی نسبت خانوادگی  دارد  در دوران  مبارزات انقلاب، مدتی را به خانه  میر اسماعیل موسوی، پدر میرحسین، پناه  برده بود.

اینک در آستانه سومین سالگرد حصر غیرقانونی و غیرشرعی میرحسین موسوی و کروبی نه تنها روزنه ای برای کم کردن فشارها و محدودیت ها صورت نگرفته است، بلکه دامنه فشار به خانواده ها نیز رسیده است.

در کمتر از یک ماه پیش حکم زندان تعزیری برای حسین کروبی به جرم افشاگری برای جنایت کهریزک صادر شد و پس از آن بود که احضاریه ای برای محمدتقی کروبی فرزند جانباز مهدی کروبی از سوی دادسرا ارسال شد.

اینک نیز نوبت به دختران میرحسین موسوی رسیده است که طی سه ماه گذشته حتی یک دیدار کوتاه نیز با پدر و مادر خود نداشته اند.

خبرگزاری فارس ساعت بازداشت دختران میرحسین را  8 صبح امروز 2 اعلام کرده است. این خبرگزاری  افزود: مأموران از علت بازداشت زهرا و نرگس دختران موسوی خودداری کرده و تا ساعت 11:30 منزل این افراد را بازرسی می‌کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “خبرگزاری سپاه: دختران موسوی با دستور مسئولان دادسرای امنیت بازداشت شدند”

 1. Ayoub گفت:

  ما بی شماریم
  اکنون شمارش معکوس برای پایان سلطنت خودکامگان آغاز شده است.
  وعده دیدار 25 بهمن ماه
  خدا با ماست

 2. Ahmad گفت:

  لا اقل از سالگرد انقلاب خجالت می کشیدید!!!
  یا حسین میرحسین

 3. به گفته رئیس جمهور خانواده لاریجانی فساد سیاسی دارد
  رئیس مجمع تشخیص مصلحت به گفته احمدی نژاد فساد مالی دارد
  اطرافیان احمدی نژاد پرونده ها فساد مالی دارند و خطر قرمز احمدی نژاد هستند کسی حق ندارد به آنها نزدیک شود
  خود احمدی نژاد پرونده تخلفات گسترده مالی در شهرداری تهران دارد و استانداری اردبیل… که او هم گویی مصونیت دارد
  به گفته احمدی نژاد در مناظرات ناطق نوری بازرس دفتر رهبری فاسد مالی دارد
  مرتضوی متهم به جنایت در کهریزک است
  گویی سپاه پاسداران صاحب اسکله های غیر قانونی است و توسط احمدی نژاد به برادران قاچاقچی معروف می شود

  آنوقت همه اینها آزادند و حتی مملکت را هم می چرخوانند

  در همین عین خبرگزاری فارس می نویسید: دختران میرحسین موسوی بازداشت شدند و ماموران حتی علت بازداشت آنها را نگفته اند.

  خیلی خنده دار است کسانی که فسادشان فریاد زده می شود هیچ پرونده ای ندارند و راست راست می گردند و آنها که جرمشان معلوم نیست در بازداشت های نامعلوم و بدون توضیح هستند.

  ما کجا زندگی می کنیم؟

 4. عبدا... گفت:

  به نام خدای كوبنده ستمگران ، دوستان عزيز ممكن است هدف حاكميت ارزيابی شرايط موجود باشد و اينكه احيانا چه فكری در سر دارند خدا می داند ؛ اما قدر مسلم يك چيزی واضح است و آن اينكه فكر نورانی به مغزی كه در احاطه شيطان باشد مجال راه يافتن ندارد و از خدای بزرگ طلب ياری و كشف حقيقت داريم