سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » افروغ: عده‌ای درپی انتقام‌گیری از انقلابند...

افروغ: عده‌ای درپی انتقام‌گیری از انقلابند

چکیده :اینگونه رفتارها حکایت از این دارد که رفتار یکسانی در تخریب افراد بعضا از سوی جریانات سیاسی به کار گرفته می شود که به گونه ای در نظر دارد از این گونه جریان ها یک بهره برداری افراطی و احساسی کنند. ...


عماد افروغ اختلال در سخنرانی رئیس مجلس آن هم در حرم حضرت معصومه(ع) و روز 22 بهمن را خلاف عقل، دین، اخلاق و سیاست دانست.
وی با بیان اینکه این اقدام هیچ توجیه دینی، اخلاقی، سیاسی و عقلی ندارد، افزود: اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم تقریبا در مقاطع مختلف شاهد این قبیل تند روی ها و برخوردها از سوی جریانات سیاسی مختلف بوده ایم که پیشتر علیه امام جمعه شیراز، در چند سال اخیر علیه یکی از نوادگان امام(ره) و روز گذشته هم در حرم حضرت معصومه(ع) و علیه رئیس مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد.

افروغ در گفت و گو با مهر افزوده است: اینگونه رفتارها حکایت از این دارد که رفتار یکسانی در تخریب افراد بعضا از سوی جریانات سیاسی به کار گرفته می شود که به گونه ای در نظر دارد از این گونه جریان ها یک بهره برداری افراطی و احساسی کنند.

عماد افروغ با اشاره به حادثه روز گذشته گفته است: اینکه در این گونه برخوردها چه اندیشه و تحلیلی نهفته است از اصل ماجرا مهمتر است. جریان روز گذشته نشان داد برخی به دنبال این هستند که از شور مردم استفاده کرده و آنها را بی شعور و نافهم بنمایانند. اهداف اصلی این گونه رفتارها را می توان ایجاد فضای هیجانی برای پیشبرد خواسته ها از طریق مردم و تحریف شور و هیجان آنها دانست.

وی ادامه داد: در ارتباط با بهره‌برداری رئیس دولت از تریبون عمومی و بیان شعار جریان انحرافی در راهپیمایی 22 بهمن هم، نمی دانم این شعار به چه معنا است. اگر منظور این باشد که در پاییز و زمستان به سر می بریم و بعد از این فصل بهار و احیاء است خوب طبیعی است که همه منتظرند چند روزی هم تعطیل باشند و به دید وبازدید بروندکه بیان این موضوع جایش در 22 بهمن نیست.د شاید منظورشان چیز دیگری است و برون رفت از انقلاب اسلامی و شرایط موجود را بهار می دانند. من حتی هیچ اشکالی نمی بینم که در مورد اتفاقات منطقه و بیداری اسلامی از بهار یاد کنیم به شرط اینکه یادمان نرود محرک اینها اسلام عزیز است که ابعاد مختلف آن بر مبنای ایجاد فضای آزاد، اخلاقی، اسلامی و معنوی استوار شده است.

عماد افروغ اظهار داشت: جریانی که شعار انتخاباتی آن روز گذشته از سوی رئیس جمهور درراهپیمایی 22 بهمن عنوان شد جریانی مخرب است که نگاه ویژه ای به قدرت دارد و آن را تقدیس می کند. آنها شیرینی قدرت را به هیچ عنوان درافزایش شعور و آگاهی مردم نمی پندارند.

وی افزود: اگر خوب به مواضع این جریان نگاه کنیم انها هر روز رنگ عوض می کنند یکروز با عنوان رعیت گرایی خود را نشان می دهند و یک روز با شکل و شمایلی دیگر که به هر حال صورتهای متفاوت این تفسیر غلط است اینها جریانی فرصت طلب و اشعری مسلک هستند که مردم را هیچ نمی شمارند.

افروغ در خاتمه گفته است: این گروه و جریان درکمین نشسته اند که به انقلاب اسلامی از درون آسیب بزنند لذا باید مراقب باشیم که این آسیب به انقلاب وارد نشود. بنده احساس می کنم که این گروه جدای از شعار انگیزه انتقام دارند و از امام، انقلاب اسلامی ومردمی که این انقلاب را به ثمر رسانده اند، می خواهند انتقام بگیرند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “افروغ: عده‌ای درپی انتقام‌گیری از انقلابند”

 1. Asad گفت:

  توهین به آقای ناطق در حرم رضا(ع) را از قلم انداختی. این گروه مافیایی تمام تلاش خود را در روزهای آینده هم برای یکدست کردن و نهادینه کردن قدرت خود انجام خواهد داد. تا به حال چندبار از مردم تودهنی خورده اما بدون اینکه به روی خود بیاورد به راه خودش ادامه می دهد. البته این مافیای قدرت داخلی اصلا برای مردم قدرتی قائل نیست و مردم را رعیت قدرت می پندارد.آبشخور فکری اش را هم مصباح فراهم می کند.

 2. قاسم آقا گفت:

  افروغ جان، انصاف داشته باش، انقلاب آشی است که برای ما نمی جوشد. ما انقلاب کردیم، آنوقت عده ای که اصلا ازانقلاب خبری هم ندارند و شاید دز زمان انقلاب در قنداق هایشان بوده اند، حالا روی خود را برای ما زیاد کرده برای ما ادای انقلابی ها را درمی آورند. ما انقلاب کردیم زندگی بهتری داشته باشیم، آزادی داشته باشیم نوکر این یا آن کشور نباشیم. دردنیا سربلند باشیم. به جای رفتن به کشورهای خارجی و زندگی کردن درآنجا درمملکت خودمان بمانیم و با کار و کوشش آنرا آباد کنیم. دست هزار فامیل را اگر وجود دارد از کارها ببریم. خودمان آقای خودمان باشیم، خودمان برای خودمان مجلس و رئیس جمهور و…. حالا جان من راستش را بگو به کدام یک از آن آرمانهایمان رسیده ایم. تازه درآن روزها عرق و شرابمان هم تامین بود. فیلم های سرگرم کننده هم داشتیم، کافه و کاباره هم میرفتیم، لباس هرجور دلمان میخواست می پوشیدیم. خانمها با آنکه سرباز و بدون چادر و روسری بودند، والله خیلی ازحالا سر ووضعی آبرومندتری داشتند. شما فقط پنج تا امتیاز اسم ببر که در اثر انقلاب ما بدست آوردیم که ما دلمان را به آنها خوش کنیم. حرف معنی دار و درست و حسابی بزن. اینکه اسلام را نگهداشتیم و صاحب نماز روزه شدیم و … اینها به کت من نمیرود. من سنگگ میخریدم دونه ای یه تومن. ده تومن که میدادم کلی بهم کله پاچه میدادند. کباب کوبیده سیخی دو تومن بود. الحمدالله دلار که نخریدم اما میگن که دونه ای هفت تومن بود. خود من که درآن زمان آبدارچی بودم جان افروغ 850 تومن میگرفتم و رندگی جهارنفر را هم اداره می کردم. اتوبوس دوراز بو تاکسی یک تومن و بعدها شده بود سه تومن سه تا یه تومنی. بازم برات بنویسم؟ برادرم آپارتمان خریده بود خیابان ظفر سه اتاق خوابه 256هزار تومن. این انقلاب چی به من داد؟ تو پنج تا را اسم ببر بگو به خاطر اینا دوست و رفیق انقلاب باش. من دلم را به چی خوش کنم. میزنم به سرم که عجب خری بودم که قدر او زندگی راحت رو ندونستم و افتادم خیابانها به شعار دادن و حالا وضعم اینجوری شده. تو بهم بگو حق ندارم؟؟

 3. ebad گفت:

  توی این زمانه گرانیها این عده بی سواد بی عقل خوب نون میخورند .ولی این نونهای حرام خوردن نداره .ادم خوب از گشنه گی بمیره ولی پشت سر این دین فروشها نباشه.این نونها برای به قدرت رسیدن عده ای ادم فروش بی دین است . خدا راه راست را نشانتان بدهد .انشالله

 4. کمینه گفت:

  “عماد افروغ اختلال در سخنرانی رئیس مجلس آن هم در حرم حضرت معصومه(ع) و روز ۲۲ بهمن را خلاف عقل، دین، اخلاق و سیاست دانست.”

  بهتراست بگویید:”ناشی ازاختلاط دین وسیاست وبی عقلی وبی اخلاقی ابوابجمعی حکومت اسلامی است.”

 5. khorshid2 گفت:

  خوب این جریان انحرافی از همان اول انقلاب به نام چماقداران وجود داشت که به مرور رشد کرد و بعد نیز بوسیله حمایت رهبر از احمدی نژاد به اوج قدرت خود رسید. این وزرا و رئیس جمهور همان چماقداران سابق هستند که بخش رادیکال نظام مقدس برای چماق کشی تعلیم داده بودند. بوسیله همین جریان بود که تمام گروه های سیاسی؛ مجاهد و کمونیست و ملی گرا و نهضت آزادی و… تار و مار شدند و بعد از نابودی آنها نوبت خودی ها از جمله بنی صدر و بازرگان و موسوی و هاشمی و خاتمی و … رسید. منتظری و طالقانی و… را هم باید اضافه کرد. و حالا نوبت به خود رهبر رسیده و از ترس افشاء شدن بوسیله همان چماقداران تربیت شده خودشان، احمدی نژاد هتاک و لمپن را فعلا تا پایان دوره ریاست جمهوریش تحمل میکند! برای همین است که مدام میگوید: کشش ندهید، دهان به دهانش نگذارید، و شرح همه چیز را به آینده موکول میکند. یعنی روزی که این باند مخوف چماقداران دیگر در قدرت نباشند. خامنه ای در بحران سختی بسر میبرد، زیرا طرف نزاع نه شخص با فرهنگی مثل خاتمی، یا سیاستمدار مکاری همچون هاشمی بلکه یک مشت چماق دار بی سر و پاست که از برکت چماقدار پروران بسرعت دکتر مهندس شده اند و تا نوک قدرت نیز رسیده اند و با خرورار ها پرونده سیاه کاران زیر بغلشان مفتخرانه جولان میدهند. آفرین به بصیرت رهبر و آخوند و اخوند زاده های تنگ نظر و تمامیت خواه که دین و دنیایشان را در گرو حرص و طمع مثال زدنی خود گذاشته اند، به آخوند زادگانی همچون لاریجانی نگاه کنید! ایران را قبضه کرده اند! باز هم کافی نبوده رفته اند سراغ مرتضوی! یارو گفته: نوه دارم، حقوقم کم است و…

 6. amir گفت:

  اینها دزدان قداره کشی‌ هستند که انقلاب را دزدیدند.