سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ادامه واکنش ها به سخنرانی ناتمام رییس مجلس: يكشنبه انتقام، پاسخي به يكشنبه سياه!...
» بررسی اغتشاش در سخنرانی لاریجانی در کمیسیون امنیت ملی

ادامه واکنش ها به سخنرانی ناتمام رییس مجلس: يكشنبه انتقام، پاسخي به يكشنبه سياه!

چکیده :سخنرانی ناتمام رییس مجلس در سالگرد انقلاب اسلامی و پرتاب نعلین و مهرنماز به سمت جایگاه سخنرانی واکنش های زیادی به همراه داشته است. در حالی که برخی از نمایندگان مجلس از نقش گروه انحرافی در این اتفاق پرده برمی دارند، کیهان بر این باور است که این چنین اتفاقی دنباله حوادث مجلس است که از آن به «خيانت به كشور» را رقم یادکرده است. ...


کلمه- گروه خبر: سخنرانی ناتمام رییس مجلس در سالگرد انقلاب اسلامی و پرتاب نعلین و مهرنماز به سمت جایگاه سخنرانی واکنش های زیادی به همراه داشته است. در حالی که برخی از نمایندگان مجلس از نقش گروه انحرافی در این اتفاق پرده برمی دارند، کیهان بر این باور است که این چنین اتفاقی دنباله حوادث مجلس است که از آن به «خيانت به كشور» را رقم یاد
کرده است.

در همین حال سرمقاله نویس کیهان از ارسال پیامکی با مضمون «يكشنبه انتقام، پاسخي به يكشنبه سياه!خبر داده است.

از سوی دیگر خانه ملت از دلجویی فاضل لنکرانی و نوری همدانی از رییس مجلس خبر داد و نوشت: ، آیت الله جواد فاضل لنکرانی در پی هتک حرمت نسبت به حرم شریف حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در یوم الله ۲۲ بهمن و اهانت به رئیس مجلس طی تماس تلفنی با دکتر علی لاریجانی این اقدام زشت را به شدت محکوم کرد و آن را در راستای اهداف دشمنان خواند.

آیت الله جواد فاضل لنکرانی با بیان اینکه نبایستی تعدادی اندک حرمت رئیس قوه مقننه و نماینده قم را در شهر مرجعیت مورد اهانت قرار دهند، حرکت این افراد را اقدامی نادرست، شنیع و اهانت به آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در یوم الله ۲۲ بهمن عنوان کرد.

همچنین آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید در تماس تلفنی با رئیس مجلس، ضمن اظهار تالم و تاثر فراوان و فاجعه بار خواندن اتفاق ۲۲ بهمن قم، اقدام افرادی را که حرمت آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و سالروز جشن بزرگ انقلاب را رعایت نکردند، منزجر کننده خواند.

آیت الله نوری همدانی همچنین از حلم و بردباری رئیس مجلس تجلیل کردند و با بیان اینکه حضرتعالی از بیت مرجعیت و روحانیت و فرزند حوزه و نماینده اول مردم قم هستید، از حوادث تلخ ۲۲ بهمن ابراز تاسف کردند.

فیلم هماهنگی موجود است

از سوی دیگر، رضا طلایی نمایند ادوار مجلس با انتقاد از اقدامات صورت گرفته در سخنرانی علی لاریجانی نوشته است: تعرض و توهین به مسوولان نظام با موازین اخلاقی و مقتضیات داخلی و خارجی کشور مغایر است. عبور از مرز انتقاد سازنده و اعتراض قانونی و تبدیل کردن فضای راه‌پیمایی یوم‌الله 22 بهمن که روز وحدت جریان‌های سیاسی و معتقد به نظام است به حاشیه‌های مخرب در راستای تامین خوراک برای رسانه‌های خارجی، قابل توجیه نیست.

وی که در صفحه اول شرق یادداشت خود را منتشر کرده، می افزاید: نمی‌توان با هیچ توجیهی، ارزش‌های اخلاقی و دینی و انقلابی را برای ابراز اعتراض آن هم در سالروز پیروزی انقلاب، زیر پا گذاشت. بر هم خوردن سخنرانی رییس مجلس و نماینده مردم قم و سخنران راه‌پیمایی شهر خون و قیام، در شرایطی که رهبر انقلاب، حفظ آرامش و پرهیز از بداخلاقی‌ها را به طور صریح و مکرر متذکر شده‌اند توسط هیچ یک از مسوولان نظام و علاقه‌مندان به انقلاب و منافع ملی و مصالح عمومی قابل تحمل و پذیرش نیست. احتمال نفوذ عوامل فرصت‌طلب که در راستای منافع فردی و گروهی خود حرکت کرده و از قربانی کردن مصالح نظام و کمرنگ کردن مطالبات و انتظارات مردم ابایی ندارند، ماجرا را حساس‌تر می‌کند. حوادث تلخی مانند تعرض به مراسم دینی و ملی روز گدشته شهر قم، یک زنگ خطر به شمار می‌رود و بر همین اساس باید علاوه بر هوشمندی مردم و نیروهای انقلابی، نهادهای مسوول در این شهر و کل کشور، هشدارهای مسوولان عالیرتبه و دلسوزان و انتظارات مردم در کنترل کانون‌ها و مجاری حرمت‌شکنی‌ها و ایجاد تنش در مناسبت‌ها و مراسم دینی و ملی را جدی گرفته و پاسخگو باشند. اعمال کنترل‌های قانونی و مدیریتی در حوادث مشابه در سال‌های اخیر که توسط همین دسته از عوامل به اجرا گذارده شد، می‌توانست از تکرار چند باره پدیده‌های تلخی مانند بر هم خوردن مراسم 22 بهمن در شهر قم، پیشگیری کند.

این نماینده سابق مجلس افزوده است: به نظر می‌رسد کانون‌ها و جریانات انحرافی، خرابکاران داخلی و دشمنان خارجی، بهره‌برداران اصلی بروز وقایع تلخی مانند به هم زدن سخنرانی‌های مسوولان کشور هستند که در صورت عدم واکنش قاطع، قانونی، سیاسی و مدیریتی با این‌گونه وقایع، زمینه تکرار آن وجود خواهد داشت. نیروها و جریانات سیاسی نباید در دام سناریوهای ناآرام‌سازی فضای کشور قرار بگیرند. ناگفته پیداست هرگونه حمایت آشکار و پنهان از مجاری رسمی و غیررسمی از تعرض‌ها و ناآرامی‌ها در مراسم‌های مهم دینی و ملی، می‌تواند به نهادینه شدن بداخلاقی‌های سیاسی و اجتماعی منجر شود، لذا در مواجهه با این‌گونه حوادث غیرقابل دفاع، نباید هیچ رسانه، شخصیت و تشکلی -حتی با وجود رقابت سیاسی- به عوامل ناآرامی و تعرض‌های غیراخلاقی و مغایر با وضعیت فعلی میدان دهد. این موضوع، با امنیت ملی گره خورده و تکرار آن، مدافعان عوامل این ناآرامی‌ها را نیز از دایره پیگیری‌ها، مصون نگاه نخواهد داشت.

هماهنگی و همکاری جریان انحرافی

در همین حال، عوض حیدرپور می گوید: به نظر من این زشت ترین اقدامی بود که می توانستند انجام دهند. اخبار موثقی داریم که این کار با هماهنگی و همکاری جریان انحرافی و دستیاران این جریان اتفاق افتاد.

حیدر پور از پشت پرده جلسه جریان انحرافی برای انجام چنین اقداماتی خبر داد و افزود: اخباری از جلسات حضوری جریان انحرافی به دست ما رسیده و فیلم این جلسات را نیز در اختیار داریم. موضوع محتوی این فیلم را در جلسه کمیسیون امنیت ملی رسیدگی کرده و برخورد لازم را انجام خواهیم داد.

این نماینده مجلس، تخریب چهره مسئولان نظام را اقدامی از سوی منحرفان و برنامه ای جدید برای فتنه ای دیگر در انتخابات دانست و اظهار داشت: این گروه بازی خطرناکی را آغاز کرده اند و جریان حاکم بر دولت آن را مدیریت می کند، چراکه آنها به دنبال تصاحب جایگاه ریاست جمهوری هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در بخش دیگر از اظهارات خود به سخنرانی عجیب احمدی نژاد در مراسم ۲۲ بهمن ماه اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور در صحبت‌های خود در مراسم ۲۲ بهمن ماه امسال ۲ نکته را پشت سرهم اشاره کرد. اول درباره ماجرای مجلس اظهار نظر کرد و اذعان داشت که درباره این مسئله بعدا توضیح خواهد داد. دقیقا بعد از این اظهارات بود که به صورتی تند و اهانت‌آمیز درباره انتخابات صحبت کرد. صحبت های احمدی نژاد به گونه ای بود که برای انتخابات جریان انحرافی و حلقه اطراف خود را پیشگام خواهد کرد.

حیدرپور در بخش پایانی اظهارات خود تصریح کرد: برخوردهای قانونی و لازم به این اقدامات باید هرچه سریعتر صورت گیرد تا هیچ خدشه ای به انتخابات سال آینده ریاست جمهوری وارد نشود.

اخلالگران در سخنرانی رئیس‌مجلس وابسته به منافقین بودند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از اقدام برخی افراد در قطع سخنان رئیس مجلس، گفت:اخلالگران در سخنرانی رئیس‌مجلس وابسته به منافقین بودند چون می‌خواستند جشن ملی مردم ایران را برهم بزنند.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: افرادی که در قم سخنان رییس مجلس را قطع کردند اگرمنطق داشتند هرگز جشن پیروزی انقلاب را بر هم نمی زدند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جشن امروز ماهیت و هویت انقلاب بود، افزود: اینکه این اتفاق در روز ۲۲ بهمن رخ می دهد یقینا هدف برخی افراد در برهم زدن مراسم بود.

وی ضمن اعلام اینکه دکتر لاریجانی یک شخصیت انقلابی است ادامه داد: اخلالگران مطمئن باشند چنین اقداماتی از شخصیت آقای لاریجانی کم نمی‌کند.

تبعات روز استیضاح؟
زهره طبیب‌زاده عضو شورای مرکزی جبهه پایداری نیز با اشاره به تنش‌های صورت گرفته حین سخنرانی علی لاریجانی در قم تاکید دارد که روز جلسه استیضاح وزیر کار که به تعبیر خوب یکی از نمایندگان به یکشنبه سیاه توصیف شده بود، از سوی مجلس و دولت قابل قبول نبود؛ آقایان حق نداشتند خصومت‌های شخصی را به افکار عمومی بکشانند. اگرچه لجاجت‌های کودکانه احمدی‌نژاد و لاریجانی غیرقابل قبول و به نوعی خوش‌خدمتی به دشمنان بوده اما مردم باید صبر داشته باشند.

«کوک کدام ساز ؟!»

یهان در سرمقاله امروز خود به قلم حسین شریعتمداری با عنوان «کوک کدام ساز ؟!» با انتقاد از این جریاننوشت: به بهانه مخالفت با مواضع رئيس مجلس و حمايت از رئيس دولت، در تلاش براي ايجاد اخلال در اين مراسم عظيم و دشمن شكن بودند كه با حضور موثر و هوشمندانه مردم، نقشه آنان نقش برآب شد.

در این سرمقاله به پیامکی که بعد از این جریان ارسال شد، آمده است: «يكشنبه انتقام، پاسخي به يكشنبه سياه! دست خدا از آستين مردم بيرون آمد»! تصور مي كنيد اين پيامك را چه كساني بلافاصله بعد از ماجراي ديروز قم به اين سوي و آن سوي ارسال كرده اند؟! خودتان دنبال كنيد! و اما درباره «دست خدا» كه در پيامك آمده است گفتني است؛ اوايل انقلاب، اعلاميه اي با متن زير در يكي از نقاط پر تردد تهران پخش شده بود «همانگونه كه خدا صلي الله عليه و آله در قرآن فرموده است…»!! آيا پيامك ياد شده نوع اصلاح شده! اطلاعيه اوايل انقلاب نيست؟!

هر چند رهبری اتفاقات روز یکشنبه مجلس را ” بداخلاقی ” نامید اما شریعتمداری نوشته است: كساني كه روز يكشنبه هفته گذشته آن حركت ناپسند و دشمن شاد كن و مصداق تعبير «خيانت به كشور» را رقم زدند بايد مي دانستند دو جريان نيم نفس و مرموز فتنه و حلقه انحرافي كه هيچكدام به هيچيك از طرفين ماجرا ارادتي ندارند و برخلاف آنچه به ظاهر ادعا مي كنند نه تنها با يكديگر اختلافي ندارند، بلكه در پشت صحنه دست هاي به هم گره خورده نيز دارند، گوش به زنگ صيد ماهي مطلوب دشمن از آب گل آلود نشسته اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

17 پاسخ به “ادامه واکنش ها به سخنرانی ناتمام رییس مجلس: يكشنبه انتقام، پاسخي به يكشنبه سياه!”

 1. ناشناس گفت:

  امان از خودفریبی امان از حماقت و امان از جهالت.
  روزی که میرحسین و کروبی به این رویه معترض شدند و تنگ کردن حلقه خودی ها و دشمن تراشی های جاهلانه رو بر خلاف جهت مصالح ملی عنوان کردند، با انگ فتنه گر(شما بخوان عالم و عاقل) به گوشه ای رانده شده و مورد هتک حرمت قرار گرفتند تا نوبت به خاتمی، سید حسن خمینی، هاشمی رفسنجانی،…و امروز به لاریجانی و در فردای نه چندان دور به مبدع واژه فتنه برسد و به این ترتیب خیاط در کوزه افتاد.

  آقای خامنه ای باید عمامه خود را بالاتر بگذارید. شما که علاقه وافری به کشف و ثبت واژه هایی دارید که در دستور زبان رایج جامعه کاربرد عکس دارند لطفا سال آینده را سال فلاکت اقتصادی و مصیبت اسلامی نام گذاری کنید تا شاید بدین وسیله شاهد شکوفایی اقتصادی در سایه مهر و عطوفت انسانی باشیم.باشد خداوند اگر صلاح دانست از شما بگذرد!

 2. Mahmood گفت:

  آقایان مراجع اقدام امسال و 4 سال پیش در حرم حضرت معصومه خارج از اینکه چه کسی مورد حمله واقع شود مذموم است آیا شکستن حرمت حرم حضرت معصومه را بافرد مورد نظرتان تطبیق میدهید ای وای بر شما در روز قیامت اگر اعتقادی باشد؟؟؟؟

 3. عبدالزهرا گفت:

  نوش جان لاریجانی…! این انتقام خداست وقتی این سگهای هار را رها کردند و به بیت آیت الله صانعی و آیت الله منتظری آن اهانت بزرگ را کردند! باز هم نوش جانتان…..!

 4. Motagh_1330 گفت:

  مجلس در راس همه امور میباشد.وقتی مجلس مردمی نیست وانتصابی وارد شده اند.ومستقل نیستند بهر حال باید جایگزین داشته باشد تا تصمیمات قاطع گرفته شود.اینجاست که نیروهای امام زمان .ساواکیها دست بالا را دارند

 5. Mehran Plast گفت:

  ,ودست خدااز تمامی دستها بالاتراست …..بارخدایاشکر

 6. مسعود گفت:

  روزی را که طرفداران یک جریان ، سخنرانی سیدحسن خمینی را در مرقد امام با شعارهای تند خود
  میخواستند به هم بزنند یادتان هست؟ چرا آنروز هیچکس اعتراضی نکرد ؟ چون موافق شما نبود ؟

 7. دوست محمد گفت:

  هر عملی را عکس العملیست ..بد کردی بد میبینی اینرا مطمعن باش در همین دنیا

  • کامران گفت:

   باید به این رو حانیت قم گفت چوب خدا صدا ندارد اگر بزند دوا ندارد . لاریجانی ها چنان سیلی از خدا خورند که دیگر هرگز از جا بلند نخواهند شد

 8. ناشناس گفت:

  امان از خودفریبی امان از حماقت و امان از جهالت.
  روزی که میرحسین و کروبی به این رویه معترض شدند و تنگ کردن حلقه خودی ها و دشمن تراشی های جاهلانه رو بر خلاف جهت مصالح ملی عنوان کردند، با انگ فتنه گر(شما بخوان عالم و عاقل) به گوشه ای رانده شده و مورد هتک حرمت قرار گرفتند تا نوبت به خاتمی، سید حسن خمینی، هاشمی رفسنجانی،…و امروز به لاریجانی و در فردای نه چندان دور به مبدع واژه فتنه برسد و به این ترتیب خیاط در کوزه افتاد.

  آقای خامنه ای باید عمامه خود را بالاتر بگذارید. شما که علاقه وافری به کشف و ثبت واژه هایی دارید که در دستور زبان رایج جامعه کاربرد عکس دارند لطفا سال آینده را سال فلاکت اقتصادی و مصیبت اسلامی نام گذاری کنید تا شاید بدین وسیله شاهد شکوفایی اقتصادی در سایه مهر و عطوفت انسانی باشیم.باشد خداوند اگر صلاح دانست از شما بگذرد!

 9. بنده خدا گفت:

  خداوند به ملت مظلوم ایران رحم کند فرداست که این کشور مانند سومالی و یا سوریه گرفتار جنگ های قبیله ای شود و پاره پاره شدن ایران. فکر میکنید لاریجانی ها و هاشمی ها و دیگر گروه هایی که برای قدرت دندان تیز کرده اند چکار میکنند؟ آنها هم مانند تمساح یزدی گنگ راه می اندازند و فردا این گنگ ها به جان هم می افتند و همدیگر را پاره پاره میکنند. این وسط مردم بیگناه کشته میدهند و سنگ و پاره آجری که این دیوانگان برای گرفتن قدرت به سر و کله همدیگر پرتاب میکنند به سر مردم بی خبر از همه جا خورد میشود. تا این مافیا بازی ها ادامه دارد امیدی به آزادی ایران و ایرانیان نیست. تنها کاری که نیروهای انسانی و علاقه مند به آزادی میتوانند بکنند این است که مردم را از رفتن به احتماعاتی که این پدرخواندگان ترتیب میدهند باز دارند. اگر امروز مهر نماز و لنگه کفش به طرف همدیگر پرت میکنند فردا بمب های تلفنی در احتماعات یکدیگر منفجر میکنند.

 10. ندای وجدان گفت:

  اری اخطارها ونصیحتهای دلسوزان ایران وایرانی ببار نشست انزمان که خاتمی ومیر حسین وکروبی ویا راستی نماینده قدیم کرج یک کلمه حرف میزدند از انها دفاع کرده وبه به وچه چه میکردیم نمیدانستید که روزی به اینجا میرسد وبه سردمداران شلوغی دیروز هم بگویم فردا نوبت شماست زمانی یک از اقایان مسئول حفاظت اطلاعت جائی بود تو سر خودش زد تا قوانین ظالمانه ودست پاگیری در انجا حاکم کند پیزی طول نکشید که خودش شد مسئول ان مجموعه شد تو سر خودش میزد که قوانین خودش برای خودش درد سر شده حالا هم اقایان کار دیروز فردا دست وپای خودش را خوهد بست وراهی برای نابوده خودش میشود

 11. Reza_1990 گفت:

  بهرام که گور میگرفتی همه عمر ، دیدی که چگونه گور بهرام گرفت؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Yashar T1040 گفت:

  سلطنت عوام فریبان رو به زوال است هرچند خودشان فریفته عوام فریبی خودشان شده اند و نمی فهمند

 13. Ali گفت:

  …با سلام و عرض تبریک بمناسبت برآمدن آفتاب حقیقت برآسمان تاریک ایران عزیز وشما ملت ایران…توجه همه شما عزیزان را به چند مسله جلب میکنم…ما شالله رکورد زدیم و بر تولیدات مان افزوده شد مثل تولید فتنه گر..سران فتنه..خودی ..غیرخودی..با بصیرت وبی بصیرت…بداخلاق …خائن…ضدانقلاب…منافق…بی ولایت…انحرافی…فاسد اقتصادی……………………….خدا میداند سال آینده چه نام خواهد داشت….؟؟؟؟؟؟؟؟….خداوند مهربان را سپاسگزار باشیم که انقدر عمر داد تا این روز سیاه برای مدعیان خدمت ووفاداری را با چشمانمان ببینیم…دویکشنبه …هر دو سیاه….جالبتر از همه نظر حسین ساواکی است که در روزنامه سیاهش نوشته 22 بهمن یک روز سیاه بود…خیلی معنی میدهد این عبارت….(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)….دیگر اینکه تازه هفته پیش از سخنان قاضی القضات کشور اسلامیمان فهمیدیم مملکت در دست مرتبطین مجاهدین خلق وسلطنت طلبان وصهیونیسم هاست…که انشاله مبارک باشد برای آنهایی که برادران وخواهران ایرانیشان را در خیابانها گرفتند وزذند وبردند و آبروی نداشته خود را در راه دفاع از دولتی بردند که وابسته به سلطنت طلبها ومجاهدین واسرائیلیها به هوا دادند ودود دود شد….خدا میداند چقدر افسرده وگرفتار اعمال ننگین خود شده اند…جالبترین این نمایش این است که هر دو گروه خائنین به احترام مقام رهبری از افشاگری واتهام زنی علیه یکدیگر خودداری وکام ملت بززززززززززززززززززززززززززززرگ ایران را تلخ نخواهند کرد….این خائنین نمیدانند تازه کاممان دارد طعم صبر عظیم سید الاحرار انقلاب میر بزرگوارمان و یادگار شهامت روح الله عزیزمان را درک کرده …بسم الله الرحمن الرحیم..والعصر ان الا نسان لفی خسر ..الا الذین امنو وعملوالصالحات وتواصو بالحق وتواصو بالصبر……..خسارت دنیا وآخرت را کسانی بردند که حرف حق نگفتند وبرای خدا صبر نکردند….فاستقم کما امرت….ای سید محبوس ما …ای سلاله رسول الله…ای دوست داشتنی تر از قبل….ای همراه اول وآخر….همه ملت بززززززززرررررررررررررررررررررررگ ایران بر حقانیت گفته هایت و راهت ایمان آوردند….برادران عزیز دستهای پر از نیازتان را با دلی شکسته واشکی جاری بسمت خدای مهربان بالا ببریم وبرای سلامتی سید الاحرار انقلاب و آزادی قریب الوقوعش بخوانیم…….:::::::::::::::::::: …امن یجیب المضطر اذا دعا ویکشف السوء….ببرکت صلوات علی محمد وآل محمد…

 14. اشخاص هسنتند … تا بهم ميرسند بهم جوش ميخورند وبه سخنراني ومجلس ختم مخالفان حمله ميكنند بان خود جوش ميگويند جالب انست كه محل هاي هجوم را خود مييابند واتوماتيك هستند اكثر اقايان نمايندگان مجلس در جواني خود جوش بودند

 15. یک بنده عاصی و خسته گفت:

  کلوخ انداز را پاداش سنگ است. قربان بروم این زبان فارسی را که برای تمام رویدادها و حوادث یک ضرب المثل درست و حسابی دارد که انگار برای همان حادثه درست کرده اند، ازآنجا که این حوادث دراین مملکت بیچاره ما به سبب ما مردم، بارها و بارها تکرار شده است. ما انقلاب کردیم و کشته دادیم و وقتی آبها ازآسیاب افتاد و شما مفت خورها آمدید سرکار، دانه دانه خدمات ما را کف دستمان گذاشتید و کمترین تنبیه ما آن بود که ما را از کارهایمان برکنار کردید که تو طاغوتی هستی، تو شاهنشاهی هستی، تو ازخانواده مرفه هستی تو فلانی تو بیساری که خودتان بیایید سرکار و خانواده و قوم وخویشانها و اقربای خود را بیاورید سرکار که آمدند و مثل عقرب و مار و افعی افتادند به جان این مملکت و حالا هم آن دسته رفتنه و این دسته آمده اند سرکار و همان کارهایی که با مردم کردید، با شما می کنند. درمیان سخنرانی شماها را هو می کنند، صلوات می فرستند، مهر و جانماز سویتان پرتاب میکنند. تازه این اولش است برسد زمانی که بریزند و لباسهایتان را تکه تکه کنند. مگر همین بلاها ها همین خودجوش ها نامرد سر خاتمی و کروبی و موسوی نیاوردند؟ حالا نوبت شماست بخورید و نوش جان کنید که کلوخ انداز را پاداش سنگ است. وقتی در مملکتی قانون را فقط برای ما فقیر بیچاره های پدرمادر دار و بی پارتی نوشته باشند، آنوقت عده ای از اراذل و اوباش اینگونه میدان پیدامیکنند که بریزند و بزنند و بکشند و تازه به جای آنکه هتاک و متجاوز را بگیرند، شکنجه دیده و کتک خورده و نیمه مرده را می گیرند و به زندان می برند. یارو می آید به فائزه دشنام میدهد و اول و آخرش را یکی می کند، آنوقت به جای آنکه آن بی پدر را بگیرند، این باپدر ار میگیرند وشش ماه میندازندش زندان که حالش جا بیاید. حیب بر که رفیق و همکار خودشان بود، جیب مرا زد و کتکم را پاره کرد وفریاد بگیرید و کمک کمک راه انداختم، آمدند به جای دزد مرا گرفتند و بردند و حسابی تلکه ام کردند و بعد گفتند برو و پشت سرت را هم نگاه نکن. آقا اینجا مملکت نیست دزدگاه است. حالا میفهمم مفهوم جمهوری اسلامی یعنی چه؟ عده ای زالو افتاده اند به جان مردم و درحال میکیدن ته مانده خون ما هستند. آنهمه درآمد نفت را به جیب زدند، کافی نبود، خزانه پر و پیمانه را خالی کردند، کافی نبود. عتیقه ها را به خارج برده فروختند کافی نبود، حالا افتاده اند به جیب بری و جیب ملت را میزنند. آقا اینجا دزدگاه است. عده ای چپاولگر تحت رهبری آقا مشغول چاپیدن هستند. آقا اگر میدانی و نمیتوانی جلو این دزد ها را بگیری، بکش کنار، وگرنه همه میگوییم که شما همگی دست دست هم دارید تا حسابی رس ما ملت را بکشید. ما غلط کردیم انقلاب کردیم. انقلاب کردیم که عده ای جیب بر ازخدا بی خبر بیایند سرکار و به جوانهای ما تجاوز کنند، جان آنها را بگیرند و حرف هم بزنیم بگویند به نایب امام توهین کردی؟ کی و چه وقت و چه کسی ترا به نیابت امامی انتخاب کرد که ما خبر نشدیم، از چاه جمکران سرک کشید و ترا نایب خودش کرد. برو کنار آقا بگذار خودمان با دست خودمان با رای خودمان با میل و رضا و رغبت خودمان این مملکت را اداره کنیم تا دیر نشده و پدرمان درنیامده. اگر به ما هم رحم نمی کنید به سرنوشت شوم خودتان و فرزندانتان و خانواده تان رحم کنید که وقتی نوبت مردم برسد چه کارها که نکنند. چرا علاج واقعه را پیش از وقوع نمی کنید و کارها را شسته رفته نمی کنید. کم درآمد دارید؟ کم آدم تحصیل کرده دارید. سنگ ها را بسته و سگ ها را آزاد گذاشته اید که چه شود. خدا آن شاه را لعنت کند که نایستاد و مقاومت نکرد و ما را به دست شما ها سپرد و رفت. حالا کار بجایی رسیده که دیگر خودتان هم خودتان را تحمل نمیکنید و حتا رئیس مثلا مجلس هم جرات نمی کند سخنرانی اش را به پایان برساند این بود امنیتی که بما قولش را داده بودید؟

 16. کامران گفت:

  اقای خا منه ای و لاریجانی های فرصت طلب و رانت خور و جنتی ها و احمد خاتمی ها و همه مگسان دور بر شیرینی . خود کرده را تدبیر نیست . شما یکی یکی در چاهی فرو خواهید افتاد که خود کنده اید و مزدورانی مانند شریعت مداری کیهان همان حسین باز جو شکنجه گر و مصباح های فاشیست و رانت خور و بی اخلاق در کندن این چاه سیاه و بی انتها
  شریک و طراح ان بوده اند . نه امریکا نه اسرائیل این چنین نمی توانستند این انقلاب و این مردم و این کشور را نابود کنند که شما ها به پشتیبانی ولایت کردید