سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقام گیری از امام در سالگرد انقلاب اسلامی، با اتهام زنی به میرحسین...
» آقای بادامچیان! خائن، حاکمانی هستند که عرضه اداره یک نانوایی را هم ندارند

انتقام گیری از امام در سالگرد انقلاب اسلامی، با اتهام زنی به میرحسین

چکیده :آقای بادامچیان! شما همان کسی هستید که در بحبوبه جنگ در زمانی که میرحسین موسوی به کمک کارشناسان و اقتصاددانان مردمی در تلاش بود که با توجه به فشارهای ناشی از تحریم ها و کمبود بودجه حداقل معیشت مردم را با کنترل دولتی تامین کند، بارها چوب لای چرخ دولت جوان و مردمی اش می گذاشتید تا جایی که حتی به دفتر هاشمی رفسنجانی رفته و از او خواسته بودید که دولت را تغییر دهد تا شاید این آقایان به منافع خود دست یابند. ...


کلمه – گروه سیاسی: در حالی که بادامچیان تلاش دارد سعید مرتضوی را فردی انقلابی برای نظام معرفی کند و تخلفات قوای مقننه و مجریه را که از نظر رهبری خیانت توصیف شده، توجیه نماید، مدعی می شود که میرحسین موسوی خائن به تمام معناست!

او که طی سه سال گذشته تاکنون بارها نسبت به نخست وزیر هشت سال دفاع مقدس تهمت زده و توهین کرده، مدعی شده است: کروبی تمایل دارد که بازگردد، اما میر‌حسین بر نمی‌گردد چرا که او یک خائن به تمام معنا ست که استکبار از ابتدای انقلاب وی را برای چنین روزهایی در آب نمک خوابانده بود.

عضو هیات موتلفه مدعی شده است که چون موسوی از مواضع خود باز نمی گردد و به نظامی که در اثر بی درایتی و سو مدیریت آقایان به شرکت سهامی تبدیل شده تمکین نمی کند، خائن است! او اشاره ای به خیانت های که طی سال های گذشته در آرمان های انقلاب و امام شده ندارد و نمی گوید که چگونه همه ارزش های انقلاب و شهدا در پای مدیریت هیاتی و غیرکارشناسانه آنان ذبح شده است.

بادامچیان پیش از این نیز بارها در مورد نخست وزیر محبوب امام گفته بود: استکبار توانست ميرحسين موسوی را با چهره نخست‌وزيری امام مطرح کند، ما از ابتدا در باطن اين فرد مشکوک بوديم تا زمانی که چهره واقعی آن معلوم شد و اين زمان ۲۰ سال به طول انجاميد!

این عضو موتلفه در مورد چگونگی شکش توضیحی نمی دهد و در خصوص عتابی که امام نسبت به او و سایر هفمکرانش در گروه 99 نفری کردند هم اشاره ای نمی کند و نمی گوید که آخرین نخست وزیر جمهوری اسلامی، همان کسی است که وقتی گروه نود و نه نفره تان، از بزرگ و کوچک با کارشکنی مانع از انجام وظایف این سیاستمدار مردمی می شدید، تنها امام بود که به مددش آمد و او را بهترین کسی خواند که می تواند، کشتی توفان زده کشور را اداره کند.

آقای بادامچیان! این شما بودید که حتی امام را هم تاب نمی آوردید و بیست سال در انتظار بودید تا انتقام ازاین شاگرد خلف مکتب خمینی را در غیاب امامش بگیرید و به جرم حق گویی و دفاع از آرمان های امام و انقلاب به حصر بکشانیدش و از اولیه ترین حقوق شهروندی محرومش کنید و اینک در سالگرد انقلاب اسلامی به جای تقدیر از یکی از معماران این انقلاب به اتهام زنی مشغول می شوید.

میرحسین موسوی که امثال بادامچیان خائن به ملت می خوانند همان کسی است که امام خمینی در طول هشت سال نخست وزیری نه تنها عملکرد او را بارها مورد تقدیر و ستایش قرار داد، بلکه صراحتا به ایشان گفته بود: جناب آقای موسوی! آنان که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارند.

تقدیر از میرحسین موسوی تنها به امام ختم نمی شد. در زمانی که عده ای تلاش داشتند تا جهره میرحسین موسوی را تخریب کنند، آیت‌الله خامنه‌ای رئیس‌جمهور وقت در واکنشی صریح اعلام کرد که راجع به آقای موسوی به قول آن گوینده راستگو که گفت «ما کنت احسب ان یعیر مثل ذات الاجمل» درباره همه خیال می‌کردیم انتقاد بشود، درباره مهندس موسوی من واقعاً تصور نمی‌کردم کسی زبان به انتقاد از ایشان باز کند. اولاً بنده ایشان را خیلی خوب می‌شناسم، از همه کسانی که نسبت به ایشان تعریف کرده‌اند یا انتقاد کرده‌اند بنده ایشان را بیشتر و بهتر و با مدت زمان بیشتری می‌شناسم. من ایشان را می‌شناسم، من از ذهنیت ایشان مطلعم و من شهادت می‌دهم امروز و روز قیامت که تمام این ادعاها دروغ است

امام در مقاطع مختلف از خدمات و عملکرد میرحسین در طول جنگ تقدیر و ستایش کرده بود و حتی بعد از اتمام جنگ و قبول قطعنامه نیز بنیانگذار جمهوری اسلامی خطاب به میرحسین نوشته بود: من همچون گذشته شما را فردی لایق و دلسوز برای انقلاب اسلامی می دانم و زحمات شمارا در دوران جنگ و تجهیز سپاهیان اسلام فراموش نمی كنم و الان نیز شما را تایید وحمایت می كنم.

اما اختلاف حزب موتلفه با میرحسین موسوی ریشه در زمانی دارد که این نخست وزیر محبوب و مردمی در زمان جنگ اجازه نمی داد اقتصاد کشور به دست عده ای حجره دار بیفتد و معیشت مردم با مشکل رو به رو شود. همان حجره دارانی که در زمان وزارت بازرگانی یکی از هم هیاتی های آقای بادامچیان به جای کارشناس و متخصص امور بازرگانی به وزارت خانه برده بودند. بطوری که گلایه و شکایت میرحسین، نخست وزیر محبوب امام را به همراه داشت. حال که مهندس را به حبس خانگی کردهاند، با خیال راحت همان حجره ای ها را به جای متخصص امور جا زده اند و مملکت را به قهقرا می برند و به جای سپردن اقتصاد به دست مردم که روزی ادعای آن را داشتند، نان از سفره مردم بریده اند.

این گروه که طی هشت سال گذشته با حمایت های بی دریغ و کور خود از احمدی نژاد اقتصاد کشور را به بحران کشانده و همه زیر ساختهای صنعت و تولید را تخریب کرده اند و بالاترین آمار را در اختلاس و فساد مالی در تاریخ کشور به جا گذاشته اند، به جای توبه به پیشگاه ملت، به میرحسین موسوی که بعلت ظلم مضاعف آقایان در حصر خانگی است و نمی تواند از خود دفاع کند، اتهام هم می زنند و از او می خواهند که بازگردد به جایی که آنها ایستاده اند!

آقای بادامچیان! شما همان کسی هستید که در بحبوبه جنگ در زمانی که میرحسین موسوی به کمک کارشناسان و اقتصاددانان مردمی در تلاش بود که با توجه به فشارهای ناشی از تحریم ها و کمبود بودجه حداقل معیشت مردم را با کنترل دولتی تامین کند، بارها چوب لای چرخ دولت جوان و مردمی اش می گذاشتید تا جایی که حتی به دفتر هاشمی رفسنجانی رفته و از او خواسته بودید که دولت را تغییر دهد تا شاید این آقایان به منافع خود دست یابند.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که پیشتر معاون سیاسی قوه قضائیه بود بدون اینکه به سابقه خود در تخریب قوه قضاییه تصفیه گسترده ای قضات و دادیاران اشاره کند، به دفاع از متهم جنایت کهریزک هم می پردازد و مدعی می شود که مرتضوی زحمات بسیاری برای انقلاب کشیده و اگر چه افرادی مانند آقای روح‌الامینی در مورد وی حساسیت دارند، اما دعوای مجلس و رئیس دولت بر سر ریاست مرتضوی بر تامین اجتماعی ربطی به سوابق مرتضوی ندارد!

سعید مرتضوی همان کسی است که بعد از تخلفی که در شهر بابک داشت شبانه به قم آمد و توسط اسدالله بادامچیان در سن ۲۷ سالگی به ریاست شعبه ۹ دادگاه عمومی تهران منصوب شد بدون اینکه دانش و تجربه این کار را داشته باشد و خسارات هایی به کشور وارد کرد که تا امروز شاهد هزینه های آن هستیم.

سعید مرتضوی تنها یکی از مردانی است که می تواند نماد فساد و تقلب و تخلف در حکومت یک دستی باشد که دوستان آقای بادامچیان تحویل داده اند، کسی که در سابقه خود در مقام قضا و دادستانی نسبت به “معاونت در قتل” ، “نقض حقوق شهروندی” و “هتک حیثیت ناجا” تفهیم اتهام شده و پرونده کهریزک هنوز مفتوح است. و سعید مرتضوی تنها مشتی از نمونه خرواری است که دستاورد مدیریتی امثال بادامچیان و دوستانش است.

اما مهندس میرحسین موسوی کیست؟ او شخصیتی است که طی سه سال گذشته همه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی تان بسیج شده تا شاید بتوانند یک تخلف و یا یک عمل غیرقانونی از او پیدا کند تا شاید دلیل محکمه پسندی نه برای افکار عمومی که برای توجیه و اقناع هواداران خود بیابد اما موفق نشده و نمی شوند ولی شماامروز در زمانی که خیانت خائنان در همه عرصه خود نموده است، بی هیچ سندی او را که حتی مخالفانش به امانتداری و حسن مدیریت می شناسند، خائن می نامید؟!

میرحسین موسوی همان کسی است که پس از سال ها خدمت صادقانه در زمانی که هر کسی از این نمد قدرت کلاهی برای خود و خانواده اش می ساخت، ساختمان نخست وزیری را ترک کرد و سال هاست ساکن خانه ای است در بن بستی که آن را هم تاب نیاورده اید.

در حالی که فامیل سالاری کشور را با بحران های جدی رو به رو کرده و دامنه فساد مالی از پدران به پسران و دامادها و برادرها رسیده است، میرحسین موسوی و خانواده اش مصداق بارز پاک دستی و ساده زیستی در نظامی هستند که بسیاری از کسان، حتی در مقام یک مدیرکل ساده هم برای سال ها بار خود و خاندانش را بسته اند.

آقای بادامچیان و همراهانش باید بدانند میرحسین موسوی همان کسی است که آمد کشور را از مصیبتی که به آن گرفتار شده بود با درایت و حسن مدیریت خود نجات دهد. همان کشوری که بواسطه بصیرت امثال بادامچیان و هم حجره ای هایش، در چمبره گروه معدودی از انحصارطلبان گرفتار آمده که با ” زر” و ” زور ” پای بر گلوی شهروندان گذاشته اند. او که در خشت خام می دید نتیجه بی قانونی ها استبداد و خودکامگی است آمده بود تا کشتی انقلاب را به ساحل نجات برساند. تا بگوید که این مردم شایستگی حکومتی بهتر را دارند.

آقای بادامچیان امروز به گفته آیت الله خامنه ای ” خائن ” به مملکت سران سه قوه کشور هستند که به رغم همه توصیه های رهبری باز دست از برخوردهای ” چاله میدانی ” و ” شارلاتان بازی سیاسی” بر نمی دارند نه میرحسین موسوی که ادب و متانتش زبانزد خاص و عام است و به رغم همه توهین ها و ظلم های شما و دوستانتان به خاطر ” نظامی” که ثمره خون شهیدان و مجاهدت مجاهدان است، سکوت می کند و لب نمی گشاید تا شاید از بخشی از ” خیانت ” های شما در بحبوحه جنگ و خونی که به دل امام کردید، را افشا کند.

در سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی برای یادآوری آقای بادامچیان و سایر 99 نفر باید یا آوری که امام در تقدیر از میرحسین موسوی در مقابل همه دسیسه های شما و دوستانتان بیان داشت ” آقای مهندس موسوی را شخصی متدین و متعهد و در وضع بسیار پیچیده کشور ، دولت ایشان را موفق می دانم.”

و این روزها که بازار آشفته قیمت ها و مدیریت بی سامان دولت و بی کفایتی حاکمیت برای همه عیان شده، کمتر کسی است که به خاطر نیاورد جمله معروف امام را درباره جریان ضد مهندس موسوی و همسو با حاکمان فعلی کشور که می گفت آنها حتی عرضه اداره یک نانوایی را هم ندارند و کشور را با بالاترین درآمد ارزی در گرداب بحران ها گرفتار کرده اند.

آقای بادامچیان! بنظر می رسد با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه سیاست هنوز بازی در میدان سیاسی کشور را نیاموخته اید و به رغمی که شاهد دومینوی حذف طی سه دهه گذشته بوده اید، نمی توانید افق پیش روی خود را ارزیابی کنید که شما و سایر مردان سپید موی حزب موتلفه در سراشیبی حذف هستید و آن طور که یار غارتان عسگراولادی گفته است مرگ بر سر شما سایه گسترده است و بهتر است به جای اتهام زنی در هشتمین دهه خود زندگی خود برای آخرت اندکی توشه جمع کنید. برای همان روزی که همه چیز بر دایره خواهد ریخت و شما را یاوری و کمک کننده ای نیست….

یوم تبلی السرائرفما له من قوة و لا ناصرDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

58 پاسخ به “انتقام گیری از امام در سالگرد انقلاب اسلامی، با اتهام زنی به میرحسین”

 1. Asad گفت:

  متن خوبی بود و بادامچیان اگر ذره ای وجدان داشته باشه باید تا پایان عمر زبان در کام کشد! اگر هم وجدان نداشته باشه که به خدا می سپاریمش.

  • javid گفت:

   در قاموس این قوم چیزی به نام وجدان وشرف تعریف نشده.

  • Ali گفت:

   وجدان؟ ایشان همه چیزدارد،مال،مقام،پول، قدرت، اما وجدان ندارد،اگرداشت که اینطورقضاوت نمیکرد.

 2. یار میر حسین گفت:

  وقتی . علی خامنه ای و تو و مرتضوی .جنتی و احمد خاتمی و مصباح …ووو می شوند انقلابی ..باید که مهندس موسوی که امام او را 8 سال نخست وزیر زمان جنگ و خون وآتش بشود در نمک خوابیده شده ضد انقلاب … خجالت و وقاحت را باید تعریفی تازه کرد در برابر این تشنگان قدرت .که مملکتی را به فلاکت وفقر و قحشا کشانند .با بیشترین درآمد حکومت درطول تاریخ این سر زمین .

 3. Seddighmb گفت:

  تا حالا در چه سمت هایی که حتی به اندازی یک حجره کوچک باشد به عهده گرفته اید که تهمت خیانت به پاکترین دولت مرد پس از انقلاب میزنید؟شرمتان باد که همین مرد در بحرانی ترین شرایط جنگی با کمترین در امد نفتی علیرغم کارشکنی های مفت خوارانی امثال جنابعالی و….ر فعلی به بهترین وضعیت اداره نمود.و این شما بازاریان زالو صفت بودید که با سؤ استفاده از شرایط جنگی بزرگترین خیانت را به این کشور و مردم نمودید.به قول امام حسین(ع ) اگر مسلمان نیستید که نیستید حد اقل ذرهای در وجودتان ازادگی باشد.نفرین الله بر شماها باد.

  • کیوان گفت:

   شما دوست عزیز نا راحت نباش بادمچیان یک ادم … و واپسگرا و…. است . جز جهل از ادم هائی مانند او چیزی از مغزشان ترا وش نمی کند

  • Asad گفت:

   با شما موافقم. در زمان جنگ فامیلی داشتم که در میدان حسن آباد یک مغازه ابزار فروشی داشت. از توی این مغازه دو خانه در شمال شهر و یک مغازه دیگر در همان میدان حسن آباد اونهم بر خیابان دراومد. ما که اهل زد وبند نبودیم هنوزخانه نداریم و مستاجریم گرچه تحصیلاتمون خیلی بیشتر از اونهاست. امثال بادامچیان هم از همین قماش اند. خون جوانان ما از چنگ اینها می چکد نه امریکا!!!

 4. Yasooj گفت:

  همانطور كه نوشته ايد مشكل اين آقايان در يك كلمه فساد و بى لياقتى است و از
  اين روست كه به متحدين فاسدى مانند مرتضوى كه در پيشبرد منافع گروهى آنها
  كارآمد است سخت نيازمند اند. آن كسى كه در آب نمك خوابانده بودند خود اين
  جماعت هستند و ما از اول هم ميدانستيم كه اينها دردشان چيست و چرا با حساب
  و كتاب و شفافيت و تخصص سر عناد دارند. اينها از مذهب مانند لباس و نقابى براى
  پوشش نيات و كردار خود استفاده ميكردند و الان هم از آن براى توجيه و حفظ
  وضع موجود استفاده ميكنند. واى بر شما ! چه زشت است آن كارى كه بدان مشغوليد. 

 5. یار میر حسین گفت:

  دیگر وقتش رسیده که چراغها را روشن کنند و به احترام سید در حصر بایستند و سر به زیر بیندازند که آخرِ “این صحنه آرایی خطرناک” را خوانده بود و گفت که به خاطر همین بد اخلاقی هاست که پس از ۲۰ سال عزلت، از بومِ نقاشی دل کنده تا بیاید به این حوضِ نقاشی که پُرِ فراشباشی است…محمد رهبر ..وقتی سید علی بی دست و تو بی مایه ومرتضوی و جنتی و مصباح می شود انقلابی .باید به این انقلاب … رید .

  • Hosein گفت:

   دیگر وقتش رسیده که چراغها را روشن کنند و به احترام سید در حصر بایستند و سر به زیر بیندازند که آخرِ “این صحنه آرایی خطرناک” را خوانده بود و گفت که به خاطر همین بد اخلاقی هاست که پس از ۲۰ سال عزلت، از بومِ نقاشی دل کنده تا بیاید به این حوضِ نقاشی که پُرِ فراشباشی است
   اما مهندس میرحسین موسوی کیست؟ او شخصیتی است که طی سه سال گذشته همه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی تان بسیج شده تا شاید بتوانند یک تخلف و یا یک عمل غیرقانونی از او پیدا کند تا شاید دلیل محکمه پسندی نه برای افکار عمومی که برای توجیه و اقناع هواداران خود بیابد اما موفق نشده و نمی شوند
   وقتی انجمن حجتی ای ها …ووو می شوند انقلابی ..باید که مهندس موسوی که امام او را 8 سال نخست وزیر زمان جنگ و خون وآتش بشود در نمک خوابیده شده ضد انقلاب … خجالت و وقاحت را باید تعریفی تازه کرد در برابر این تشنگان قدرت .که مملکتی را به فلاکت وفقر و قحشا کشانند .با بیشترین درآمد حکومت درطول تاریخ این سر زمین .

   رای ما یک کلام نخست وزیر امام

 6. Ahmad گفت:

  اما مهندس میرحسین موسوی کیست؟ او شخصیتی است که طی سه سال گذشته همه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی تان بسیج شده تا شاید بتوانند یک تخلف و یا یک عمل غیرقانونی از او پیدا کند تا شاید دلیل محکمه پسندی نه برای افکار عمومی که برای توجیه و اقناع هواداران خود بیابد اما موفق نشده و نمی شوند
  رای ما یک کلام نخست وزیر امام

 7. یک جانباز70درصد گفت:

  اقای بی شرم تشت رسوایی تان ازبام افتاده بوی تعفن فساد از همه نوعش از سر روی خودت وهمفکرانت وازانهای که
  دوزدی می کنندو کش نمی دهند هوای شهر وروستای مارامسموم کرده زنده باد دشمن من اماشماهابریدبمیرید تااین
  ملت مظلوم یک نفس ازاد بکشند

 8. سربازوطن گفت:

  خائن انهایی هستندکه باوجوددراختیارداشتن تمام امکانات مادی ونظامی و قضایی هیچ کارمثبتی درکارنامه ننگین
  انهابه چشم نمی خوردانگاه بااین زوزه کشیدنهاودم تکاندن برای شیاطین ابرازوجودمی کنند اف برشما

 9. شریف گفت:

  مرد….، استکبار تا تو و امثال تو را در آستین دارد چکونه می تواند با امثال میر حسین ها فصل مشترک داشته باشد تا از طریق آنها وارد عمل شود. چیزی بگو که بگنجد، نگاهی به دور و ورت بینداز ببین چگونه مملکت را با بی لیاقتی و بی تدبیری به دست بوزینه فضا نورد و با حمایت اربابتان به لجن کشیده اید. وای به حالتان اگر از پس امروز بود فردائی.

 10. az diar fars گفت:

  آيا مي دانستيد كه پيش از انقلاب نام خانوادگي بادامچيان ” بادامجان قاپچي ” بوده است ؟؟؟؟ !!! بعد از انقلاب 57 ايشان به اداره ي ثبت رفتند و از مسوول اداره درخواست كردند كه پسوند ” ان ” ناقابل پشت بادمجان را قاپيده و بگذارند پشت ” چي ” و بدين گونه هم ” ان ” زينت بخش نام خانوادگي خود را حفظ كردند [ چون كه آن را اصالت و ريشه و منشاء خود مي دانستند !!! ؟؟؟؟ ] و هم از همان زمان هنر خود در قاپ زدن را نشان دادند و حتي در جايي خود را از قاپندگان اصيل و ريشه دار انقلاب خطاب قرار دادند ! و ثابت كرد كه در قاپيدن انقلاب مردم ايران از نقدي [ عراقي الاصل ] و سعيد امامي ( اسلامي ) و …. كه همگي نام خانوادگي خود را براي استثمار ايرانيان بنام اسلام تغيير داده بودند چيزي كم ندارد !

 11. مرتضی گفت:

  در رسوائی این فرد کم مایه چاپلوس همین بس که وقتی میگوید از زمان امام ما در مورد موسوی شک داشتیم ،معنای حرفش این است که، پس بصیرت ماها از بصیرت مرحوم امام خمینی بیشتر بود! زیرا میدانیم که مرحوم امام خمینی در تمام هشت سال نخست وزیری میر حسین موسوی ،بدون وقفه از وی حمایت کرد ،و در مقابل انتقادها و مخالفت های رهبری فعلی ایستاد و بر دیانت و تعهد موسوی مهر تایید گذاشت،حال باید دید واقعا چه کسانی دوستدار و حواریون امام بودند و چه کسانی بودند که حتی لیاقت اداره یک نانوائی ساده را هم نداشته و ندارند!

 12. محمد امین گفت:

  1) به راستی بادامچیان مصداق این آیه ی شریفه ی قرآن است که میفرمایند : ” خداوند بر دلهاى آنان و بر شنوايى ايشان مهر نهاده و بر ديدگانشان پرده‏اى است و آنان را عذابى دردناك است ( بقره ، ۷ ) کثرت گناه و بی عدالتی مستمر، انسان را به این جاها منتهی میکند! سلب و صلبِ انسانیت!! وقتی انسان با اختیار خود تمام زمینه های هدایت را از میان بردارد ، خداوند بر دل و گوش او مهر می نهد و بر دیدگان او پرده می افکند تا آنروز که به عذاب دردناک دچار شود! شاید خدواند به عسکر اولادی لطف دارند که به یاد قبر می افتد! لابد زمینه ی هدایتی در او هست! اما امثال بادمچیان نشان از این است که خود را به نکته ی پایانی نزدیک کرده اند! مهری بر قلب و گوش و پرده ای بر دیده! 2) این آقا چندی قبل ادعا کرد که اصلاح طلبان به خامنه ای نامه فرستاده اند تا زمینه حضور را فراهم کنند اما جندی بعد دروغ از آب در آمد و تکذیب شد! حال میخواهد از جانب شیخ شجاع جعل خبر کنند که میخواهند برگردند که این هم معلوم نیست و احتمال دروغ در آن زیاد است! 3) میگوید: میر حسین ، بر نمیگردد پس خائن است! خب برای چی برگردد؟ وقتی تمام محاسبات او اکنون درست از آب درآمده است ، معقول است برگردند! مشروع است ؟ کسی بر میگردد که محاسبه اش اشتباه باشد! بادمچیان در این باره چه میگویند؟ حرفی برای گفتن دارند؟ چرا بر مواضع ناصواب خود اصرار می ورزند؟ اینکه کشور را به مرز فروپاشی کشانده اید ، کافی نیست ؟ چرا خجالت نمیکشید؟ این خیانت نیست؟ پس معلوم شد آیه ی شریفه در حق شما کاملا صادق است! شما خیانتکارید که کشور را به این اینجا رسانده اید! شمایی که جیب خود را به هستی کشور ، ترجیح داده اید! خیلی نفرت بر انگیزید، خدا از شما و امثال شما نگزرد! و قطعا اینچنین است! خدا شما را به حال خود رها کرده است! 4) میرحسین عزیز به خاطر صداقت، دیانت ، اخلاق و وفاداریش برای همیشه سالار و امیر قلبهاست! ” تعز من تشاء و تذل من تشاء “! آنکس که عزیزش میدارد ، خداست! آنکس که خدایی شد، خدایش او را عزیز میدارد! و آنکس که شیطانی ، ذلیل! امثال بادامچیان ذلیل تر از آنند که خدشه ای به محبوبیت ” میر عزیز” وارد آورند! محبوبیت او الهی است!

 13. B Mrz1354 گفت:

  خداوکیلی موتلفه چقد در میان مردم پایگاه دارد که حرف این مرد مهم باشد مگر شخصیت کاریزماتیکی مثل مهندس موسوی عزیز با حرف این اقا که با همپچالگیهایش در حال غارت اموال مردم هستند و برادر اقای عسگراولادی ووووو که اسمش در همه جا بعنوان دزد بزرگ پیچیده ایا مهندس موسوی که در قلب مردم جا دارد با حرف این اقا کوچیک میشود

 14. B Razavi1391 گفت:

  درود بر شرفت نویسنده مقاله

 15. Soheil گفت:

  وقتی مرتضوی رو میگه خدمتگذارو دلسوز بایدم میر عزیزوبزرگوار در مجموعه این آقا جا نگیره و خاین باشه اگه غیر این میگفت شک داشت.

 16. Hasanak گفت:

  آقای بادامچیان موسوی منتخب و محبوب ملت ایران است و شما منتخب و محبوب پرنس چارلز !

 17. سهند گفت:

  اعمال و رفتار و فکر و اندیشه ی بادامچیان و مصباح واحمدی نژاد و جنتی و محمد یزدی حدادعادل وحمید رسایی و غلامحسین الهام و صادق محصولی و فاطمه رجوی و مجتبی خامنه ای ورحیم مشایی و رضا پهلوی و فرح دیبا ومحمد مرسی وحسنی مبارک وانور سادات و بشار اسد واسامه بن لادن و رونالد یگان و مارگرت تاچر و رضاخان و محمدرضاخان میرپنج و بن علی و سیدعلی و ملک فیصل و زکی یمانی و صدام حسین و مسعود رجوی و تیمور و شاپور بختیار وپرویز ثابتی و حسین شریعتمداری و حسن شایانفر وعلیرضا نوری زاده و آنجلا مرکل و سیلویو برلوسکونی و سارکوزی و وینستون چرچیل و جرج بوش پدر و پسر در عمق و محتوای خود بر خلاف حرکت تاریخ و ضد انقلابی و غیر انقلابیست .

  پس زنده باد تداوم حرکت انقلابی مردم در مصر و تونس و انشالله بزودی زود در سرزمین محبوبمان ایران

 18. پاسدارقدیمی گفت:

  با سلام بسیار مفید و مختصر مطالب را بیان نمودید نمیدانم امثال بادامچیان ایا زمانی از خواب بیدار میشوند ؟سنگ پا باید در نزد امثال ایشان لنگ بیندازد

 19. کامران گفت:

  این با دمچیان …..ر و مداح رهبر و استبداد و تحجر فقط به درد بادام چیدن می خورد هیچ خاصیت دیگری ندارند

 20. Hamid گفت:

  آقای بادامچیان خداوند تورا هم همانند دیگر هم پالگیهایتان روسیاه میکند. خداوند از شما نگذرد با این تهمت ها

 21. محق گفت:

  چند سال قبل , آقای بادامچیان با پیشنهادهایی از طرف موتلفه ای ها برای اغوای مرحوم آیت الله منتظری به قم آمد . آن مرحوم پس از استماع قول ایشان در رد پیشنهادش فرمود : چرا سر خود را زیر برف کرده اید و حقایق را نمی بینید ؟

  اکنون هم ما مردم باید به او بگوییم که : آقای بادامچیان سر خود را از زیر برف بیرون آر و حرفی بزن که نتیجه اش وحدت بین خط 1 و 2 و 3 (چپ و راست و میانه ) باشد . برو و از آقایان عسکر اولادی و حجتی کرمانی درس توحید بیاموز , اگر چه انتظار امام زمان از ما مسلمانان بیش از این چیزهاست .

 22. Sadegh گفت:

  از حق نگذریم حساب آقای عسگراولادی از حساب امثال بادامچیان جداست. شاید زمانی یار غار بوده اند اما آقای عسگراولادی راه خود را از این افراد جدا کردند و شرافت و آزادگی را برگزیدند. ایشان مدتی پیش گفتند با برادرم میرحسین موسوی سالها کرده ام ایشان فتنه گر نیستند..

 23. Saeid91tabrizi گفت:

  بابابا بادام دارد . من بادام ندارم . رهبر بادامچيان مزور را دارد من موسوي صادق و دلاور دارم .

 24. Abbasi_hr گفت:

  متن مصاحبه یکی دو ماه پیش اسدالله به خوبی نشان دهنده عمق درک اوست. ئر آن مصاحبه گفته بود وضع مالی مردم خیلی خوب است!! این که قراردادهای میلیاردی بسته می شود، به این معنی که مردم!!!! وضعشان خیلی خوب است!!!! مصاحبه این اندیشمند بزرگ!!!! را پیدا کنید ، بخوانید و ایشان را جدی نگیرید.

 25. درود بر میرحسین گفت:

  شیر را در قفس کرده اند و موش ها سلطان جنگل شده اند!!!!!.همه میدانند که در انتخابات گذشته ریاست جمهوری همواره مردم و سیاسیون ازآقای موسوی خواسته بودند که کاندید شوند ولی هر بارایشان امتناع میکرد ولی در سال 88 اوج ژرف اندیشی این مرد را نشان داد که پا به میدان گذاشت زیرا او حال امروز ما را چند سال قبل دیده بود.ای کاش اقای بادامچیان اندکی سواد دانشگاهی و سیاسی و بینش و بصیرت و ادب و متانت هنر و از همه مهم تر وجدان آقای موسوی را داشت بعد به او اینچنین می تاخت.اقا شما در حدی نیستید که میر حسین را به چالش بکشید همانطور که گفتم شما شیر مردی چون موسوی را در قفس انداختید و پادشاهی میکنید و جرات رفع حصر او را ندارید.خائن شما هستید که وضع مملکت را میبینید و سرتان را زیر برف میکنیدنمی دانید که زمستان رفتنی است و بهار سبز خواهد امدآیا آن زمان سرتان را بالا خواهید گرفت؟موسوی میتوانست مثل شما به مردم خیانت کند و سکوت پیشه سازد و زندگی آرام خود را داشته باشد ولی او جان و مال و خانواده اش وهمه دنیایش را در کف دستش گرفته و مصدق زمانش گشته .دیگر تاریخ را نمی شود تحریف کرد و فرزندان آینده این سرزمین قضاوت خواهند کرد که آقای موسوی خائن بود یا شما واربابانتان…درود وهزاران درود بر شهید زنده راه حق و آزادی آقای میرحسین موسوی

 26. mani گفت:

  in agha khodesh az hameh behtar midooneh vali ghodrat talabiye digeh oonam beshekle namardi

 27. mir گفت:

  باید به آقای بادامچیان بگم:بادامچیان همه را به کیش خود پندارد،آخه ….،تو انقدر ….که هنوز نفهمیدی میر حسین چه انسان پاک و بزرگیه ،بدبخت برو خودتو اصلاح کن تا اصلاحت نکردیم.

 28. Emad گفت:

  جهت اطلاع دوستان عزیز عرض کنم که اعضای جمعیت موتلفه به اصطلاح اسلامی یک مشت تاجر وبازاری و سرمایه دارانی هستند که از روی شکم سیری هر از گاهی در خانه یکی از اعضای گردن کلفت خود جمع میشوند و به جهت حفظ اموال وازدیاد دارایی هایشان جهت وزش باد را رسد میکنند وجهت حرکت خود را با وزش باد تنظیم میکنند .اینان همان فداییان اسلام هستند که بعد از انحلال حزب جمهوری اسلامی با هم متحد شدند وحزب موتلفه را تشکیل دادند . با تعدادی از اعضای این حزب دوستی دیرینه دارم .یک مشت مرفهین بی درد هستند و از معدود افتخاراتشان ترور اسدا… علم میباشد.اصولا” تفکر اعضای این حزب خشونت است وتحرکات مسلحانه.در زمان هشت سال دفاع مقدس این افرادفقط نظاره گر بودند زیرا منافع مادی ایشان اجازه نمیداد که وارد عرصه دفاع از کشور شوند.اما اکنون به واسطه مجیز گویی ها نبض بازار را در اختیار دارند.لذا تو صیه من به دوستان این است که به این گروهک به دیده سیاسی نگاه نکنید و به اراجیف اعضای این دسته زالو صفت اقتصادی بی اهمیت باشید

  • Irandoust گفت:

   هم میهن گرامی عباد ، نکاتی که اشاره کردی را با اجازه کمی دقیقتر میکنم، این غارتگران موتلفه حسن منصور نخست وزیر شاه را ترور کردند، در بسیاری از ترور های دوران دکتر مصدق ، همچون ترور رزم آرا، ترور شاه که ان زمان به گردن حزب توده انداختند؛ تهیه اسلحه و امکانات چاپ و پول برای مجاهدین خلق که ترور های پیش از انقلاب را انجام دهند ، همه و همه کار همین آدم کشان خون آشام است که زیر لوای مذهب از هیچ جنایتی بر ضد مردم ایران و کشور ایران فروگذار نیستند. همین امروز هم تمام ستمگریها و جنایتی که خامنه ای و برادران قاچاقچی او در سپاه انجام میدهند مورد تائید این گروه غارتگر است. برای نمونه یکی از این جنایتکاران را نام میبرم: عزت الله شاهی ؛ این فرد وابسته به موتلفه پس از انقلاب سالها مسول کمیته شماره ١٠ خیابان انقلاب بود( کسانیکه ان دوران را به یاد دارند میدانند که کسی که به کمیته ١٠ برده میشد یا کشته میشد یا سالم به بیرون نمیامد) و سپس تا پایان دوران جنایتکار خون آشام و هم حزبی دیگرش اسدالله لاجوردی همراه با هم چنان قتل عامی از جوانان این سرزمین کردند، که این عزت الله شاهی روانی شده است . اینها براستی بالاترین خون را از جوانان و میهن دوستان این سرزمین ریختند که تاریخ ایران به خود ندیده بود. امروز هم که مردم از این رژیم و تحریمها فشار طاقت فرسایی را تحمل میکنند . روز جشن و پایکوبی این خون آشامان است چرا که کالا های بنجل چینی را به کشور وارد میکنند و چندین برابر قیمت واقعی به مردم بخت برگشته اسیر این رژیم میفروشند، باید هم از نگاه این آدم کشان کسانی چون مهندس میر حسین خائن باشند!!!

   • Emad گفت:

    دوست عزیز از اینکه مطالب ناقص بنده را تکمیل نمودید سپاسگزارم

 29. Irandoust گفت:

  با درود به خانم رهنورد ، مهندس موسوی و آقای کروبی
  پاسخ دادن به فردی مانند بادامچیان هم بیهوده است هم نابجا، چرا که بنیادن این فرد شایستگی آنرا ندارد که مخاطب چنین گفتگو هایی باشد. فردی که اغلب بستگانش پس از انقلاب در چارچوب دستگیری، شکنجه، زندانی کردن و حتا اعدام و نابودی دگر اندیشان مشغول بوده اند و خودش هم در پشت اغلب کشتار هایی مانند قتلهای زنجیره ای از تصمیم گیرندگان بوده است ؛ شایستگی آنرا ندارد که به افرادی چون میر حسین تهمت بزند. آقای بادامچیان تو که با دیگر دوستان حزب موء تلفه در زمان شاه پا ی ثابت جشن کودتای ٢٨ مرداد بودید و برای سلامتی شاهنشاه دعا میکردید و سرانجام هم با نوشتن عفوهمه شما پیش از انقلاب با عفو ملوکانه آزاد شدید، خائن هستید یا مهندس موسوی که با درامد سالانه شش میلیارد دلار هم کشور را اداره کرد هم ٨ سال جنگ عراق با ایران را ! حتمن حاجی بادامچیان آن پیژامه آبی را به یاد داری….حاجی …. فروش پیش از انقلاب در دیزی باز است، شرم و حیای گربه کجاست.؟ تو که حتا کلاس ٦ ابتدایی را تمام نکرده بودی چگونه به خودت اجازه می دهی که درباره فر هیختگان این کشور نظر دهی. تو و دوستانت در موتلفه ٣٤ سال است که این کشور را میچا پید، مردم را شما به خاک سیاه نشاندید دست شما در کشتار هزاران ایرانی در زندان های پس از انقلاب غرق خون است، شرم کن. گر چه شرم ویژگی انسانی است اما باور کن جانوران هم از گونه ای شرم برخوردارند کسانی خائن هستند که به گفته شیر مرد زندانها آقای ابوالفضل قدیانی انقلاب را به شکست کشاندند و مردم را به روز خفتبار و ایران را در پرتگاه نابودی. نه کسانی چون موسوی و هزاران میهندوست ایرانی که از سال ٥٧ به این سو به دست نامردمانی چون تو یا اعدام شده اند یا آواره از سرزمین خود.

 30. Irandoust گفت:

  با درود به خانم رهنورد ، مهندس موسوی و آقای کروبی
  پاسخ دادن به فردی مانند بادامچیان هم بیهوده است هم نابجا، چرا که بنیادن این فرد شایستگی آنرا ندارد که مخاطب چنین گفتگو هایی باشد. فردی که اغلب بستگانش پس از انقلاب در چارچوب دستگیری، شکنجه، زندانی کردن و حتا اعدام و نابودی دگر اندیشان مشغول بوده اند و خودش هم در پشت اغلب کشتار هایی مانند قتلهای زنجیره ای از تصمیم گیرندگان بوده است ؛ شایستگی آنرا ندارد که به افرادی چون میر حسین تهمت بزند. آقای بادامچیان تو که با دیگر دوستان حزب موء تلفه در زمان شاه پا ی ثابت جشن کودتای ٢٨ مرداد بودید و برای سلامتی شاهنشاه دعا میکردید و سرانجام هم با نوشتن عفوهمه شما پیش از انقلاب با عفو ملوکانه آزاد شدید، خائن هستید یا مهندس موسوی که با درامد سالانه شش میلیارد دلار هم کشور را اداره کرد هم ٨ سال جنگ عراق با ایران را ! حتمن حاجی بادامچیان آن پیژامه آبی را به یاد داری که اغلب از پشت لای پایت گیر میکرد و تو هیچ مشکلی با ان نداشتی که گیر آنرا رها کنی، شاید هم عمدی در کار بود !!!! و با همان پیژامه و روی گشاده پشت میز پر از شیرنی و میوه جشن ٢٨ مرداد شاهانه ریس زندان مینشستی!!! حاجی شورت و کرست فروش پیش از انقلاب در دیزی باز است، شرم و حیای گربه کجاست.؟ تو که حتا کلاس ٦ ابتدایی را تمام نکرده بودی چگونه به خودت اجازه می دهی که درباره فر هیختگان این کشور نظر دهی. تو و دوستانت در موتلفه ٣٤ سال است که این کشور را میچا پید، مردم را شما به خاک سیاه نشاندید دست شما در کشتار هزاران ایرانی در زندان های پس از انقلاب غرق خون است، شرم کن. گر چه شرم ویژگی انسانی است اما باور کن جانوران هم از گونه ای شرم برخوردارند کسانی خائن هستند که به گفته شیر مرد زندانها آقای ابوالفضل قدیانی انقلاب را به شکست کشاندند و مردم را به روز خفتبار و ایران را در پرتگاه نابودی. نه کسانی چون موسوی و هزاران میهندوست ایرانی که از سال ٥٧ به این سو به دست نامردمانی چون تو یا اعدام شده اند یا آواره از سرزمین خود.

 31. ضد تروریست گفت:

  اعضای این به اصطلاح حزب که از امکانات و چه بسا وجوهات شرعی و مکانهای نماز جمعه ،استفاده می کنند درکل کشور یک رم قطار مترو را پر می کند که قیم مردم شده است ؟!!کدام یکشان جز میلیادر هانیستند ؟!! … های دیروز و غارتگران امروز

 32. ebad گفت:

  اقای بادامچیان معلولومه به خاطر اینکه این دیکتاتور زمانه این حرفها را زدی برای تو وامسال تو فقط باید از جانب خدا نفرین خواست ….. بنابراین به عنوان یک زن شیعه ومحجبه وایت الله زاده وخانواده شهید فقط میگویم خدا وقران واهل بیت بدترینها را برایت رقم زنند ….انشالله یا حسین میر حسین

 33. مجید گفت:

  فقط می توانم بنویسم که : “شما نشان دادید که وقاحت حدی ندارد.”

 34. مهمان گفت:

  واقای بادامچیان همان فردی هستید که در زمان تصمیم گیری برای قتل سید احمد حضور داشته وانرا تایید کرده اید (به اقرار سعید امامی )واز کسی دفاع میکنبد که دستش به خون چندین نفر الوده است اصلا هیچکام از اینها نباشد ملت اینقدر هوشیار شده که اجازه ندهد شما برایش تصمیم بگیرید

 35. Ali گفت:

  برای میر حسین و کروبی افتخار بزرگی است که امثال بادامچیان ایشان را خائن بنامند، در ادبیات کینه توزانه امثال بادامچیان ملت هم خائن است، اما ما میگوئیم توخائنی،خائن به ایمان مردم، خائن به اعتماد مردم،خائن به امانتی که مردم 34 سال پیش به دزدانی مانند تو دادند و نتیجه ان پس از 34 سال فقر ، فحشا ، بیکاری، گرانی و پوچی در جامعه است. آقای بادامچیان میدانی چرا؟ حرص و طمع شیطانی امثال تو برای کسب قدرت و ثروت، تو در قرن 21 نماد بنی امیه هستی تاریخ اسلام و ایران از امثال تو نمونه دارد، تو همان میمون پرستی که میمون تو در این عصر بازی ها و افکار سیاسی بیمارگونه ات است. تو در دادگاه خداوند و خلق محکومی، محکوم به ثبت در تاریخ با نامی زشت و کریه.

 36. reza sabz گفت:

  ایکاش میشد از خانه ها وزندگی شخصی اعضای موتلفه عکس وفیلم گرفت تا مردم میدیدند که چگونه با کوچک وکوچکتر شدن سفره هایشان سفره زندگی حضرات بزرگ وبزرگتر میشود . ابن رانت خواران حق دارند از مهندس موسوی وحشت داشته باشند اگر او بود که ابنان نمی توانستند اینچنین بر امکانات اقتصادی کشور خیمه بزنند . خودم از اخوی حاج حبیب شنیدم که میگفت انقدر جمع کرده ام که تا سه نسل بعدازمن میتوانند همینطوری زندگی کنند.

 37. O Ahmadi32 گفت:

  آقای بادامچیان خائن به کشور وانقلاب میرحسین موسوی است یاشما؟ که دردوران سرنوشت ساز جنگ تحمیلی که میرحسین ویارانش برای جلوگیری ازسقوط کشورشبانه روزوباازخودگذشتگی درجهت حل مسائل کشورتلاش میکردندوشمادربخش اموراستانهای حزب جمهوری اسلامی به توطئه وتخریب علیه دولت ومیرحسین موسوی مشغول بودید؟
  آقای بادامچیان شماکه اکنون ازچهره تزویرو نفاق طرفدار وذوب درولایت فقیه شده اید!چرادرزمان ولایت فقیهی امام خمینی ازهرگونه مخالفت وتوطئه علیه امام ویارانش درکشوروتشکیلات حزب جمهوری اسلامی فروگذار نکرده تاجایی که حزب مورد حمایت( حتی مالی)وتاییدامام رابه جایی کشاندیدکه امام انرا بدلیل کارشکنی های شماودوستانت( درحزب )دراداره امور کشورودولت خدمتگذار مضر تشخیص دادودستورتعطیلی انرا صادرنمود؟!
  آقای بادامچیان اگررفتاروعملکردوزحمات میرحسین وشمارادرطول سالهای بعدازپیروزی انقلاب درخدمت وحل مسائل کشورراباهم مقایسه کنیم وازدرون آن خدمات وخیانتهارا تفکیک کنیم از ابتدای پیروزی انقلاب توطئه هاو خیانتهای شمادرحق این کشورانقدرمستمروزیاد بوده است که شائبه “عامل درآب نمک خوابیده استکباروخائن به کشور”درموردشمامصداق پیدامی کندونه درمورد میرحسین موسوی .
  آقای بادامچیان رفتارهای مزورانه شما ازابتدای انقلاب تاکنون به گونه ای بوده است که انسان میتواندنه تنهادرولایتمداری بلکه درخداباوری شماهم شک کند زیراازابتدای پیروزی انقلاب (حداقل تارحلت امام خمینی)عملکردشمادرمخالفت مزورانه بانظرات وخواسته های ایشان بوده است و بواسطه افتراوتهمت هاوتوطئه وظلم هایی که درحق یاران موءمن وصدیق کشوروانقلاب داشته ایدهرانسان هوشیار ومنصفی که مواضع وعملکردشمارارصدکرده است میتواند درخداباوری واعتقادبه قیامت وحتی جوانمردی شماتردیدپیداکند.
  بهرحال آقای بادامچیان مطالب گفتنی درموردشمازیاد است ولی براساس ضرب المثل “العاقل ویکفی به الاشاره” وبا توجه به اینکه عمرشمانیزآفتاب لب بام است امیدوارم لطف وعنایت الهی شامل حالت شودوقبل ازاینکه فرصت تمام شودنه تنهادست ازشیطنت وتوطئه علیه کشوروخمتگذاران صدیقش برداری بلکه عملکرد خائنانه گذشته ات رانیزجبران کنی زیراخداوندمتعال توبه پذیراست انسان خیرخواه

 38. علی از کرمانشاه گفت:

  خائن توی ای و اون مصباح بی وجدان

 39. مهمان گفت:

  اقای بادامچیان برای ما شناخته شده بودید واز مظلومیت وحجب وحیای ملت سوئ استفاده کردید تا بحال هرکار دلتان خواست کردید وهرچه دلتان خواست گفتید دیگر بس است وبا دفاع از یک جانی وتوهین به میر حسین خود را کامل معرفی کردید از کسی که زمانی طرفدار ترور وحذف حتی سید احمد خمینی بوده چه توقعی میشود داشت

 40. سبزپوش گفت:

  ادب مرد به ز دولت اوست…… این جواب مهندس موسوی از درون حصر است

 41. ali گفت:

  پیشنهاد میدهم در انتخابات روبرو اگر اصلاح طلبان واقعی رد صلاحیت شدند همه به صورت هماهنگ سر صندوق های آرا نام مهندس میر حسین موسوی و جناب کروبی این عزیزان را بنویسیم و به صندون رای بیندازیم تا آقایان بدانند خائن چه کسی خواهشمندم در صورت تایید هموطنان عزیز این فکر را همه باهم تبلیغ نماییم.

 42. شوالبه پارسی گفت:

  آیا می دانید؟

  اسدالله بادامجیان که بدلیل نداشتن حتی مدرک دیپلم ازوی بعنوان استاد نام برده می شد زمانیکه مشاورمحمدیزدی درقوه قضاییه بوده است باهمکاری عبدالله جاسبی هم حزبی خود مدرک فوق لیسانس اخذ کرده است ولی ازترس آبروریزی سروصدای آنرا درنیاورده است.

 43. شوالبه پارسی گفت:

  آیا می دانید؟

  یکی ازکارهای اسدالله بادامچیان درقوه قضاییه اخذ “احکام ویژه” برای برخی ازقضات امنیتی ازشیخ محمدیزدی بوده تاآنها بوسیله احکام وِیژه تمامی قوانین جاری مملکت را زیرپابگذارند بنده خودیکی ازقربانیان این “احکام ویژه” بودم که متحمل 300 روز سلول انفرادی شدم

 44. Abdollah گفت:

  kjآقا مگه اینها از رو میرن . آدم میمانه بهشان چی بگه .مصداق واقعی زر و زور و تزویرند . دست معاویه و عمرعاص را ازپشت بسته اند . ملت و مملکت را بخاک سیاه نشانده اند .خیانت و وطن فروشی از سر و رویشان می بارد باز به آن سید خدا میگه خائن . خائن تویی مردک غارتگربیت المال .قبول نداری ؟ یک ساعت باخودت خلوت کن رفتارت را دراین سی سال وارسی کن ببین به معاویه و عمرعاص نزدیکتری یا به علی ع و یارانش .

 45. Ali گفت:

  ایشون باید بره همون مرغ و خروس خونگیش رو آب و دون بده. این ها را چه به سیاست !

 46. ناظر گفت:

  استکبار که از ابتدای انقلاب میرحسین را در آب نمک خواباند ، لابد وسیله امام هم از او حمایت کرد . آقای بادامچیان بهتر میدانند ، چون که اهل البیت ما ادری…….

 47. دوست محمد گفت:

  اگر مسلمان نیستی حد اقل مرد باش ..با اینکارها آبروی اسلام وملت ایران وارزش انقلاب را در جهان به خطر انداختید متاسفانه کسی هم نیست جلوی این بیحرمتیها را بگیره شما خیلی راحت غیر مستقیم به بنیانگذار انقلاب توهین کردید آیا مستوجب محاکمه نیستید ..ولی نمیدانم چرا در مورد امثال شما چشم پوشی میشه

 48. Nader37 گفت:

  به نظرم در راس آن 99 نفر آقای خامنه ای قرار داشت. و خدا را شکر می کنم که این گروهی که میراث خور انقلاب و شهدای بزرگ آن شدند کوچک ترین نقطه ضعفی از نظر مالی و اخلاقی از میر عزیز ما ندارند. چرا که به توجه به تجمیع سه عنصر زر و زور تزویر که اساس حکومت این بی خردان شده پیراهن عثمانی درست می کردند که در تاریخ سابقه نداشت.

  • Vartan Spartan گفت:

   اقای بادامچیان شما نه بخدا نه به ائمه اطهار اعتقادی ندارید و عبادت و نماز خواندن برای شما عادت است و در جهت حفظ دکان وثروت.
   اقای میر حسن 20 سال به انزوا خزید و علی وار زندگی کرد و مردمش هیچگاه از او ازاری ندیدند و اما دست شما به غارت مملکت انقدر الوده است که بالاتر از یک خائن هستید هم بخدا هم بدین هم به امت محمد(ص)
   غارتی که شما و امثال شما کردند کم از غارت و چپاول بنی امیه از مسلمین نیست .
   شما و دار ودسته تان کارگذاران فرماسونری در ایران غارت شده هستید و اما قران مجید فرموده است که هیچ قدرتی با ظلم پایدار نیست و
   ………………………………….

 49. میهمان گفت:

  درود
  اولین باره که مطالبتون رو میخونم !

  احساس میکنم نظرات یه طرفه داره منتشر میشه ( فقط احساس میکنم ) به هر ترتیب

  کسی که تو جمهوری اسلامی صاحب پست و مقامی شده باشه منطقا نمیتونه آدم درستی باشه . چرا ؟
  چون تو یه سیستم فاسد کسی میتونه دوام بیاره که فاسد باشه . پاچه خوار و متملق باشه و … و مصداق بارز فساد و دستگاه و حاکمیت فاسد جمهوری اسلامی است . بنابر گزارش های داخلی ، موافق و معاند و مخالف ، دوست و دشمن

  بنابراین از نظر من فرقی نمیکنه که این شخص موسوی باشه ، خاتمی باشه ، بادومچی باشه یا هر کس دیگه .