سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک هفته بی‌خبری از وضیعت آرش شلتوکی، درویش بازداشت شده...

یک هفته بی‌خبری از وضیعت آرش شلتوکی، درویش بازداشت شده

چکیده :پس از گذشت بیش از یک هفته از بازداشت یکی از دراویش ساکن کرج، همچنان هیچگونه خبری از وضیعت، اتهامات و علت دستگیری وی در دست نیست....


پس از گذشت بیش از یک هفته از بازداشت یکی از دراویش ساکن کرج، همچنان هیچگونه خبری از وضیعت، اتهامات و علت دستگیری وی در دست نیست.

به گزارش مجذوبان نور، پس از گذشت بیش از یک هفته از بازداشت یکی از دراویش گنابادی ساکن کرج به نام آرش شلتوکی، خانواده وی هنوز موفق به برقراری هیچ گونه تماس و ملاقاتی با وی نشدند و هیچ گونه پاسخی نیز در مورد علت دستگیری و اتهامات وارده به این درویش نیز دریافت نکردند.

وکیل این درویش می گوید که: “هنوز موفق به دادن وکالت نامه برای پیگیری پرونده وی نشدم و تنها اطلاعی که در دست این است که در زندان اوین نگه داشته می شود و پرونده وی در شعبه سوم دادسرای امنیتی شهید مقدسی قرار دارد”.

آرش شلتوکی به همراه سه تن دیگر از دراویش گنابادی کرج، در مسیر اصفهان-شهرکرد توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی بازداشت شد و پس از انتقال این دراویش به اصفهان و انجام بازجویی سه تن از آنها ازاد، اما آرش شلتوکی به بازداشتگاه وزارت اطلاعات در زندان اوین منتقل می شود.

لازم به ذکر است که اندکی بعد مامورین وزارت اطلاعات به آقای شلتوکی در کرج مراجعه و بدون ارائه حکم قضایی و قانونی با تهدید خانواده این درویش گنابادی، وسائل شخصی، کتاب، فیلم و نوارهای کاست، سی‌دی و رایانه شخصی ایشان را بدون تهیه صورت جلسه با خود می برند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.