سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقاد نماینده ولی فقیه ازحوادث مجلس: مسئولان از برخوردهای چاله میدانی دوری کنند...

انتقاد نماینده ولی فقیه ازحوادث مجلس: مسئولان از برخوردهای چاله میدانی دوری کنند

چکیده :در خصوص انتخابات ریاست جمهوری نیز باید گفت یک فرد به تنهایی نمی‌تواند از عهده اداره کشور برآید بلکه باید یک تیم قوی در نظر گرفت....


نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با انتقاد از حوادث اخیر کشور از مسئولان خواست از برخوردهای چاله میدانی دوری کند.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، با بیان اینکه دشمنان از این اختلافات و جر و بحث‌های مسئولان سوء استفاده می‌کنند ابراز داشت: این هنر نیست که ما زمینه سوء استفاده دشمنان را در کشور فراهم کنیم، بلکه باید به مسائل اصلی و مهم مردم توجه و در راستا رفع آن‌ها تلاش کرد.

وی تاکید کرد: این دعوا‌ها به صلاح هیچکس نیست و همه مسئولان کشور باید خود را مطیع فرامین مقام معظم رهبری بدانند چرا که ایشان مسائل عالی نظام را در نظر می‌گیرند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به مشکلات موجود در کشور که مردم با آن دست به گریبان هستند عنوان کرد: امروز مشکلاتی همانند گرانی و تورم، اشتغال، نوسانات قیمت ارز و مسائل دیگر در کشور وجود دارد که مسئولان باید در راستای رفع آن‌ها تلاش کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه قانون اساسی ما جامع‌ترین قانون اساسی است، افزود: مسئولان کشور همگی باید قانون مدار باشند و در این راستا تفسیر قانون بر عهده شورای نگهبان است و افراد نباید بر اساس سلایق شخصی خود موضع گیری داشته باشند چرا که این امر هم به ضرر آن‌ها و هم به ضرر جامعه است که موجبات شماتت و سوء استفاده دشمنان را فراهم می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش روی شوراهای اسلامی شهر و ریاست جمهوری ابراز داشت: شوراهای اسلامی نقش مهمی دارند و باید افراد کار‌شناس و متخصص وارد این عرصه شوند چرا که این جایگاه، جایی برای سیاسی کاری نیست و مبنای آرا باید شایستگی افراد و لیاقت آنها باشد.

یک فرد به تنهایی نمی‌تواند از عهده اداره کشور برآید

وی عنوان کرد: در خصوص انتخابات ریاست جمهوری نیز باید گفت یک فرد به تنهایی نمی‌تواند از عهده اداره کشور برآید بلکه باید یک تیم قوی در نظر گرفت.

دری نجف آبادی افزود: رئیس جمهوری که در آینده سر کار خواهد آمد، باید با تیم حکیمانه خود نقاط ضعف گذشته را با درایت و حفظ آرامش مردم، مدیریت کند و در این راستا باید از برخوردهای چاله میدانی دوری کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مسائل کم اهمیت ما را از اهداف متعالی نظام غافل می‌کند ابراز داشت: برخی از مسائل حاشیه‌ای زودگذر هستند اما در عین حال کشف واقعیت را هم به دنبال دارد و ماهیت افراد را روشن می‌کند.

وی با بیان اینکه امروز نیز جریان انحرافی در کشور به دنبال ملی گرایی افراطی و ایران باستان است، افزود: ما ملیت را همراه با روح اسلامی قبول داریم که در واقع ملیت به عنوان یک کالبدی است که بدون روح ارزش‌های دینی و اسلامی اهمیتی ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: کشور ایران دارای سابقه تاریخی کهنی است اما نباید این سابقه تاریخی را از محتوای اسلامی خالی کرد.

وی ادامه داد: اسلام فقاهتی عامل مهمی در پیروزی قیام مردم در 15 خرداد بود و امروز نیز تا زمانی که سکان و تکیه‌گاه انقلاب، اسلام و ولایت فقیه باشد این نظام با قدرت و اقتدار به راه خود ادامه خواهد داد و در این راستا اگر ولایت فقیه که در جامعه مجری اسلام فقهی است آسیب ببیند، لطمات دیگری هم به وجود خواهد آمد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “انتقاد نماینده ولی فقیه ازحوادث مجلس: مسئولان از برخوردهای چاله میدانی دوری کنند”

  1. amir گفت:

    مگه بیت ولایت سنگر همین چاله میدونی‌ها نیست؟