سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » 60 میلیون ایرانی 70 هزار تومان عیدی می گیرند!...

60 میلیون ایرانی 70 هزار تومان عیدی می گیرند!

چکیده :در حالی که امروز در غیاب احمدی نژاد، رییس مجلس گزارش دیدارهای روسای قوه مجریه و مقننه را می داد، رئیس اتاق تهران گفت: با توافق دولت و مجلس 70 هزار تومان به هر 60 میلیون نفر ایرانی به عنوان عیدانه پرداخت می‌شود....


در حالی که امروز در غیاب احمدی نژاد، رییس مجلس گزارش دیدارهای روسای قوه مجریه و مقننه را می داد، رئیس اتاق تهران گفت: با توافق دولت و مجلس 70 هزار تومان به هر 60 میلیون نفر ایرانی به عنوان عیدانه پرداخت می‌شود.

یحیی آل اسحاق امروز در حاشیه بیست‌وپنجمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق تهران گفت: با توافق دولت و مجلس مبلغ 70 هزار تومان برای هر نفر به عنوان کمک عیدانه به 60 میلیون ایرانی پرداخت می‌شود، همچنین برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی 90 هزار تومان پرداخت می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی تهران افزود: همه این مبالغ به صورت نقدی پرداخت می‌شود، کل مبلغ پرداختی به عنوان عیدی 6 هزار میلیارد تومان خواهد شد که با توجه به تأثیر آن بر پایه پولی تورمی در حدود 6 تا 7 درصد در پی خواهد داشت.

در همین حال، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز نشست علنی صبح امروز پارلمان، در نشستی غیرعلنی، گزارش علی لاریجانی رئیس مجلس را استماع کردند.

در جلسه غیر علنی پارلمان، رئیس مجلس گزارشی از 8 جلسه مشترک دولت و مجلس که درباره مسائل اقتصادی و ساماندهی به معیشت مردم تصویب شده بود، ارائه داد.

همچنین در جلسه غیرعلنی، لاریجانی از مخالفت مجلس با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در شرایط فعلی سخن گفته و یادآور شده که مجلس با وجود برنامه‌های جدی دولت برای اجرای فاز دوم قانون یارانه‌ها، با این موضوع مخالف است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “60 میلیون ایرانی 70 هزار تومان عیدی می گیرند!”

 1. Javid گفت:

  وای برما که شدیم جیره خور و صدقه بگیر،وای برما.

 2. hamid54 گفت:

  حکایت، حکایت سیب زمینی قبل از انتخاباته عزیزان. ما مردم اگه جربزه و جراتی برامون باقی مونده بود، باید همون سیب زمینی ها رو توی سر اونایی که داشتن پخش می کردن له می کردیم. الانم کاش میشد که هیچکس به این 70 تومن دست نمیزد تا آقای حکومت حساب کار دستش میومد. دریغ و افسوس که اونقد این مردم بدبخت و مفلس شدن که حداقل 40 یا 50 میلیون، حتما اون پولو برداشت می کنن…

 3. MOJ1346 گفت:

  کار ملت به جایی رسیده که هرزگاهی لقمه نانی را جلویش می اندازند تا صدای واق واقش گوش ولایت را نیازارد . لیاقت این ملت بیشتر از اینهم نیست . بسیار بر ما منت می گذارند که این لقمه نان را در حسابها می ریزند . احترام میگذارند و الا اگر کاری را که در شان این ملت است بخواهند انجام دهند باید آن را در کیسه ای بپیچند و در حالی که همه را در صف کرده اند یکی یکی جلوی ما بیندازند .

 4. Dfffwe گفت:

  حقوق کارمندان برخی وزارتخانه ها را از محل فروش املاک آن وزارتخانه دادند که بتوانند مثلا عیدی بدهند