سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کارگران اداره راه کهگیلویه و بویراحمد ۶ ماه حقوق نگرفته اند...

کارگران اداره راه کهگیلویه و بویراحمد ۶ ماه حقوق نگرفته اند

چکیده :در حالیکه تا رسیدن سال جدید کمتر از ۵۰ روز دیگر باقی است، حقوق شش ماه گذشته كارگران پیمانی و خدماتی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت نشده است....


در حالیکه تا رسیدن سال جدید کمتر از ۵۰ روز دیگر باقی است، حقوق شش ماه گذشته كارگران پیمانی و خدماتی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت نشده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، حقوق شش ماه گذشته به همراه اضافه کاری از ابتدای سالجاری تاکنون به ۲۰۰ نفر از این كارگران پرداخت نشده است.

«میرحمید بوترابی»، معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با تائید این خبر گفت: هفت میلیارد ریال کسری اعتبار جاری در این اداره کل وجود دارد.

او افزود: در صورت تامین اعتبار لازم، نیروهای شرکتی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از شرکتی به قرارداد کار معین تبدیل وضعیت خواهند شد.

وی با بیان فعالیت‌های صورت گرفته برای پرداخت حقوق و اضافه کاری نیروهای شرکتی آن اداره کل، اظهارداشت: قرارداد کارمعین تعدادی از این نیرو‌ها تنظیم شده که بدلیل نبود اعتبار اجرایی نشده است.

مرگ یک کارگر در کارخانه کاغذ کار كسری

علی ذولمعالی، كارگر ۲۱ ساله، تعمیر کار شاغل در کارخانه کاغذ کار یزد صبح امروز در حین تعمیر دستگاه غلطک کشته شده است.

صبح امروز یک کارگر کارخانه «کاغذ کار كسری» در شهر صنعتی یزد جان خود را در حین کار از دست داد.

علی دهقانی، دبیر خانه کارگر یزد با بیان اینکه هنوز علت حادثه مشخص نشده است گفت: بازرسین کار در حال بررسی موضوع هستند و از مسئولین درخواست شده تا در بررسی و علت وقوع این حادثه تسریع کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.